Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

на 30 януари гледах една оферта за 492€ до Банкок за същите дати. Предното 25% намаление беше 450€. Извод - вдигат с всяка седмица цените :( и не виждам как днешното 25% трябва да ми хареса, като миналата седмица беше малко по-малко :( аз ще си се надявам да се намери някоя по-добра оферта

Връзка към мнение

Преди две седмици имаше промоция София - Мале - София - 500 евро. Сега офертата за същата дестинация е 560 евро, но ...  пак е нещо.  :)


Преди две седмици на Flydubai имаха  София - Мале - София - 389 евро, тогава пуснаха и за Шри Ланка на тази цена и това им е за втори пък промоция от Януари

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

А за Япония за Октомври цената беше същата и при предната им промоция. Което ме кара да взема да си купя билетите накрая,че удобните полети без висене на Доха ще свършат. Офф.

Редактирано от luba_rizova
Връзка към мнение

Няма да свършат, аз си взех за Май преди месец и почти целият самолет беше празен при избора на места, ако това е показателно.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Наистина офертата на Fly Dubai за 389 евро беше уникална. Просто не успяхме да се вмъкнем в датите на заминаване, които бяха посочени в промоцията.

Връзка към мнение

А за Япония за Октомври цената беше същата и при предната им промоция. Което ме кара да взема да си купя билетите накрая,че удобните полети без висене на Доха ще свършат. Офф.

Купувай, според мен цената добра, ние летяхме с Търкиш за по 900 и нищо евро.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Купувай, според мен цената добра, ние летяхме с Търкиш за по 900 и нищо евро.

Алексс, плюх си трипъти в пазвата и купих. Ужасно ме хвана шубе. Сега съм горд собственик на два билета за Токио, октомври месец. Леле, леле, леле, леле. В какво ме забърка.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

От два часа се ровя из сайта им, но ниските цени са с прекалено голям престой поне в едната посока. Не бих си причинил 9 и повече часа висене на летището и то на връщане :angry:

Да махнат визите и им ставам най-големият фен ;)

Редактирано от Petkan
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз седя и се чудя, и се чудя и седя .. като пускаме оферти за по 200-300 евро дотам, нулев интерес.

Като е 400-500 евро - юруш на маслините ... :huh::blink:

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

А, да, аз за това купих,че ме беше страх да не пропусна билетите с 3 часов престой.,Аз също не бих си причинила толкова висене, особено през нощта. :)

Маки, за другите не знам, ама аз съм обвързана с точни дати. Просто оферти като показваните тук мога само да им се радвам и да завиждам на който се включи.

Редактирано от luba_rizova
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз седя и се чудя, и се чудя и седя .. като пускаме оферти за по 200-300 евро дотам, нулев интерес.

Като е 400-500 евро - юруш на маслините ... :huh::blink:

 

Е не на всеки му допада пътуване с раница, прекачване през незнам си кое летище, нощувка на същото и то не на наличните дати :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Георги Матеев

Алексс, плюх си трипъти в пазвата и купих. Ужасно ме хвана шубе. Сега съм горд собственик на два билета за Токио, октомври месец. Леле, леле, леле, леле. В какво ме забърка.

 

Япония страшно ще ти допадне и няма да съжаляваш :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Благодаря, Жоре!! Само че аз идвам да се оплача от себе си, белкем ми олекне. Дето казах,че имам абсолютно точни дати се оказа,че завеяната ми водолейска глава ме е предала и съм резервирала за единствената седмица, в която е абсолютно сигурно,че не може да пътуваме. Днес цял ден звъня в офиса на катарците да оправим бакията някак си, ама не ми отговарят. Накрая ще се наложи довечера да го правя он лайн, дано може. Абе ако стаме, билетите ще са ми никак не промоционални, ако ли не, ще съм дала едни 2000 лв. На вятъра. Което ще означава,че никога няма да ми позволят и да си помусля за Япония,щото билетите вече са изхарчени. Ама никий не ми е виновен, а само аз. И от щастлив се превърнах в нещастен собственик на два билета. Извод -не правете като мен.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ако са от промоционалните и икономичен клас просто забрави за парите. Много жалко ... направи нещо за да ги ползваш.

В условието е изрично , че са non-refundable и changes not allowed .

Моите до един са били все такива та съм чел условията.

Връзка към мнение

Аха има възможност да смениш билетите срещу такса от 150 евро + доплащане на разликата ако има такава.

300 евро е по-добре от пълна загуба . Ще успееш да се свържеш с офиса им в София и ще оправите нещата  :)

 

  1. Changes permitted with a change fee of 150 EUR plus the applicable fare difference, if any
  2. In case of cancelation ticket is non refundable
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Da, и аз това прочетох и на това се надявам. Ама тези шемети от офиса ме дразнят. Дано да може ръчно да сменя, през менидж май буукинг.

Връзка към мнение

Ходил съм в офиса, няколко човека джиткат интернет, работа мечта, нямат никакво натоварване, но трудно вдигат телефони, звъни до откат!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Да, оправих се, охх олекна ми. Големи са мързели. Вече съм пак щастлива.

Наложи ли се да плащаш? Няма нещо като до 24ч free?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Нямааааа. Ама пак съм доволна, платих само пеналтито, поне цената на полетите беше същата. Приемам,че съм купила непромоционални билети и това е. А сега ще разуча застраховката отказ от пътуване какви условия има, че то човек никога не знае. Благодаря на всички за помощта, ама патка съм си и това е, да не ми се смеете.

Допълвам се, макар и да е малко оф, ама да се знае, че Господ има. Един мой много близък роднина буквално ми открадна едни парички преди известно време. Аз ги бях отписала, щото ... нямаше как насила да си ги взема. Е, няма да повярвате като ви кажа, че днес ми ги е върнал. :blink:  А парите по ирония са точно толкова, колкото платих днес на катарците. Е, сега да дойде някой и да каже, че това е супер случайно. :huh:

Редактирано от luba_rizova
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Да, малко късно го виждам, но с тази застраховка можеше да си оправиш нещата, ако не беше успяла по друг начин. Просто вземаш един болничен.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.