Прескочи до съдържание

Стюардеса :)


Препоръчани мнения

  • 3 седмици по-късно ...

И това също -:) Даже би било добра добавка към хрониките и това дето стюардесите си мислели ... явно някой мислят за доста неща.

post-140-0-86697000-1367356082.jpg

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И това също - :) Даже би било добра добавка към хрониките и това дето стюардесите си мислели ... явно някой мислят за доста неща.

 

За стюардесите от тая снимка не мога да кажа, но със сигурност зная какво си мислят пилотите :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

За стюардесите от тая снимка не мога да кажа, но със сигурност зная какво си мислят пилотите :)

Стюардесите май са по-опасни от пилотите или не е така точно? :D

Връзка към мнение

Разбирачите да кажат тая стая за почивка на персонала  на втора и трева снимка на втория етаж на Джъмбото ли е над кабината  ?

 

На  първата снимка това къде може да е - първа класа или пак помещение за релакс на персонала ?

post-140-0-55198500-1368559576.jpg

post-140-0-46193800-1368559577.jpg

post-140-0-18913400-1368559578_thumb.jpg

Редактирано от stenk
Връзка към мнение

Разбирачите да кажат тая стая за почивка на персонала  на втора и трева снимка на втория етаж на Джъмбото ли е над кабината  ?

 

На  първата снимка това къде може да е - първа класа или пак помещение за релакс на персонала ?

 

Първата снимка - определено първа/бизнес класа. Даже по-скоро на частен самолет ми прилича като гледам фона. 

 

Помещенията за персонала може да са на различни места, не съм сигурен за 747, знам че примерно на А340 са в товарния отсек, един вид и той е двуетажен!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Мда има ли съфорумец да е бил на втори етаж ?

 

Първото наистина май е някаква малка частна машина.

Очевидно и персонала мечтае да е от другата страна на "стената"  :)

Връзка към мнение

Добре, че не станах стюардеса  :D Мани, мани ... А много исках, но не ми стискаше! :D  Е, имало защо ... 

Редактирано от goldeneyeful
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Някой има ли предтава как стои въпроса  с хотелите в които настаняват стюрдесите/екипажите ?

В смисъл предполагам с е според каквото може да си позволи авиокомпанията , а някой сигурно имат и собствени хотели.

 

Чуденката ми е провокирана от постинга за софийския Хилтън в темата за интересните случки.

Неотдавна видях група стюардеси на Emirates , които тъкмо се настаняваха в ултралуксозен хотел , мисля беше Mandarin Oriental или Peninsula.

 

Oт друга страна в стар пътепис за Банкок  бях срещнал израза  "евтин хотел , старо свърталище на стюрдесите на Балкан"

 

При лоу кост ми е още по интересно - Etap , Formula 1 , Ibis ... или ?

Не ми се варва O'Лиъри да е отпуснал джоба  :D

Редактирано от stenk
Връзка към мнение

Ей тая тема предполагам ще отговори на по-голяма част от въпросите ти: http://www.airliners.net/aviation-forums/general_aviation/read.main/4584194/

 

Търсех една статия от един пилот, който разясняваше дали наистина пилоти и кабинен екипаж спят в различни хотели, но не мога да я намеря...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Имам предложение :)

 

Защо не направим тема или тук да публикуваме напревени снимки с нашите фотоапарати на стюардеси/стюарди.

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Имам предложение :)

 

Защо не направим тема или тук да публикуваме напревени снимки с нашите фотоапарати на стюардеси/стюарди.

 

Нямам против, стига фотографираните стюардеси и стюарди също да нямат :) Малко по тънката лайсна би играла подобна тема, предполагам повечето не биха имали против да бъдат изтипосани в интернет, но доста от тях биха имали. А е трудно да знаем кои имат против и кои не без да ги питаме :) 

Връзка към мнение

За да няма сърдит обслужващ персонал може да направите снимките, които се публикуват да бъдат видими  само от регистрирани, а не публучно достояние.

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

За да няма сърдит обслужващ персонал може да направите снимките, които се публикуват да бъдат видими  само от регистрирани, а не публучно достояние.

Аз това си го мислех и за някои от темите в самия форум! :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Това малко ми противоречи с разбиранията. Но нищо не пречи които хора ти харесат мнението за скрития обмен на снимки да си започнете дискусия в Лични съобщения, където да си разменяте снимките :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И не се блъскайте  :D 

 

JOB OPPORTUNITY! Want to join our Cabin Crew?
RECRUITMENT OPEN DAY FOR OUR SOFIA BASE!
Date: 3rd June 2013, at 9 am
Address: Hotel VEGA Sofia 75 D-r G.M. Dimitrov Bvld., 1700 Sofia, Bulgaria.
Please bring a CV in English together with a recent photo. See you there!
Participants are asked to arrive sharply at the time indicated.
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Търсех една статия от един пилот, който разясняваше дали наистина пилоти и кабинен екипаж спят в различни хотели, но не мога да я намеря...

То, едно време, балканските екипажи, не само в едни и същи хотел спяха, а и често в една стая :blush:

Присъствала съм и на купони, устройвани в стаите (моля, без задни помисли) и беше яко забавно, а после кой с кой... човещинка :rolleyes:  ;)

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
  • 2 месеца по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.