Прескочи до съдържание

$14 кешбек за Booking.com [минимална покупка $50]


Препоръчани мнения

Както знаете, Http://booking.com не раздават купони за отстъпка и прочие зарибявки, заради което хората си мислят, че винаги получават максимум за парите си :)

 

Всъщност, истината е малко по-различна.

Booking.com почти изцяло са насочили отстъпките си към различни типове реферални програми (каквато имаме и тук), сред които са и кешбек порталите, където ви се връща част от сумата за направена резервация, ако кликнете на техния линк, водещ към страницата.

 

Промоцията е на https://www.shopback.com/booking-com , средно популярен сайт, без явни уловки в условията, поне доколкото видях.

 

Ако се запишете през референтен линк на приятел, ще получите 5 долара веднага и още 5 след първата си покупка. Ако е 50 доларова нощувка, ще ви върнат 24 ...

 

По-опитните от вас ще си припомнят скорошна промоция, в която отново 14 доларов кешбек се ползваше масово за поредици от еднодневни резервации, смъкващи драстично крайната цената.

Не казвам, че трябва да го правите, или че няма да ви хванат, а само припомням :)

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 20
Връзка към мнение

Този раздел на форума заприличва все повече на раздел посветен на това как да прецакаме системата, но явно това по един или друг начин се толерира...

Връзка към мнение

 различни типове реферални програми, сред които са и кешбек порталите,

пък ако направиш и една темичка за кешбекпорталите - какъв е принципът, как става кеширането, по какви критерии да се избират, има ли уловки, има ли начин като се минава през тези портали да не се губи минаването и през връзките тук, с които помагаме на форума и пр. ... ;)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Този раздел на форума заприличва все повече на раздел посветен на това как да прецакаме системата, но явно това по един или друг начин се толерира...

 

Кешбека не "прецаква системата"

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Кешбека не "прецаква системата"

  Няма как потребителя да се възползва от услуга, ако не знае за нея. Аз намирам темата и всички сродни за мега полезни.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

пък ако направиш и една темичка за кешбекпорталите - какъв е принципът, как става кеширането, по какви критерии да се избират, има ли уловки, има ли начин като се минава през тези портали да не се губи минаването и през връзките тук, с които помагаме на форума и пр. ... ;)

Не съм компетентен достатъчно, а на фона на мамите, направо съм пеленаче :)

Отделно, в интернет има много подробни инструкции, на десетки места ..

Връзка към мнение

Кешбека не "прецаква системата"

 

 

Дали принципно за кешбека говоря или по-скоро за един конкретен абзац от нечие мнение? Очевидно това е въпрос с повишена трудност...

Редактирано от Duke
Връзка към мнение

Дали принципно за кешбека говоря или по-скоро за един конкретен абзац от нечие мнение? Очевидно това е въпрос с повишена трудност...

Темата е за кешбека.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Доколкото въпросната врътка не е против правилата на кешбек сайта не виждам какъв е проблема. През телефона ми е малко трудно да проверя, а и не съм от "опитните" и не знам какво е ставало миналия път. Самите хотели нямат нищо против такива резервации, само кешбек сайта евентуално.

Връзка към мнение

Има ли начин като се минава през тези портали да не се губи минаването и през връзките тук, с които помагаме на форума и пр. ... ;)

 

Тц. Или кешбек, или етикетчета, значкички и ваучерчета :)

Връзка към мнение

Направих резервация през сайта за cashback, когато ми се отбележат парите в акакунта ми, какво правя? Ползвам ги за следваща резервация ли? Мога ли да си ги изтегля някак?

Връзка към мнение

Имам, ама ще похабим бонуса само, защото не планирам нищо от букинг.ком в обозримо бъдеще... има да думкам купони от експедия още дълго :lol: 

Т.като няма форумен линк, а и не дават да се пускат лични реф линкове, ще получиш на лично кода на съфорумник, който се регистрира чрез мен.

Връзка към мнение

За всеки, който се регистрира през твоя линк, и направи покупка.

За да изтеглиш парите трябва да имаш 10 долара и 1 цент натрупани, извън бонусите.

Връзка към мнение

Да поясня, идеята е, всеки следващ да ползва линка на предишния и след това да пуска неговия. Да не е спам-тото цялата работа, а да е разпределено равномерно. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.