Прескочи до съдържание

Hotels.com - периодични промоции


Препоръчани мнения

Мисля че повечето сaйтове не дaвaт дa се комбинкрaт кешбек и други отстъпки.

Topcashback показват кои отстъпки вървят с техния кешбек ;)

Връзка към мнение

Ами полето за код не излиза и без да минавам през кешбек.

А "Pay now" не виждам, виждам само Book. То си е с плащане на 50% депозит предварително, но с възможност за отказ, няма други опции.

Уф, току-що ми отказаха една резервация от хотела и ще ги мисля, ама 10% явно няма да видя.

Връзка към мнение

Ако виждаш опцията Pay now or at hotel, оцветена в зелено до бутона Book - добре, става :),  ако я няма, тогава, като пробваш да резервираш, трябва да ти изпише Full payment will be charged when you book this hotel. Ако и това го няма, за този хотел купонът няма да важи.

Връзка към мнение

Кешбек сайтовете казват, че"може" да не дадат кешбек ако ползваш купон

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
  • 4 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...

Някои проверявал ли е дали тези отстъпки са реални?

Имам направени резервации за Шри ланка,повечето от тях през booking.Сега ги проверих и през hotels.com.Открих само две от местата и двете на по-висока цена и при тази отстъпка.Днес получих мейл за 15%отстъпка от Venere.com-абсолютно същото положение.

Връзка към мнение

Какво значи реални? Отстъпката е от цената на hotels.com, не от най-ниската цена, която може да намериш някъде. Т.е. може да не ти излезе по-евтино от booking.com, но отстъпката пак си е реална.

Връзка към мнение

Имам усещането,че си вдигат цените преди да пуснат отстъпка.

Аз имам подобни впечатления при търсене през кешбек сайтове в сравнение с директни търсения.

Връзка към мнение

Имам усещането,че си вдигат цените преди да пуснат отстъпка.

Не, не, отстъпките са си реални, но са за сметка на кешбека ( в техния случай 10-тата безплатна нощувка, която обърната в проценти си е пак 10%), който де факто не ползваш, ако си използвал купона. Този купон е атрактивен само за онези, които не са регистрирани в сайта и не събират нощувки. Иначе, hotels ги използвам все повече напоследък. В много случаи дават по-добри крайни цени от събратята си booking, agoda и т.н., но проблема при тях е значително по-малкото предлагане, поне що се отназа до Европа и Азия. Имат и една екстра, която липсва при другите - можеш да видиш какви са ден по ден и това ти дава представа как да процедираш при търсенето.

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

7% do 500 EUR отстъпка:

https://de.hotels.com/angebote/blackfridaycoupon-de/

 

Може да тествате колкото си искате, но най-добре сменяйте мейла, или ползвайте фалшив такъв.

 

Същото и за английската версия:

http://uk.hotels.com/deals/blackfriday/

Редактирано от macf1an
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

-10%  до 31.12 с код  EML2016 .

 

До вчера отстъпката беше активна и през уебсайта им (тествах дали ще намали цената за хотел в Дар), но днес точно щях да го буквам и ми даде грешка: "Sorry, this discount code can only be used in certain regions. Terms and Conditions" Кодът може да се ползва през мобилното приложение.

Връзка към мнение

До вчера отстъпката беше активна и през уебсайта им (тествах дали ще намали цената за хотел в Дар), но днес точно щях да го буквам и ми даде грешка: "Sorry, this discount code can only be used in certain regions. Terms and Conditions" Кодът може да се ползва през мобилното приложение.

 

Не распространяется на большинство крупных сетей.

Връзка към мнение

Не распространяется на большинство крупных сетей.

 

Въпросът не опира до хотелската верига... Явно нещо се беше бъгнал сайта на Hotels.com, защото сега пак ми позволява да приложа отстъпката и през уебсайта им, но аз така или иначе вече направих резервацията през мобилното приложение :)

Редактирано от chandni
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Кодът е EML2016IE

Снощи го ползвах от компютър и всичко беше наред.

Редактирано от clete
Връзка към мнение

-10%  до 31.12 с код  EML2016 .

Кодът все още е валиден - потвърдена резервация от преди малко.  :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
  • 4 седмици по-късно ...

Нов код за отстъпка от Hotels.com  EMEAFEB

 

11kfs4j.jpg

 

Book by 26/02/2016. Travel by 31/01/2017. Most major chains are excluded.

 

 

Новият код за 10% е MAR10EMEA

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...

10 % отстъпка с код 10SPF. Пробван за хотели в София, работи.

 

......................

 

 

Хотели с отстъпка до 40 %.

 

2cdfd930-2893-11e6-91bc-d89d672bfba8.jpg

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 11 месеца по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.