Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Гледам, че няма оплаквателна тема във форума :unsure: Пък много искам да се оплача,

как за един превод до Англия за 728 евро, в банката ме оскубаха точно 46 евро. :lol: :lol: :lol: :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Щастливеца

За съжаление към този момент това е съвсем нормална цена за международен валутен трансфер в България. Въпреки, че сме членки на ЕС все още не е въведена системата СЕПА, която драстично ще намали цените на такъв тип трансфер. Приципно още 2014 година трябваше да сме въвели ситемата СЕПА , но ..... все пак ..... Ако ще те успокой до някъде, ще ти кажа, че има хора , който плащат същата сума за трансфер във валута от една българска банка в друга българска банка .

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение

Александра, има една тема на Георги Матеев, където беше описал как да превеждаме евтино. И други споделиха, че са доволни, само, че пак не мога да кача линк, но съм сигурна, че някой ще ти качи.

Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

Transferwise

Намерих я темата на Матеев:

http://magelanci.com/topic/3361-%D0%B5%D0%B2%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%B8-%D1%81-transferwisecom/

Ако я бях видяла темата, щях да се пробвам :lol: :lol: :lol:

С Костов сме писали заедно :)

Ама тази тема я направих за всякакви оплакваници :)

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Аз да се оплача, че 4 дни не съм се логвал във форума и сега цяла вечер ще ми отнеме да видя какви сте ги творили без мен!

  • Харесвам 12
Връзка към мнение

Да се оплача, че времето на нищо не прилича, курса на долара пак тръгна нагоре, изобщоооо, добре, че утре е петък.

УУУУф, това с долара си е за голямо оплакване :lol: :lol: :lol:

Връзка към мнение

Да се оплача, че от годината са минали едва 2 месеца, а вече съм изхарчил почти половината си отпуска.

 

А за долара съм много доволен - останаха ми $40 и мисля до месец да си купя апартамент с тях!

  • Харесвам 13
Връзка към мнение

Да се оплача, че от годината са минали едва 2 месеца, а вече съм изхарчил почти половината си отпуска.

 

А за долара съм много доволен - останаха ми $40 и мисля до месец да си купя апартамент с тях!

 

Може ли къща на село? С птици и катерици в двора, ще ги научим да ядат ориз  :rolleyes:  

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Аз да се оплача- вънка вие вук, мечтая за топло.

Много ме мързи, не ми се работи, а до отпуската ми /първата/ остават още 10 работни дни. :(

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

И аз да се оплача, летим на 12 март, и днес сервират на мъжа ми, че нямало да го пуснат отпуска. Пред инфаркт съм.

Недей,де, може пък шефът да размисли. Което ти и пожелавам.

Връзка към мнение

Недей,де, може пък шефът да размисли. Което ти и пожелавам.

За съжаление нещата не опират до шефа, много по-сложно е. Надявам се да се оправят, всъщност не искам да допусна друг вариант.

Връзка към мнение

 

И аз да се оплача, че съм с температура и вече втори ден отлагам така очакваната среща с lyusi и знамето на Магеланци...

   

Бързо оздравяване и чакаме скоро да развееш магеланското знаме ;)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Да се оплача, че плануваната ни почивка за извън Европа свърши и евентуално друга такава чак догодина :(

Бързо в темата за хваленето да се похвалиш как беше почивката ;) ;)

Аз да се оплача, че 4 дни не съм се логвал във форума и сега цяла вечер ще ми отнеме да видя какви сте ги творили без мен!

Жоре, видЕ ли как сме слушкали и папкали кротко, докато те нямаше ;) ;) ;)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Травеолани

И аз да се оплача, летим на 12 март, и днес сервират на мъжа ми, че нямало да го пуснат отпуска. Пред инфаркт съм.

Ооо, колко неприятно, дано се оправят нещата!!! Добре де, тази отпуска не е ли одобрено отпреди много време?

 

И аз да се оплача, вече 4 дена съм на работа и ми е толкова натоварено и изнервено, и понякога си мисля че работя с много глупави хора...или са културни различия :( Няма и помен от прекрасното ми оптимистично настроение от понеделник сутринта, преди да си отворя работния имейл :(

Редактирано от Травеолани
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.