Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Да се оплача, че от годината са минали едва 2 месеца, а вече съм изхарчил почти половината си отпуска.

 

А за долара съм много доволен - останаха ми $40 и мисля до месец да си купя апартамент с тях!

Сменяш ги за украински гривни и си купуваш апартамент в Донецк или Луганск...след време може да имаш руски имот :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Оплаквам се...много е студено в Рим! Поради тази причина се налага да се заседявам в кръчмите и съответно да увелича количеството на виното и да намаля броя на сладоледите. :)

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Оплаквам се...много е студено в Рим! Поради тази причина се налага да се заседявам в кръчмите и съответно да увелича количеството на виното и да намаля броя на сладоледите. :)

След малко повечко вино ще се сгрееш и ще хапнеш и сладолед накрая!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Оплаквам се...много е студено в Рим! Поради тази причина се налага да се заседявам в кръчмите и съответно да увелича количеството на виното и да намаля броя на сладоледите. :)

 

Мен студеното време не ми пречи на броя на сладоледите... като се замисля мога да ям сладолед по всяко време -_-

И не се оплаквай от римското вино и кръчми... :biggrin:

Само се благодари, че не съм в Рим сега, защото винаги има наводнение... като си тръгвам :blush::P

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Хайде и аз да се оплача - хотелът, който "по грешка" ми държи парите от 20.10.14г. още ме мотае!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

...та, както обещах в другата тема, сега ще се оплача, че изневерих на принципното си решение повече да не пазарувам от "виолетовите" и днес купих два ретърна до Лутън за периода 25.09.2015 г. - 27.09.2015 г. на обща стойност от 514,75 лева с включено едногодишно членство и един голям салонен багаж. Нека освиркванията по повод решението, платената безумна цена и най-вече толкова ранното пазаруване на билети за точно този превозвач да започнат сега... :lol:

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

...та, както обещах в другата тема, сега ще се оплача, че изневерих на принципното си решение повече да не пазарувам от "виолетовите" и днес купих два ретърна до Лутън за периода 25.09.2015 г. - 27.09.2015 г. на обща стойност от 514,75 лева с включено едногодишно членство и един голям салонен багаж. Нека освиркванията по повод решението, платената безумна цена и най-вече толкова ранното пазаруване на билети за точно този превозвач да започнат сега... :lol:

 

Аз да се оплача, че въобще не предупреди, че са обявили това турне и сега ще се мъча да видя къде да вместя и аз...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

...та, както обещах в другата тема, сега ще се оплача, че изневерих на принципното си решение повече да не пазарувам от "виолетовите" и днес купих два ретърна до Лутън за периода 25.09.2015 г. - 27.09.2015 г. на обща стойност от 514,75 лева с включено едногодишно членство и един голям салонен багаж. Нека освиркванията по повод решението, платената безумна цена и най-вече толкова ранното пазаруване на билети за точно този превозвач да започнат сега... :lol:

Спокойно де, ще го преживееш.

Аз мога да се оплача, че flydubai с нищо не са по-добри от wizz. Тъп самолет, грозни стюардеси, няма храна, няма филми, няма напитки, даже и online check in нямат за повечето дестинации. И ми смачкаха кутийките чай в багажа  :rolleyes:  И ме излъгаха къде са ми местата. И това за 400евро промоция.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Аз мога да се оплача, че flydubai с нищо не са по-добри от wizz. Тъп самолет, грозни стюардеси, няма храна, няма филми, няма напитки, даже и online check in нямат за повечето дестинации. И ми смачкаха кутийките чай в багажа  :rolleyes:  И ме излъгаха къде са ми местата. И това за 400евро промоция.

Аз пък си мислех, след като толкова масово се втурнахте към Шри Ланка, че промоцията е била 200-250 евро. То за такава цена , почти не си е промоция, и при такива условия... Добре поне, че дестинацията си заслужава...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз пък си мислех, след като толкова масово се втурнахте към Шри Ланка, че промоцията е била 200-250 евро. То за такава цена , почти не си е промоция, и при такива условия... Добре поне, че дестинацията си заслужава...

 

Не беше евтино . Но исках кратки престои, един билет, защото е зима, а ми е първото пътуване извън Европа.  Не исках нещо да се обърква, защото нямам представа дори какво да гледам.  А и wilks си печеше задника някъде докато пазарувах, така че ми дължи услуга с търсене на билети за следващия път   :rolleyes:

Обаче пък Шри Ланка е страхотна, радвам се, че купих тъпите си билети :) . 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Аз да се оплача, че въобще не предупреди, че са обявили това турне и сега ще се мъча да видя къде да вместя и аз...

 

Сори, но всичко се случи буквално за часове. През какво ли не съм минал. Като започнеш със subscribable-pre-sale кампанията на U2 за предишното турне, истерията около първите дати от "The Wall Tour" на Roger Waters, битките за замяна на същите билети за първи ред от отменения концерт на Peter Gabriel в Загреб с билети за първи ред за концерта в Белград, моята лична драма покрай купуването на две италиански дати за концерти на Bruce Springsteen (страна, в която той е приеман като нещо средно между Папата и Господ) и разни други подобни случки и емоции. Поне аз обаче за първи път участвам в процес по закупуване на билети за толкова апокрифно обявено турне, състоящо се от само осем дати в шест града на континента. На всичкото отгоре съпътствано с някаква pseudo-pre-sale кампания, която на практика продължи до стартирането на официалната продажба на билети. А официалната продажба стартира днес и логично сървърите на билетопродавците забиха от напиращи да разграбят останалите единични билети за всяка една от датите. Успоредно с това бяха обявени и още три октомврийски дати за RAH и веселбата стана пълна. Започнаха и препродажбите, но следва да се има предвид, че билетите са поименни и можеш да влезеш в залата (говоря за RAH) само с притежателя на основния билет:

 

http://www.getmein.com/tickets/david-gilmour-tickets/london-271593.html

Спокойно де, ще го преживееш.

Аз мога да се оплача, че flydubai с нищо не са по-добри от wizz. Тъп самолет, грозни стюардеси, няма храна, няма филми, няма напитки, даже и online check in нямат за повечето дестинации. И ми смачкаха кутийките чай в багажа  :rolleyes:  И ме излъгаха къде са ми местата. И това за 400евро промоция.

 

На фона на описаното, това моето е спор по време на игра на детската площадка... :P

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Сори, но всичко се случи буквално за часове. През какво ли не съм минал. Като започнеш със subscribable-pre-sale кампанията на U2 за предишното турне, истерията около първите дати от "The Wall Tour" на Roger Waters, битките за замяна на същите билети за първи ред от отменения концерт на Peter Gabriel в Загреб с билети за първи ред за концерта в Белград, моята лична драма покрай купуването на две италиански дати за концерти на Bruce Springsteen (страна, в която той е приеман като нещо средно между Папата и Господ) и разни други подобни случки и емоции. Поне аз обаче за първи път участвам в процес по закупуване на билети за толкова апокрифно обявено турне, състоящо се от само осем дати в шест града на континента. На всичкото отгоре съпътствано с някаква pseudo-pre-sale кампания, която на практика продължи до стартирането на официалната продажба на билети. А официалната продажба стартира днес и логично сървърите на билетопродавците забиха от напиращи да разграбят останалите единични билети за всяка една от датите. Успоредно с това бяха обявени и още три октомврийски дати за RAH и веселбата стана пълна. Започнаха и препродажбите, но следва да се има предвид, че билетите са поименни и можеш да влезеш в залата (говоря за RAH) само с притежателя на основния билет:

 

http://www.getmein.com/tickets/david-gilmour-tickets/london-271593.html

 

На фона на описаното, това моето е спор по време на игра на детската площадка... :P

 

Да, в посочения линк цените са доста завишени, предполагам е от прекупваческите сайтове? Както и да е, оплаквам се тогава, че много ограничените дати и бързата разпродажба ще ме лишат за сега от удоволствието да видя Гилмор на живо. 

Връзка към мнение

Аз се оплаквам!! Оплаквам се от това, че оплакванията Ви в темата са повече от похвалите в другата!!

Засрамете се и почнете да се хвалите!

:P :P :P

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

И аз да се оплача пак, хоста ми от Airbnb изведнъж реши, че иска да ме настани в 23,00 часа. Аз пък не искам, защото ми е късно, а и трябва да напусна в 5,00 за ранен полет. Не се разбрахме. Писах на сайта, и те тарикати, вземи си друг апартамент. Аз обаче-не искам, реших да си спестя по-нататъшни проблеми с разни там хостове и да ида на хотел. Никой не споменава за връщане на пари, та сега се чудя какво да правя. Писах пак и чакам отговор. А, то идва време да заминавам и в Куба няма нет, че да се разправям. Толкова неща се объркаха, чудя се вече как ще приключи.

Връзка към мнение

Аз се оплаквам!! Оплаквам се от това, че оплакванията Ви в темата са повече от похвалите в другата!!

Засрамете се и почнете да се хвалите!

:P :P :P

Похвалих се, деееее ;) ;) ;) ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Май ей за това:

 

Due to exceptional demand for the three nights that David Gilmour is performing at London's Royal Albert Hall on September 23rd-25th, two further nights have just been added. Tickets for these additional concerts - on October 2nd and 3rd - go on sale now through the normal ticketing outlets.

For the London concerts, the name of the lead booker will be printed on each ticket. The lead booker must attend the concert and photo ID will be required to gain entry to the venue. There will be no exceptions to this rule. This is to try and stop secondary selling by ticket touts at high prices.

 

:)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 

Май ей за това:

 

Due to exceptional demand for the three nights that David Gilmour is performing at London's Royal Albert Hall on September 23rd-25th, two further nights have just been added. Tickets for these additional concerts - on October 2nd and 3rd - go on sale now through the normal ticketing outlets.

For the London concerts, the name of the lead booker will be printed on each ticket. The lead booker must attend the concert and photo ID will be required to gain entry to the venue. There will be no exceptions to this rule. This is to try and stop secondary selling by ticket touts at high prices.

 

:)

 

Божей... Ама  аз видях едни цени от по няколкостотин паунда билета и смятам да пропусна. Браво на тези, които ще отидат :)

Връзка към мнение

Ми и аз ще се оплача...свърши ми бирата! Има ракия, но и салатата свърши, а до прехвърлянето на снимките от Шри Ланка остават 159 минути!  :(

Редактирано от eloena
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Искам да се оплача от швейцарските ценички :lol: :lol: Навсякъде, където може да има паркиране на кола на платен паркинг цената се движи в диапазона 24-30 шв.франка :lol: :lol: :lol: Отделно, дето ценичките на хотелите са толкова възрастни, че ми образуват стрес. :lol: :lol:

  • Харесвам 4
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Искам да се оплача от швейцарските ценички :lol: :lol: Навсякъде, където може да има паркиране на кола на платен паркинг цената се движи в диапазона 24-30 шв.франка :lol: :lol: :lol: Отделно, дето ценичките на хотелите са толкова възрастни, че ми образуват стрес. :lol: :lol:

нищо, той франка от днес вече е по-евтин от долара :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.