Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

След три денЯ бюреци, гевреци, симиди, баклави, шам-какво ли не, ципури и прочие, кантарЯ е изхвърлен позорно на терасата, щот лъъъъъже :lol: :lol: :lol: :lol:

  • Харесвам 19
Връзка към мнение

След три денЯ бюреци, гевреци, симиди, баклави, шам-какво ли не, ципури и прочие, кантарЯ е изхвърлен позорно на терасата, щот лъъъъъже :lol: :lol: :lol: :lol:

Не е важно какво се яде между Коледа и Нова година, а между Нова година и Коледа...

  • Харесвам 12
Връзка към мнение

Оплаквам се, че след белгийската диета на пържени картофи, вафли, шоколади и бира, кантарът ми е пред разпад  :mad:

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Оплаквам се, че след белгийската диета на пържени картофи, вафли, шоколади и бира, кантарът ми е пред разпад  :mad:

Оооо, много ти съчувствам и те разбирам.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз ще се хваля, но понеже темата е тука....Аз пък след десетките изминати километри всеки ден, жега и катерене по стълби и пирамиди вече съм 3-4 кг. по-малко.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз ще се хваля, но понеже темата е тука....Аз пък след десетките изминати километри всеки ден, жега и катерене по стълби и пирамиди вече съм 3-4 кг. по-малко.

Няма справдливоооост на този свят - тънките слабеят, дебелките /аз/ дебелееееят :sad:

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз ще се хваля, но понеже темата е тука....Аз пък след десетките изминати километри всеки ден, жега и катерене по стълби и пирамиди вече съм 3-4 кг. по-малко.

 

5-6 надолу , а съм се хранил доооста добре  ;)

Движение му е майката !

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

В този гаден ден за летенето за капак със закъснение научавам, че е починал барабаниста на Twisted Sister. И за да е пълна мрачната картинка станах свидетел на тази зверска катастрофа в "Дружба" днес. Как човек да не си сипе едно уиски и да пие едно хапче за сън ..

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

... Тъп самолет, грозни стюардес

първата жена, която чувам да се оплаква от грозни стюардеси :biggrin:

Ама като стана дума - отиди да видиш екипажите на Иберия за Южна Америка - всичките стюардеси до една некви лелки в предпенсионна възраст :rolleyes: (това ако се пенсионират на 60, ако се пенсионират на 50 - значи в следпенсионна) 

Сигурно са завършвали училище по едно време с Лили Иванова. :biggrin:

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

първата жена, която чувам да се оплаква от грозни стюардеси :biggrin:

Ама като стана дума - отиди да видиш екипажите на Иберия за Южна Америка - всичките стюардеси до една некви лелки в предпенсионна възраст :rolleyes: (това ако се пенсионират на 60, ако се пенсионират на 50 - значи в следпенсионна) 

Сигурно са завършвали училище по едно време с Лили Иванова. :biggrin:

То нали това беше приказката едно време за нашите от Балкан - че нямали живи съученички. :)

Връзка към мнение

първата жена, която чувам да се оплаква от грозни стюардеси :biggrin:

Ама като стана дума - отиди да видиш екипажите на Иберия за Южна Америка - всичките стюардеси до една некви лелки в предпенсионна възраст :rolleyes: (това ако се пенсионират на 60, ако се пенсионират на 50 - значи в следпенсионна) 

Сигурно са завършвали училище по едно време с Лили Иванова. :biggrin:

 

Aми виж докъде водят профсъюзите . Подобно е и при Air France ;)

 

P.S. В полета ми на връщане имаше и свежи мадами някъде в средата на 40-те , та го броя за късмет , пък дори и да нямаше индивидуални монитори . Знаеш , че днешните 50 са вчерашните 40 , а MILF - овете са на мода поне от времето на "Американски пай" насам    :)

Редактирано от stenk
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Въхх, хораа , има и готини мацки на 40+... Недейте така, плз, щото ние, нали, само дядовците да ни се радват, и пак не е сигурно. Я една Синди Крофорд, Шарлийз Терон, една Мерил Стрийп,ако щеш, колкото и да не е класически красива... Мхм, мъжете и на 20, 30, 40, и на 60, все 20 годишни заглеждат. А на мен не ми харесва,че единствената изцяло женска професия е завзета от мъже. Ми не ме кефи това равнооравие,,странно, непривично и неестествено го чувствам. сори,ама ...

И по темата искам да се оплача,че Троянския проход е затворен и утре ще трябва да минем за по-напряко през София,за да стигнем да сбирката. Пху.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Aми виж докъде водят профсъюзите . Подобно е и при Air France ;)

 

P.S. В полета ми на връщане имаше и свежи мадами някъде в средата на 40-те , та го броя за късмет , пък дори и да нямаше индивидуални монитори . Знаеш , че днешните 50 са вчерашните 40 , а MILF - овете са на мода поне от времето на "Американски пай" насам    :)

Мене па, ме кефи, кат има стюарди. Респектирани от белите ми коси, припкат да ми угаждат ;)

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към мнение

P.S. В полета ми на връщане имаше и свежи мадами някъде в средата на 40-те

Късметлия, уцелил си младежката бригада :biggrin:

 

 Знаеш , че днешните 50 са вчерашните 40 , а MILF - овете са на мода поне от времето на "Американски пай" насам   

О, даже  още от времето на Абсолвентът и известната мисис Робинсън, за която пеят Саймън и Гарфънкъл  в едноименната песен  , изпълнявана и от Битълс.

Въхх, хораа , има и готини мацки на 40+... Недейте така, плз, щото ние, нали, само дядовците да ни се радват, и пак не е сигурно. Я една Синди Крофорд, Шарлийз Терон, една Мерил Стрийп,ако щеш, колкото и да не е класически красива...

Споко, шегуваме се :P

Разбира се, че има хубави жени и на 40+ и повече :) , и то не само манекенки или актриси :)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Мене па, ме кефи, кат има стюарди. Респектирани от белите ми коси, припкат да ми угаждат ;)

Тези на Iberia ,твърде вероятно са по-възрастни от теб та не се знае кой кого ще респектира. Не ги претоварвай много ;)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Мене па, ме кефи, кат има стюарди. Респектирани от белите ми коси, припкат да ми угаждат ;)

Сашке, тя косата ти е руса, къде я видя побеляла??? Или на мен каничките с вино са ми били в повече... не е ясно.

Мисълта ми е, че за мацка на 40+ те взимат младежите в самолета.

Връзка към мнение

Сашке, тя косата ти е руса, къде я видя побеляла??? Или на мен каничките с вино са ми били в повече... не е ясно.

Мисълта ми е, че за мацка на 40+ те взимат младежите в самолета.

Ааа, Поли, мерси, ама повечето жени от една възраст натам са руси :)

Хихи, мацка на 40+100 ;) Намисли си какво ще те черпя другия път ;) ;) ;)

Връзка към мнение

Тези на Iberia ,твърде вероятно са по-възрастни от теб та не се знае кой кого ще респектира. Не ги претоварвай много ;)

А браво! Следващите ми 2 полета са точно с Ибериа :ninja:  Ми аз по-добре да не летя, след тази обнадеждаваща информация :lol:

 

По темата: Сега разбрах, че да се лети с Ибериа не е от най-приятните преживявания. Нищо, поне ще знам от личен опит дали е така. Може пък да извадя късмет, и точно за моите полети да пуснат junior-ите  :rolleyes:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Мда бе брат точно за товите полети ще пуснат стажантките ... надявай се  ;)

Иначе нищо по-хубаво от полупразен самолет не можешеда си пожелая , желая го и на теб   :)

Връзка към мнение
Георги Матеев

А браво! Следващите ми 2 полета са точно с Ибериа :ninja:  Ми аз по-добре да не летя, след тази обнадеждаваща информация :lol:

 

По темата: Сега разбрах, че да се лети с Ибериа не е от най-приятните преживявания. Нищо, поне ще знам от личен опит дали е така. Може пък да извадя късмет, и точно за моите полети да пуснат junior-ите  :rolleyes:

 

Да не те обезкуражавам допълнително... Ама Iberia наистина е една от най-скапаните авиокомпании, с които съм летял напоследък. Е, поне билетите бяха евтини :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Оплаквам се, че толкова пусто във форума не е било, откак съм тук. :blush: Много ми е тъпо, като ви нямаааааа :blush:


А браво! Следващите ми 2 полета са точно с Ибериа :ninja:  Ми аз по-добре да не летя, след тази обнадеждаваща информация :lol:

 

По темата: Сега разбрах, че да се лети с Ибериа не е от най-приятните преживявания. Нищо, поне ще знам от личен опит дали е така. Може пък да извадя късмет, и точно за моите полети да пуснат junior-ите  :rolleyes:

Аааа, що бе, аз си фъркам с Иберия и не съм недоволна.

Връзка към мнение

Искам да се оплача, че виждам голям зор с купуването на едни турове за сам човек. Удрям на камък вече няколко дни. Направо не знам как се справяте тези, които пътувате сами.

И усилено се опитват въпреки това да ми продадат датата 31 април като възможна :D

Редактирано от Сю_
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.