Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Ето това си е за оплакване:

Да имаш снимка на Календара на магеланци и да не можеш да я видиш поне за ден,поради стартиращо едномесечно пътуване.

Това май трябва да е в темата с похвалите?!?;)

  • Харесвам 11
Връзка към мнение
На 28.05.2017 г. в 22:43, T.E.Lawrence каза:

Абе, тва Ел Нидо е бахти абсурдното място. Как може пълни дупки да са по 50 евро, а приличните да почват от 100. Затворническите стаи от по 20 евро за 10 квадрата изобщо не ги смятам. На всичкото отгоре в ММТ има само няколко от най-мизерните места. :mad:

Да, така е, много е тегаво там с настаняването. 
За кои дати търсиш?

Редактирано от Фичо
Връзка към мнение

14-18 февруари , аз си букнах bill tourist inn с фрий канселейшън. Дават го като една идея по добър от другите бараки с генератор, интернет, приличен размер стая и легло и на границата на поносимата цена през агода. Ресортите за по няколкостотин долара на вечер не ги коментирам изобщо.

Връзка към мнение

Ей на това невероятно устройство в самолет попадам за първи път и сигурно се изсвятках поне 4 пъти в него, като второто удряне беше много сериозно в областта под окото (добре са го инсталирали тооочно на такова подходящо ниво), сега чакам да посинея красиво...

DSC_0197.thumb.JPG.4b3ade76d5d005871c82eda8ca8dd976.JPG

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 31.05.2017 г. в 22:34, searus каза:

Ей на това невероятно устройство в самолет попадам за първи път и сигурно се изсвятках поне 4 пъти в него, като второто удряне беше много сериозно в областта под окото (добре са го инсталирали тооочно на такова подходящо ниво), сега чакам да посинея красиво...

DSC_0197.thumb.JPG.4b3ade76d5d005871c82eda8ca8dd976.JPG

Оплачи се подобаващо и си извади медицинско! Дано не е много сериозно посиняването , че около окото си е опасно. 

Редактирано от liliya
Връзка към мнение

Е то кой ми е виновен, все пак е на нивото на очите, би трябвало да се вижда :-D синьото е съвсем леко, чудя се обаче колко често се случва, щото и половинката се трясна добре... 

Връзка към мнение

Айде и аз да се оплача, но от себе си. Няма такъв идиот. Щото дебна цени от март месец и все ми се виждаха високи (45евра) сега ще си купя билетите на 125 евра. Ама да ми е за урок - главо проста.

Връзка към мнение

Днес решихме да погребем с каяците на на яз. Жребчево. Висим си тука от обяд. Вече е 17:30 и не спира да вали. А дори се надявахме на лек тен.:lol:

 

п.п. Понеже знаем, че тук традиционно се въртят бездомни кучета, носим сумати излишна храна. Но дори и те са се покрили. Пълен провал. :(

 

п.п. 2 Уж не съм излизал от колата пък съм целия мокър.:O

Редактирано от Radnev
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Значи, то не знам дали е точно оплакване, но много се ядосах. Снощи ми се наложи да си анулирам резервацията за къща за гости в Белоградчик, направена през Буукинг. Всичко е ок, безплатна е до 14, но минута след това получавам гневен мейл от собственичката ( говорих с нея няколко дни преди това, когато ми звъня да ме пита дали всичко е ок) как съм можела да я анулирам, на нея хора и се молели за тези места, но тя отказвала и как съм била некоректна ...

Ха, сега ... кажете ми, в мен ли е проблема, защото ама хич не се чувствам некоректна...

Връзка към мнение

Днес отидох да видя приятели на един футболен турнир, но се оказа, че имат нужда от човек и извадих бутонките от багажника, макар и да съм контузен в момента и да не играя. За жалост в средата на втория мач получих още една контузия и едвам доиграх срещата на един крак, а отбора падна с доста. :(

 

След това вкъщи нещо се овъртях и паднах, опитвайки се да седна на стола си, сега съм си направил компрес на ръката и се моля да не съм я счупил/пукнал, а и доста кофти си изръбих бъбреците при падането върху краката с колекца на стола.

 

Определено не ми е ден днес.

Връзка към мнение
преди 5 часа, mu_ry каза:

Значи, то не знам дали е точно оплакване, но много се ядосах. Снощи ми се наложи да си анулирам резервацията за къща за гости в Белоградчик, направена през Буукинг. Всичко е ок, безплатна е до 14, но минута след това получавам гневен мейл от собственичката ( говорих с нея няколко дни преди това, когато ми звъня да ме пита дали всичко е ок) как съм можела да я анулирам, на нея хора и се молели за тези места, но тя отказвала и как съм била некоректна ...

Ха, сега ... кажете ми, в мен ли е проблема, защото ама хич не се чувствам некоректна...

Естествено, че не е в теб проблема. Не си нарушила написани правила. Препрати писмото до Буукинг, нека те вземат мерки ако решат.

/Така се създава гражданско общество..../ От друга страна - винаги можеш да напишеш негативен коментар към офертата и то с пълно основание.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 17 минути , Doctor Who каза:

Естествено, че не е в теб проблема. Не си нарушила написани правила. Препрати писмото до Буукинг, нека те вземат мерки ако решат.

/Така се създава гражданско общество..../ От друга страна - винаги можеш да напишеш негативен коментар към офертата и то с пълно основание.

не знаех, че има и такъв вариант . Сега ще разгледам какво мога да направя 

Връзка към мнение
преди 7 часа, mu_ry каза:

Значи, то не знам дали е точно оплакване, но много се ядосах. Снощи ми се наложи да си анулирам резервацията за къща за гости в Белоградчик, направена през Буукинг. Всичко е ок, безплатна е до 14, но минута след това получавам гневен мейл от собственичката ( говорих с нея няколко дни преди това, когато ми звъня да ме пита дали всичко е ок) как съм можела да я анулирам, на нея хора и се молели за тези места, но тя отказвала и как съм била некоректна ...

Ха, сега ... кажете ми, в мен ли е проблема, защото ама хич не се чувствам некоректна...

Това май само в България може да се случи! Жената направила къща за гости с някой европейски лев, а ти, некоректна такава, да й отказваш:) Пусни я тук да й направим няколко резервацийки с последващ отказ, като е толкова важна:lol:

 

 

преди 4 часа, Raybeez каза:

Днес отидох да видя приятели на един футболен турнир, но се оказа, че имат нужда от човек и извадих бутонките от багажника, макар и да съм контузен в момента и да не играя. За жалост в средата на втория мач получих още една контузия и едвам доиграх срещата на един крак, а отбора падна с доста. :(

 

След това вкъщи нещо се овъртях и паднах, опитвайки се да седна на стола си, сега съм си направил компрес на ръката и се моля да не съм я счупил/пукнал, а и доста кофти си изръбих бъбреците при падането върху краката с колекца на стола.

 

Определено не ми е ден днес.

Да, гаден ти е деня! Дано следващите да са добри, без сериозни последствия от този ден! Пожелавам!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

След недобре обмислена каскада успях да счупя тестовата версия на форума. Нищо лошо по идея, тя е за това тази версия, лошото е че бях превел всички нови неща и сега се загубиха...2-3 дни от най-досадната и монотонна работа ще трябва да се повторят... 

Връзка към мнение

Много кофти и с контузията на Raybeez, и с тази на тестовата версия. Raybeez, стискам палци да не е лоша контузията и да се възстановиш бързо. Искрено съчувствам и на Георги за затрития труд. Дано поне нещо полезно да се е получило от тази ситуация.

Връзка към мнение

Благодаря на всички :)

 

Контузията не е сериозна - сега куцам, а месец трябва да почивам и да се пазя от големи натоварвания на коляното, което и без това е с хронични проблеми. :)

Връзка към мнение

Откакто съм тръгнала на път за трети път съм в болница- в Индия, в Малайзия и в Непал. Първите два пъти нищо сериозно, но днес за трети път си навехнах един и същи глезен и положението е буквално куцо. Как ще пътувам 7 часа с рейс и 2 последни полета не е ясно.. Хората обаче да са толкова мили! Спрях мотор на стоп- заведе ме в болницата, до хотела, който тепърва трябваше да запазя, че и пари назаем ми даде за лекарства. От хотела пък ми върнаха парите за нощувката, да имам докато изтегля утре. Евала! 

Редактирано от milenita
  • Харесвам 13
Връзка към мнение

milenita,миличка,съжалявам за случилото се.:(И аз куцам в момента по подобна причина,та те разбирам напълно.Мисля,че една превръзка ще ти е от полза да додрапаш до дома.Колко хубаво,че има толкова непознати хора,които да ти помагат в момента!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
2 minutes ago, patilana said:

milenita,миличка,съжалявам за случилото се.:(И аз куцам в момента по подобна причина,та те разбирам напълно.Мисля,че една превръзка ще ти е от полза да додрапаш до дома.Колко хубаво,че има толкова непознати хора,които да ти помагат в момента!

Да, аз уж тръгнах да се оплаквам, а го ударих на хвалби :) По ирония на съдбата деля стая с мед. сестри и ме бинтоваха одеве.. Скорошно оздравяване и на теб, @patilana!

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Ognyan
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.