Прескочи до съдържание

Turkish Airlines - периодични промоции


Препоръчани мнения

Ох, недейте така, че ги дебна Търкиш за прИмоцийка и за малко да се Фърля в  безславна атака ;) ;) ;)

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Обявата на страницата на а/к в една от социалните мрежи е създала емоции на медиите :)

phpjx3fmy.jpg

 

Източник: http://offnews.bg/news/Obshtestvo_4/Turkish-Airlines-s-oferti-ot-Bulgaristan-do-Istanbul-vav-Fesjbuk_616500.html

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Отново избиваме исторически комплекси! Това е все едно швейцарците да се разсърдят, че ги наричаме швейцарци, а родината им Швейцария. Примерно, щото има и достатъчно други примери в тази посока...

Връзка към мнение

Това няма нищо общо с исторически комплекси. 
Държавата се казва България и щом обявата е на кирилица, предназначена е за българска аудитория, то трябва да се съобразяваш с някои неща. Като пускат обяви за полети в обратната посока на турски, да си казват Булгаристан колкото си искат. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Отново избиваме исторически комплекси! Това е все едно швейцарците да се разсърдят, че ги наричаме швейцарци, а родината им Швейцария. Примерно, щото има и достатъчно други примери в тази посока...

 

Биха били исторически комплекси, ако полетите от Гърция бяха до Константинопол.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Биха били исторически комплекси, ако полетите от Гърция бяха до Константинопол.

 

Далеч съм от идеята да политизираме темата и това е последното ми мнение относно случката, но написаното от теб няма нищо общо с написаното от мен... ;)

Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...
  • 3 седмици по-късно ...

До Акабе,  Йордания за 99USD.

 

 http://www.turkishairlines.com/en-tr/flights-tickets/aqaba/istanbul#IST876ECEAQJ

 

Да ли има по изгодна цена?

55$ през сайтовете ...rumbo.es плашане с Maestro

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

55$ през сайтовете ...rumbo.es плашане с Maestro

 

И още около $50 на човек спестяване от виза, затова, че се каца в Акаба (свбободна търговска зона). Това е баси хубавия полет - кеф ти Акаба, кеф ти Уади Рум и Петра, кеф ти Ейлат, кеф ти Синай и Шарм ел Шейх (с ферибота + автобус, на който му стиска).

 

Като ходих през 2012 г. турците нямаха полет до Акаба, та летяхме до Аман и после доста път с автобус до Акаба. Който не е ходил по тези места, изобщо да не се замисля. Аз ако не бях ограничен от време и ангажименти, бих отишъл пак.

 

Върха ще е да се вземе open jaw с връщане от Бен Гурион (Тел Авив / Йерусалим).

Редактирано от FlyTraveler
  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Прилична цена до Сейшелите: 523 евро с Виза

 

https://www.kayak.it/flights/SOF-SEZ/2016-10-30-flexible/2016-11-06-flexible/2adults

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Турците с промоция под 340 евро до Занзибар, по новата им линия от Декември.

Цената е прилична, но полетите са с много голям престой и са със 737 ?!

 

Edit:  Нещо се бъгна в поста ми и излиза само линка на fly4free. Дано след този edit се оправи. :)

 

 

за 339 евро през kayak - > gotogate  - Дати 27.01.2017 - 12.02.2017 

https://www.kayak.es/flights/SOF-ZNZ/2017-01-27/2017-02-12

На мен ми изглежда добра цена за полет от София, не знам как са цените по тази линия.

 

 

Датите са през феврурари, като може да се плати с маестро през jetcost.es - gotogate

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Турците с промоция под 340 евро до Занзибар, по новата им линия от Декември.

Цената е прилична, но полетите са с много голям престой и са със 737 ?!

 

 

Датите са през феврурари, като може да се плати с маестро през jetcost.es - gotogate

 

737-900 ER на Turkish са супер, не мога да се сетя какво повече може да се иска за икономична класа (освен двойка седалки до прозореца). Много по-добре, примерно от 787 на Qatar Airways, а и от други тясно и широкофюзелажни на доста авиокомпании.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Заложени са машини 900, хвърлих поглед на няколко произволни дати през февруари. Мисля по - дългите полети ползват именно модел 900ER, те за това и ги взеха. Освен това range - a на 800 е 5770 км и ми се струва малък за този полет, който без заобикаляне и по права линия е 5333 км. На отиване полета каца на Kilimanjaro а на връщане е директен.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

В сайта на търкиш си пишеше 800, поне вчера, както и в букинг платформите.

Връзка към мнение

В сайта на търкиш си пишеше 800, поне вчера, както и в букинг платформите.

 

До Дар ес Салаам съм летял с тях на 900 ER, би било логично да лети същия модел и до Занзибар. Летял съм и на 800 на Turkish - супер са си и те, пак имат индивидуални екрани на седалките, не виждам какво повече може да се иска.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 5 седмици по-късно ...

http://www.fly4free.com/flight-deals/europe/hot-sofia-bulgaria-to-zanzibar-for-e319/

София-Занзибар-София 340 евра. Изглежда доста добра оферта, но как стоят нещата с хотели/хостели/къщички/ стандарт на живот?

Имам вътрешна дилема дали Тайланд, дали Занзибар...

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Имам вътрешна дилема дали Тайланд, дали Занзибар...

 

Тайланд е доста по-забавно. Ако искаш истинската Африка, по-добре вземи полет до Килиманджаро. Там поне има сафарита. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.