Прескочи до съдържание

Ryanair - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Зимна разпродажба на Райън, цени от 9.99 Е/посока за пътуване декември и януари. От Солун до Брюксел, Рим, Париж има такива цени за втората половина на януари, разходът до Солун е +/- 100-120 Е на кола за 5-10 дни. Букурещ - Рим има такива цени за много дати през декември и януари. Сигурно има и други дестинации от Букурещ. Разпродажбата е до полунощ в понеделник. Незнайно защо тези цени не излизат в Румбо, а други, по-високи.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Абе има дестинации и нова визия на страницата даже, но лично при мен сайта им цяла сутрин върви "с палец в задника" както вика един познат ИТ.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ха-ха, точно и аз дойдох в темата да напиша, че новият сайт нещо ич не зацепва ;)

 

Oт бая време цикли. Мини на мобилно приложение, което работи много добре, освен ако не резервираш Пиза.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

 Незнайно защо тези цени не излизат в Румбо, а други, по-високи.

  Е, Румбо също трябва от нещо да печели .   Скриването на промоционалните билети е нормална практика и за други сайтове ,продаващи относително по-евтини билети . 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Нещо не ми се получава с тази промоция - дава ми старите цени...

1,000,000 seats at £15

Seats available on selected routes across the entire network. Book by 05/11/15. For travel between 05/11/15 and 29/02/16. 14 day advanced purchase applied. Offer excludes Business Plus fares. Offer is subject to availability. 

Връзка към мнение

да, прочетох, аз искам до си взема от Милано, датата ми е преди края на февруари, Милано е включрен в selected routes, но ми дава старите цени

Връзка към мнение

да, от 00:00ч. на 04.11 започва:

 

These €15 fares are available for booking on www.ryanair.com from 00:01hrs on Wednesday, 4th until 24:00hrs on Thursday, 5th November, and include routes to/from:

  •          Athens
  •          Berlin
  •          Brussels
  •          Cologne
  •          Copenhagen
  •          Dublin
  •          Lisbon
  •          London
  •          Milan
  •          Manchester
  •          Rome
  •          Warsaw

Travel dates:
November 2015 – March 2016

 през edreams дава полети с Ryan за промоционалната цена, но оттам не съм купувала досега

Редактирано от Ивайла
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Има, има.. аз нацелих билетчета от Лондон до Дъблин за по 15 паунда. 

 

Има и до Милано:

post-21-0-49974600-1446634225.jpg

 

Редактирано от Polina
Връзка към мнение

Има, има.. аз нацелих билетчета от Лондон до Дъблин за по 15 паунда. 

 

Има и до Милано:

attachicon.gifMilan.jpg

 

 

Брей, много си ги издули цените за полет на един хвърлей място

Връзка към мнение

Явно съм доста семпла, да не го превеждам като проста... На мен въобще не ми позвалява да си избера полет, независимо от цената..Търся Милано - Маракеш 17 - 24.02, дава ми старата цена от 36 евро, но и нея не мога да букна...А през  Edreams  ми дава малката цена

Редактирано от Ивайла
Връзка към мнение

Аз нещо не мога да видя за Лисабон, уж е част от промоцията пък ми дава цени около 40,50 паунда в посока и през февруари и март :(

Връзка към мнение

Аз нещо не мога да видя за Лисабон, уж е част от промоцията пък ми дава цени около 40,50 паунда в посока и през февруари и март :(

До края на януари има много дати, след това наистина се вдигат. Има и по 22.99паунда на посока. 

Това е януарското:

post-21-0-72646200-1446636438_thumb.jpg

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

До края на януари има много дати, след това наистина се вдигат. Има и по 22.99паунда на посока. 

Това е януарското:

attachicon.gifLisabon.jpg

Ех жалко, няма да мога да се възползвам ;) Този нов вид на сайта хич не ме кефи и от горе на това е много бавен :( Преди имаше fare finder като ги сортираше по месеци и дестинации, сега нещо не я виждам тази опция...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Нека си е в темата за Раян.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.