Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Между другото, в eDreams пише следното:

 

Цитат

"El precio incluye gastos de administración al pagar con Visa Débito (limitado a 1 compra cada tres meses, por comprador, pasajero o número de tarjeta) (ver desglose de precio). Consulta la sección "Métodos de pago" en esta página para ver precios con otros métodos de pago."

това в скобите преведно с google translate, значи следното "ограничено до 1 покупка на всеки три месеца, за купувач, пътник или номер на карта".

Ако следят да не се повтарят и имената на пътниците, както май по-горе предположи и @Георги Матеев, то това би обяснило защо хора с неизползвани карти не могат да се възползват. Особено, ако имат популярни имена. 

  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, Olia каза:

Ако някой си е направил виртуална дебитна Виза от ЦКБ и се опитва веднага да плати с нея, да знаете, че картата е блокирана първите 24 часа, докато си направят проверките. Аз вчера неуспешно пробвах да платя билети и сега им звънях по телефона, та това ми обясниха.

 

преди 2 часа, Радослав каза:

 

Да, има го това с одобрението до 24 часа.

Извинявам се, но малко изпуснах нишката - в крайна сметка има ли някой, който е използвал успешно виртуалната Виза на ЦКБ?

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
В момента, Mistela каза:

От вчера се опитвам да купя билет и ми забива страницата в момента в който натисна плащане. Голямо въртене пада.

При вас как е?

 

понякога така става. чисти кеша или пробвай от друг браузър

Връзка към мнение
В момента, Mistela каза:

:( на телефон как се чисти

ще ме извините но не знам

за айфон:

 

Settings->Safari->Clear History and Website Data

 

за други телефони - не знам

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 5 минути , Костов каза:

4838

Тези карти на ЦКБ скоро минаваха като кредитни в шведския джеткост, май.Може навсякъде така да ги разчитат.

Връзка към мнение
преди 4 минути , iMari каза:

Тези карти на ЦКБ скоро минаваха като кредитни в шведския джеткост, май.Може навсякъде така да ги разчитат.

Не знам, но ми я приема като Visa Debit, пуща ми отстъпката и като натисна бутона за плащане ми излиза червен надпис Да сменя начина на плащане

 

48.png.bc4176ba88de05c477903f764ef80e58.png

  • Замислям се 3
Връзка към мнение

аз пробвах с общо 6 карти от 3 банки и всички ми ги разпознава като електрон и ме товари яко....ебати каръка, пробвах даже и с испанска електрон и пак...

иначе тостъпките не са лоши хич даже от 76 евро ми отива на 46

Редактирано от Grishkata
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз успях да се преборя и вече имам 2 еднопосочни билета за СОР $ 0, фактурата от Уизз е за 25,98 ЕUR.

Платих с едната карта, която вчера ми отхвърляше, само размених местата на пътниците и смених мейла с такъв в абв.

Редактирано от Edem
  • Харесвам 4
  • Браво 3
Връзка към мнение

При мен стана с виртуална виза на ДСК.

преди 11 часа, yordanov каза:

Между другото, в eDreams пише следното:

 

това в скобите преведно с google translate, значи следното "ограничено до 1 покупка на всеки три месеца, за купувач, пътник или номер на карта".

Ако следят да не се повтарят и имената на пътниците, както май по-горе предположи и @Георги Матеев, то това би обяснило защо хора с неизползвани карти не могат да се възползват. Особено, ако имат 

Не знам защо цитира.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 12 часа, Радослав каза:

 

Да, има го това с одобрението до 24 часа.

Ya realizaste la cantidad máxima de reservas permitidas para esta tarjeta. Para terminar con el proceso de compra actual, elige otra tarjeta y... ¡Despega!

 

А дали този надпис е заради това, че не са минали повече от 24 часа откакто регистрирах виртуалната карта?

Връзка към мнение
преди 12 минути , MARTiNSHO каза:

На мен ми се случва сега да натисна плати и зарежда ли зарежда... На някой друг да му се е случвало?

Последните два дни постоянно. Чистя кеш и т.н, ту се оправя, ту не.

Връзка към мнение

Купих един четворен билет... сега обаче искам да взема още един, имената са други, картите са други и ми казва, че са ползвани. Хваща по нещо други, мамицата му, пробвах с куките, сега опитвам с друго IP.

 

Не успявам и това е. Поспести ми бая кинти дори и тази резервация де :)

Редактирано от MARTiNSHO
Update:
  • Харесвам 2
  • Шок 1
Връзка към мнение

След много опити нямам успех... определено има някаква уловка, но не я хващам. Променям всичко, включително и името, освен ако не сверява дали 90% от стрингът е същият. Всичко друго е различно. Ще пробвам отново утре, видях, че по-горе някой беше писал, че на следващия ден е минало с карта, която не е приемало предния ден.

Връзка към мнение
Георги Матеев

Ъпдейт относно VIAFLY.EU, че имаше няколко питания лятото.

 

Наглед супер изгодна търсачка, даваща до 30% намаления на полети.

 

Уловката е техния супер нетипичен бизнес модел. Плащайки се съгласяваш да ти издадат билета до едва 2 седмици преди датата на отпътуване.

 

В края на август - най-вече с експериментална цел - купих от тях пътуване за януари. 2 месеца по-късно, в края на октомври, все още не бяха издали никакъв билет. На теория това беше ОК според условията им, но на практика си представете как изглеждаше отстрани. След като оревах имейл съпорта и ги заплаших с оспорване на транзакцията ми върнаха парите.

 

Моята препоръка - не ги ползвайте. Според мен са измамници, макар и доста странни.

  • Харесвам 6
  • Шок 1
Връзка към мнение
На 6.11.2017 г. в 11:57, Фил каза:

 

Извинявам се, но малко изпуснах нишката - в крайна сметка има ли някой, който е използвал успешно виртуалната Виза на ЦКБ?

Току що купих с Виртуална Виза на ЦКБ.Преди 2 дни бях купувал с Виза Електрон и сега размених име и фамилия,смених телефона с лаптопа,имейла и телефона са други.Купих Болоня- Бриндизи с Ryan за 9,5 евро двупосочен,вместо 27,3.След това до 24 часа отново може да си оправя името и фамилия.

Редактирано от dimitrov6
  • Харесвам 4
  • Браво 4
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.