Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 7 минути , dimitrov6 каза:

През бразилския Jetcost-Edreams дава същите отстъпки с Виза Дебит.

Само че бразилският eDreams иска въвеждане на CPF, което е нещо като ЕГН за бразилци, предполагам. Не съм сигурен дали може да си го измислиш и да мине резервацията?

Пробва ли да резервираш?

Редактирано от yordanov
Връзка към мнение
преди 6 минути , yordanov каза:

Само че бразилският eDreams иска въвеждане на CPF, което е нещо като ЕГН за бразилци, предполагам. Не съм сигурен дали може да си го измислиш и да мине резервацията?

Пробва ли да резервираш?

Не съм пробвал,извинявам се за непроверената информация.

Връзка към мнение

Още не съм купувал през бразилския eDreams.

Ако не го иска при плащането, а при името (доколкото видях набързо), може да си го измислите. Не е произволно число, но има генератор (търсете в гугъл "Gerador do CPF"). Ако проверява, просто няма да мине плащането, предполагам.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 5 часа, dimitrov6 каза:

Не съм пробвал,извинявам се за непроверената информация.

Аз пробвах и имам билет за 4 R$ /1.05 Euro/ BTS --- SOF. Карта VISA ELECTRON на Уникредитбулбанк.

Информацията проверена:)

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 12
Връзка към мнение
преди 5 минути , Ivko каза:

Ммм това за кой месец и дата ако може ^_^

Средата на месец май, но има много дати по тази линия на ниски цени и в двете посоки. Отстъпката е добра при еднопосочен билет за един човек.

Връзка към мнение
преди 6 минути , Doctor Who каза:

Средата на месец май, но има много дати по тази линия на ниски цени и в двете посоки. Отстъпката е добра при еднопосочен билет за един човек.

Да един вид отново с полети до около 30 евро,че си търся сега за декември ама уви цените са..

Връзка към мнение
преди 11 часа, Doctor Who каза:

Аз пробвах и имам билет за 4 R$ /1.05 Euro/ BTS --- SOF. Карта VISA ELECTRON на Уникредитбулбанк.

Информацията проверена:)

Измисли ли си въпросния номер? 

Връзка към мнение
преди 54 минути , Doctor Who каза:

Средата на месец май, но има много дати по тази линия на ниски цени и в двете посоки. Отстъпката е добра при еднопосочен билет за един човек.

Има и за 22.01

Връзка към мнение

И аз благодаря, от колумбийската версия не стана, но от бразилската да :) edreams ми издадоха билета почти веднага и вече го виждам в сайта на Ryan - 3.78 R$ , което трябва да е около 0.98 евро, с Visa debit на ЦКБ. На мейла получих, че са платени 15.29 евро. Генерирах си онзи бразилски код, благодаря :)

Capture+_2017-11-12-12-54-23-1.png

20171112_125949-1.jpg

20171112_125638-1.jpg

  • Харесвам 9
  • Браво 2
Връзка към мнение

Сега платих и в jetcost.com.co - билет с Wizz - edreams ми пратиха ми потвърждение веднага, излезе ми 199682 песо, за което ми дръпнаха 111,64 лв с карта Visa electron на ПИБ, а на сайта на Wizz беше 65 евро. Благодаря отново :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Барселона-София на 20 януари в сайта на Ryan е 24 евро, а през колумбийския ми намаля до 15лв и на 3 февруари цената е 27евро при Ryan срещу 28лв и в бразилския също ми дава високи цени..??!??!

Връзка към мнение
преди 17 минути , Doctor Who каза:

jetcost.cl ----- cl.edeams.com

1000 clp $ = 2.66048574 Bulgarian levs

Всичко работи.

Наслука!

А можеш ли да вземеш 2 билета на едно и също име, но с различни карти или няма да даде. 

Връзка към мнение
Преди 1 час, Алекс каза:

А можеш ли да вземеш 2 билета на едно и също име, но с различни карти или няма да даде. 

Опитай. Ако не стане купи втория билет през друг южноамерикански сайт. Ако вече си купувала там и те разпознават/блокират по име или прежали първия, или го купи на нормална цена - така или иначе отстъпката за първия не е малка. Личен избор е.

 

П.П1. Аз имах множество еднопосочни, които постепенно допълних с други полети. Винаги приемам подобни цени за "грешка" и ако нещо се обърка е по-скоро естествено, отколкото обратното.

 

П.П2. Акцентирам върху едно уточнение, което дадох назад в темата , но сякаш остана незабелязано ... Много пъти сайта "върти" и не зарежда плащане, въпреки че всичко изглежда наред. Трябва да се има предвид, че плащания под някаква сума по принцип не минават. При закупуването на билети опитвах с по-големи и по-големи суми докато мине плащане, т.е. имам платена цена за няколко билета, но ще ползвам само два в една посока.

За пример: ... един мил спомен - два двупосочни билета STN --- CPH през румпоподобните бяха на цена 24 евроцента, които пък са под 50 български стотинки, които пък не се отразиха като платени от картата. Билети бяха издадени и ползвани, разбира се. :)

Обикновено, за да се извърши трансакция е необходимо минималната сума за плащане да надвишава някаква определена такава. /Често ми се случва да ми вземат по 1,69 BGN за 1 GBP, но това е за друга тема, в която не сме писали скоро./

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към мнение

Да се отбележа и аз като горд собственик на билет Бергамо - Пловдив за 4 BRL. Което е равно на 2 лв. (поне толкова са удържани от картата ми) :)

  • Харесвам 5
  • Браво 5
Връзка към мнение

До администраторите:

Дали не е по-добре и в тази тема да има едно препоръчано мнение, което да седи най-отгоре, подобно на темата за wizzair, например:

 

И в това мнение да е резюмирано кои сайтове, кои карти са актуални и за кои авиокомпании. Естествено, то няма да е изчерпателно, но поне ще синтезира тези, които са на "гребена на вълната" към съответния момент.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 10.11.2017 г. в 1:01, Bellaero каза:

Ощетиха ме! При цена 1$ са ми взели три кинта! :lol: Алчни хора са колумбийските наркобосове, ей! :lol:

На мене за 3973 сор$ ми взеха 2,19 лева.

"Алчността" идва от банката ти, цена за трансакция, цена на превалутиране и т.н. и т.н. такси, но е възможно да не можеш да  плащаш нищо под 3 лева и затова ти взема тази сума за всичко под три лева. Случвало се е да платя с карта един паунд за три коли, а също и само една  кола /на едно и също място/.

Редактирано от Таньо
Връзка към мнение

Такава е целта на първото мнение, но вече няма кой да го поддържа.

преди 15 минути , ven62 каза:

Дали не е по-добре и в тази тема да има едно препоръчано мнение, което да седи най-отгоре, подобно на темата за wizzair, например:

 

  • Харесвам 1
  • Шок 1
Връзка към мнение
преди 27 минути , macf1an каза:

Такава е целта на първото мнение, но вече няма кой да го поддържа.

 

 ... би било достатъчно да се пишат летища, дати, авиокомпания и карта, с която се плаща, но и това вече не се случва ...

Редактирано от Таньо
Връзка към мнение

Ходих до банката, няма отразено плащане при тях :) Тоест нищо не са ми взели. 

Трите лева са блокираните по двете карти. Малко тъпа им е системата, на едно място показва разполагаема наличност, на друго с тези три лева, та затова се обърках. 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • MCC
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.