Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Преди 1 час, Doctor Who каза:

Ако някой намери добри цени нека споделя.  Дано изскочи заек от този храст, че нищо сериозно в последните месеци не е излизало.

Ами Уиз имат същите полети Милано-Прага-Милано на цена 20 евро през Уиз сайта с дискаунт карта,а през jercost колумбия 14 евро

Връзка към мнение

Guys, оферта за сайта budgetair.co.uk. Сваля 30 паунда на букинг и билетът може да падне до 1 паунд. Единствено изискване е полетът на започва от UK т.е. можете да си направите някакви комбинации за вътрешни готини полети или UK-друга страна и после прибиране. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 23 минути , Loverboy каза:

оферта за сайта budgetair.co.uk

Офертата вече е публикувана:

В настоящата тема се обсъждат способи за намаляване цената на билети чрез ползване на специфични карти, а не общи намаления и промоции.

 

Връзка към мнение

Jetcost.it -> edreams дава чудесни отстъпки са AmEx. току-що взех двупосочен Лондон-София- Лондон за 12-18 декемрви за 25 евро, срещу 96 евро  (81 паунда) в сайта на Ryan. В skyscanner, където редовно билетите на Ryan излизат с малко намаление, сравнено с momondo, същия билет е 78 евро.

 

А, и ако някой го вълнува, в колумбийския jetscost все още има цени за 1 COP за 17,18,19 декември, София- Лондон.

  • Харесвам 6
  • Шок 1
Връзка към мнение

Едит: Получавам две потвърждения, едното от edreams, другото от Ryan. Супер странно е, че в потвърждението от Ryan пише, че съм платила 82.60 паунда с Mastercard, завършваща на еди-кои си цифри. Т.е. edreams  някак маскира моето плащане с Amex на такова с Mastercard? нямам идея какво става и кой обира луфта, но съм доволна :)

Редактирано от water
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Никой нищо не маскира - ти плащаш на агенцията едни пари с една карта, те плащат на авиокомпанията съвсем други пари с друга карта.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Купих сега билет от сайта  на budgetair.co.uk по промото, но  вече повече от час нямам потвърждение  на e-mail. Някой знае ли дали това е нормално, ако има опит с тях?

Връзка към мнение
Преди 1 час, Tani каза:

Купих сега билет от сайта  на budgetair.co.uk по промото, но  вече повече от час нямам потвърждение  на e-mail. Някой знае ли дали това е нормално, ако има опит с тях?

да,  нищо, следващия път може би :)

Unfortunately, your booking request on BudgetAir failed. During the booking process, the airline provided us incorrect seat availability for the price you selected, regrettably we were unsuccessful to rebook your seats.
We have cancelled your booking request and refunded your payment of GBP 10.67.

Because of the processing time required by the banks and credit card companies, it may take up to 5 working days before you can see this payment in your account. Unfortunately, we cannot expedite this process due to external parties.

We apologize for the inconvenience.

Kind regards,
BudgetAir.co.uk Customer Service
 

Връзка към мнение

Недолюбвах eDreams доскоро, но откакто преди два месеца ми дадоха най-добра цена за презокеански полет, периодично ги проверявам.

Току що се сдобих с билет Мадрид - София с Уиз на цена 1,45 Е при цена в сайта на Уиз - 27,49 Е  (17,49 с дискаунт клуб)

Номера става през италианската версия на eDreams, с Виза дебит.

Да са живи и здрави!:)

  • Харесвам 8
  • Браво 4
Връзка към мнение
преди 7 часа, Petkan каза:

Да са живи и здрави!

Дати?

София-Мадрид цена 35лв в сайна на Уиз а през този излиза 35 евро?!

Редактирано от Ivko
Връзка към мнение
преди 8 часа, Petkan каза:

Номера става през италианската версия на eDreams, с Виза дебит.
:)

Направо от eDreams, или с прехвърляне от друг сайт към eDreams?

Редактирано от Фичо
Връзка към мнение
преди 19 минути , Ivko каза:

Дати?

София-Мадрид цена 35лв в сайна на Уиз а през този излиза 35 евро?!

19.02.2018

преди 8 минути , Фил каза:

Ннаправо от eDreams, или с прехвърляне от друг сайт към eDreams?

kayak.it -> edreams.it

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 56 минути , Фил каза:

Направо от eDreams, или с прехвърляне от друг сайт към eDreams?

Преди два дни писахме в тази тема: "търсачката на  piratinviaggio.it прехвърля към edreams.it  и плащане с Visa Debit. "

преди 8 часа, Petkan каза:

Недолюбвах eDreams доскоро, но откакто преди два месеца ми дадоха най-добра цена за презокеански полет, периодично ги проверявам.

Току що се сдобих с билет Мадрид - София с Уиз на цена 1,45 Е при цена в сайта на Уиз - 27,49 Е  (17,49 с дискаунт клуб)

Номера става през италианската версия на eDreams, с Виза дебит.

Да са живи и здрави!:)

Браво, отстъпка от 25 евро! Ако някой намери добри цени нека споделя дати и дестинации.

 

П.П. Търсачката на  piratinviaggio.it се подържа от kayak.it / Realizzato da kayak /

 

 

 

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, Petkan каза:

 

kayak.it -> edreams.it

Много благодаря! Успях да купя билет София - Мадрид за дата 01.02 за 68лв, вместо 145лв. на сайта на БГ еър. С тази покупка тотала на пътуването ми до Перу е 636лв./324 евро. Много съм доволна.

  • Харесвам 7
  • Браво 5
Връзка към мнение

София-Рим с Алиталия за 17 евро на човек през февруари при резервация за двама. С Алиталия в петък вечер :)

Още умувам как да смъкна връщането в неделя.

Редактирано от 45#2
Връзка към мнение

Аз се извинявам, че не съм дочел много, ама може ли да помоля за малко бързо инфо, че не мога да ровя сега

1. бразилските сайтове с коя карта работят и нали чарджват в реали?

2. как излизат отстъпки с Амекс и колко големи?

Връзка към мнение
преди 40 минути , neuromancer каза:

Аз се извинявам, че не съм дочел много, ама може ли малко бързо инфо, че не мога да ровя сега

1. бразилските сайтове с коя карта работят и нали чарджват в реали?

2. как излизат отстъпки с Амекс и колко големи?

Аз платих с  Visa Debit  3.85 реала

Връзка към мнение
преди 2 часа, Алекс каза:

За полети на Vueling дава добри отстъпки, ако на някой му върши работа.

Това е една от много полезните теми във форума, спестила много пари на много хора. И за да продължава да е така полезна и да спестим излишни мнения с допълнителни уточняващи въпроси на всеки три поста, имам една молба към всички в тази тема :) 
Молбата е следната - нека всеки, който съобщава за нещо, което е открил, да включва в мнението си поне две неща:
1. Сайта, с който се получава отстъпка, и ако се минава през първо през един сайт, а после през друг - да се посочват и двата сайта.
2. Вида карта, с която се получава намалението.

Ето сега Алекс съобщава ценна информация че има добри отстъпки за Vueling, обаче в последните мнения се споменават piratinvagio.it, kayak.it,  eDreams.it ; budgetair, jetcost , както  и карти AmEx, Visa Debit  и някак си не става много ясно през кои сайтове и с коя карта се получава тази отстъпка.  

Вече по желание допълнителната информация, която също е полезна, може да е размера на отстъпката, конкретни дестинации, конкретни дати и пр. 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 12
  • Браво 4
Връзка към мнение
преди 2 часа, Цвете каза:

Много благодаря! Успях да купя билет София - Мадрид за дата 01.02 за 68лв, вместо 145лв. на сайта на БГ еър. С тази покупка тотала на пътуването ми до Перу е 636лв./324 евро. Много съм доволна.

Аз също днес купих билет за нашето пътуване, Мадрид-София на същата цена. 

Ние получихме малко по висока цена от 354 евро на полетите София-Мексико сити- Канкун - Мексико сити- Мадрид- София, но вътре има и част от цената за багаж.  Като се сложи бонусът от ден за Мексико сити, също съм доволна до някъде, но истината е, че през октомври цените на Раян бяха по-ниски от сегашните за тази дестинация.

Връзка към мнение

Моля да ме извините за тъпия въпрос, обаче не мога да постигна нищо... Изчел съм  повече от половината тема и нищо не разбирам :( Има ли някъде по-детайлна инструкция какво трябва да се направи, стъпка по-стъпка : нещо като за новобранец, чукча или идиот (както Ви харесдва, ама точно така се чувствам в момента). Има ли някакви трикове, смяна на езици регистрации или каквото и да е... Опитвам се да направя някаква подобна на Вашите резервации и получавам потресаващи резултати, нещо явно бъркам. Ето например за това:

преди 2 часа, Цвете каза:

Много благодаря! Успях да купя билет София - Мадрид за дата 01.02 за 68лв, вместо 145лв. на сайта на БГ еър

Аз успях да "постигна" невероятния резултат 88Е от някакво kiwi.com и 115 Е от БГеър

 

Връзка към мнение

Колю, ползвай само проверените сайтове - едриймс, джеткост... написаните тук. Първо си намираш евтина и удобна дата в авиокомпанията, след това отиваш в дадения сайт и търсиш за точната дата. Не винаги прилага хубава или изобщо някаква отстъпка, търсиш по другите сайтове. Понякога дава голяма отстъпка за еднопосочни, понякога за двупосочни.

Редактирано от Bellaero
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 46 минути , Фил каза:

Това е една от много полезните теми във форума, спестила много пари на много хора. И за да продължава да е така полезна и да спестим излишни мнения с допълнителни уточняващи въпроси на всеки три поста, имам една молба към всички в тази тема :) 
Молбата е следната - нека всеки, който съобщава за нещо, което е открил, да включва в мнението си поне две неща:
1. Сайта, с който се получава отстъпка, и ако се минава през първо през един сайт, а после през друг - да се посочват и двата сайта.
2. Вида карта, с която се получава намалението.

Ето сега Алекс съобщава ценна информация че има добри отстъпки за Vueling, обаче в последните мнения се споменават piratinvagio.it, kayak.it,  eDreams.it ; budgetair, jetcost , както  и карти AmEx, Visa Debit  и някак си не става много ясно през кои сайтове и с коя карта се получава тази отстъпка.  

Вече по желание допълнителната информация, която също е полезна, може да е размера на отстъпката, конкретни дестинации, конкретни дати и пр. 

Приемам забележката. Не уточних, защото моите дестинации не са много релевантни. Все пак - става въпрос за полет на Vueling на 19 март (празник в Малта) от Барселона до Малта за 1 човек, еднопосочен. Редовната цена е 85 евро. През kayak.it -> opodo ми даде цена 55 евро. Мина виза дебит на ЦКБ (не е виртуална).

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 3 минути , Bellaero каза:

Колю, ползвай само проверените сайтове - едриймс, джеткост... написаните тук. Първо си намираш евтина и удобна дата в авиокомпанията, след това отиваш в дадения сайт и търсиш за точната дата. Не винаги прилага хубава или изобщо някаква отстъпка, търсиш по другите сайтове. Понякога дава голяма отстъпка за еднопосочни, понякога за двупосочни.

Така и пробвах, отворих каяк.ит, търсачката за полети софия-мадрид за 01.02 и ето колегите споделят цена 68лв а при мен е 115ЕУР. Някъде явно бъркам

Връзка към мнение

Възможно е вече да няма тази цена, трябва бързо да се действа. Опитай през други сайтове или дати.

Не че съм много напред с материала и аз, боря се като прасе с тиква, но да се изкажа :)

Например изпуснах няколкото дена, в които полети на Олимпик и Елинеър ги намаляваше през колумбийския и бразилския джеткост.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.