Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Току що купих 4 билета за Малмьо за ноември месец за обща цена от 10,20 евро. Мисля че си струва риска дори и нищо да не стане. Получих мейл с резервационния код, който проверих на сайта на wizzair и се оказва че си имам резервация, за която са платени 199 лв.

 

 Importe: 10.20 €        Descuento: 92,00€

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

В сайта на Wizz могат да се видят цените за определени дати и после в rumbo.es да се резервират.

Имаше по 8 евра за февруари-март за Бари. Но прочетох във форума, че този град е доста опасен. А полета пристига в 9 вечерта.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Скочих, картата Маестро Пейпас на ПИБ мина, сега остава всичко да е наред с билета  :)

Оказва се, че отстъпката е 21 евро на човек, когато купувате за повече едновременно се натрупва. Направо без пари. Много благодаря на xisba.

ПП. PNR-a, който ми дават не е валиден в сайта на компанията, така че не мога да си видя резервацията там.

ППП. Там е, ама в малко по-особено състояние, все пак мога да направя онлайн чек-ин

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Нека който намери изгодно оферти да ги споделяме тука.наистина за малмьо излиза по 2.56 евро на човек не е истина просто :)

Редактирано от don
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ако се купуват билети, с Райън примерно, дали е възможно в последствие да се добави багажа, че хич ми няма с испанския, кое е госпожа и кое е господин Sr./Sra., и това не знам :(

Връзка към мнение

Само не ми стана ясно, на какъв принцип прави намалението, за едни и същи компании намалението варира, понякога е едно, понякога друго, дори за еднаква стойност на билетите. Общо взето намаля от 20+евро до 50евро на човек за двупосочен. Ако сте повече хора, има намаление за всеки човек.

Аз писах моите открития, за Солун-Крит-Солун за май месец по 30евро и Букурещ-Брюксел-Букурещ за май месец по 12,50 евро.

За където и да се гледат билети, най-добре е първо да се намерят най-ниски цени в ценовия календар на ryan,  wizz или с която компания се предполага, че ще летите и след това да се сложат тези дати в търсачката.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ако се купуват билети, с Райън примерно, дали е възможно в последствие да се добави багажа, че хич ми няма с испанския, кое е госпожа и кое е господин Sr./Sra., и това не знам :(

 

Можеш да си добавиш багаж после.

 

Sr - сеньор, Sra - сеньорита, предполагам :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

https://en.skypicker.com/  - много добра търсачка на low-cost полети. Ще ви улесни търсенето.

В темите от подписа ми я има разписана + още няколко, които са и по-добри ;)

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Само да кажа, буквайте всички пътуващи заедно, не ми дава да ползвам същата карта още веднъж, а отстъпката е на човек, не на резервация. Сайтовете за други държави имат отстъпки за карта Дайнърс и Мастеркард дебит (май беше немския сайт), но са по-малки.

Иначе мога да се чекирам вече и летя утре, ще пиша как е минало

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Само да кажа, буквайте всички пътуващи заедно, не ми дава да ползвам същата карта още веднъж, а отстъпката е на човек, не на резервация. Сайтовете за други държави имат отстъпки за карта Дайнърс и Мастеркард дебит (май беше немския сайт), но са по-малки.

Иначе мога да се чекирам вече и летя утре, ще пиша как е минало

за къде летиш :) ?

Връзка към мнение

На село (Montes Claros) с Azul, не е интересно, затова не го написах :)

Пробвах и едно море за другата седмица, ама вече няма отстъпка, нямам друга подходяща карта.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И аз взех за Малмьо! Обаче аз получих само мейл, че чакат потвърждение на резервацията. За следващата резервация, която направих за един колега, получи веднага PNR на мейла. Дали е защото на моя билет сме 4 възрастни + 1 бебе, не знам. Някой да чака такова потвърждение, или всички получавате директно номера на резервацията по мейл/смс?

 

Edit:

 

Всичко е ОК, получих. Обаче май промото с Маестро свърши, сега излиза само с Дайнърс карта, и то с по-малка отстъпка.

Редактирано от DimitarD
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Обаче май промото с Маестро свърши, сега излиза само с Дайнърс карта, и то с по-малка отстъпка.

 

Още си върви промоцията. Явно гледаш rumbo.com, вместо rumbo.es

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ако имате притеснения от езика, може да търсите през http://jetcost.ie - цените в rumbo излизат почти същите, но на Английски. Пак се плаща с Маестро.

 

Ако нямате - може да търсите през http://jetcost.es, като маркирате чекбокса за "rumbo". В отворилият се нов прозорец ще получите още 1 евро надолу - общо 24.

 

Също така, rumbo приемат кодове за отстъпка, върху настоящата, но много зависи откъде сте влезли в сайта (полето за кода е още на първата страница след избор на полетите, под колите).

Може да търсите descuento rumbo и да видите някой пресен код, не по-стар от ден.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.