Прескочи до съдържание

Bulgaria Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

  • 1 месец по-късно ...
преди 4 часа, Tim каза:

Промоция *Небе от любов*

Вземи билет и вторият ще е с от 30% до 50% намаление

21 дестинации виждам

До колкото разбирам, отстъпката не може да се използва при закупуване на билети онлайн, а само ако се закупят чрез: 
 

  • през Центъра за обслужване на клиенти на +359 2 402 04 00 или по e-mail: callFB@air.bg;
  • във всеки от офисите и представителствата на авиокомпанията в България и чужбина;
  • чрез агентската мрежа.

 

  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, IPBurov каза:

отстъпката не може да се използва при закупуване на билети онлайн

Почти на 100% съм сигурен, че и преди в годините имаха подобни промоции/я, която покупката можеше да стане само *офлайн.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Всъщност всичките им по-специални промоции (освен проста корекция на цените) са така. Може би нямат необходимия софтуер и всичко се прави ръчно

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Тамън я гледам промоцията за един Амстердам и наистина е само офлайн работата. 
"Здравейте,

Онлайн не може" 😄

Това отговориха културно от бгЕЪР. 

 

  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 10 минути , Viko каза:

Заявяваш датите, даваш две имена и ти пращат линк през, който можеш да платиш с карта. 

Може да платиш и по Изипей - ама не всички дати са промоционални - много странно.

Дават ти те някакви при запитване.

Връзка към мнение
Just now, vinidj said:

Може да платиш и по Изипей - ама не всички дати са промоционални - много странно.

Дават ти те някакви при запитване.

Да, така е. Супер безумна комуникация. За един период от 15 дена ми предложиха точно един вариант. "Това има налично". 😄

Връзка към мнение
  • 9 месеца по-късно ...

Днес и утре България Ер имат 17% намаление на всички директни полети, закупени през Центъра за обслужване на клиенти – по телефон или E-mail: callfb@air.bg , както и от офисите на авиокомпанията в страната и чужбина.

Мога да споделя малко опит за покупка на намален билет чрез E-mail. За мое голямо учудване цялата процедура  стана доста бързо. Изпратих първи Е-mail с информация за дестинация, полети, дати, часове и имена на пътниците. След няколко минути получих E-mail с намалена цена, която потвърдих. Няколко минути по-късно, получих линк за плащане чрез epay и избрах опция за плащане с карта. Веднага след това получих и потвърждение на резервацията.

 

 

D6C76C52-2941-41E8-BCFF-28848B3E2228.jpeg

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
  • 8 месеца по-късно ...

-20% отстъпки за всеки втори закупен билет от „България Еър“

 

Oт 1 до 30 септември всеки, който си закупи самолетен билет по някой от директните полети на авиокомпанията, може да се възползва от -20% отстъпка от крайната цена при резервация на втори.

Отстъпката може да се приложи както за втори билет на същия полет за придружител, така и при закупуването на втори самолетен билет за различна дата и дестинация. Самолетните билети, закупени в срока на промоцията, могат да се използват за пътувания до 30 юни 2021 година по директните полети на „България Еър“.

 

Всеки, който иска да закупи билета си с 20% отстъпка, трябва да се свърже с Центъра за обслужване на клиенти на авиокомпанията на callFB@air.bgили с някой от офисите в страната и чужбина (София, Варна, Шумен, Лондон, Москва) и да предостави номера на оригиналния билет, закупен през месец септември, заедно с информация за избраните дати и полети, на които ще се използва отстъпката.

 

Линк за повече информация

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

„България Еър“ навърши пълнолетие: Празнуваме 18-ия си рожден ден с -18% отстъпки на самолетните ни билети.

Нападайте 😁

 

Edit:

Много им е странен калкулатора. Изпратих запитване да ми сметнат цена за полет, който струва 130.36. Според тях с 18% отстъпка е 115.09.

Може пък и аз нещо да не смятам като хората, ама като ми кажат 18% очаквам толкова...

Редактирано от Dreamm
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 1 час, Dreamm каза:

„България Еър“ навърши пълнолетие: Празнуваме 18-ия си рожден ден с -18% отстъпки на самолетните ни билети.

Нападайте 😁

 

Edit:

Много им е странен калкулатора. Изпратих запитване да ми сметнат цена за полет, който струва 130.36. Според тях с 18% отстъпка е 115.09.

Може пък и аз нещо да не смятам като хората, ама като ми кажат 18% очаквам толкова...

По всяка вероятност няма отстъпка върху таксите по билета.

Връзка към мнение

Възмутено им изпратих снимка на екрана си докато бях в приложението и цената се вижда и получих оферта: (Намалихме по изключение таксата за обслужване от 10 на 2 лв. Крайната цена в случая ще бъде 108.54 лв. на билет.).

Ами възползвах се. 😁

 

И в тази връзка да питам, за първи път купих 2 двупосочни билета на 1 резервация, как ще стане после чекирането?

Връзка към мнение

Обикновено намалението е само върху тарифата. Никога не са били особено изгодни тия отстъпки

преди 17 минути , Dreamm каза:

Възмутено им изпратих снимка на екрана си докато бях в приложението и цената се вижда и получих оферта: (Намалихме по изключение таксата за обслужване от 10 на 2 лв. Крайната цена в случая ще бъде 108.54 лв. на билет.).

Ами възползвах се. 😁

 

И в тази връзка да питам, за първи път купих 2 двупосочни билета на 1 резервация, как ще стане после чекирането?

Ми като еднопосочен, само че два пъти

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

„България Еър“ подарява -50% отстъпки на самолетните си билети на 18 пътешественици с вълнуващи разкази за първия им полет

Линк към Facebook играта

 

image.png.87f142492c08ac9f9d6ea1b58e785309.png


Разкажи ни в коментар докъде стигна с първия си полет като пълнолетен. Какво беше чувството? 🙂
18 истории ще бъдат наградени с -50% отстъпка за билет/директен полет/ до избрана наша дестинация.
Жури, съставено от пилотите на България Еър, ще селектира победителите и ще ги обяви на 14.12.2020 г. 
Успех!

Общите правила и условия можеш да намериш на https://bit.ly/33M1QfC

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към мнение
  • 7 месеца по-късно ...

Изпратиха ми код за 10 % отстъпка за рожден ден.Ако се регистрирате ,може и на вас да пратят.

 

Имаме удоволствието да Ви поздравим за Вашия рожден ден!

Желаем Ви здраве, щастие, късмет и просперитет!

По случай този специален ден, като подарък Ви предоставяме ваучер за 10% отстъпка от цената на самолетен билет за следващото Ви пътуване.

Моля, имайте предвид, че билетът трябва да бъде закупен в рамките на 60 календарни дни от рождената Ви дата и в някой от офисите на България Ер, Център за обслужване на клиенти /Call Center/ или във всеки клон на Централна Кооперативна Банка АД, като пътуването може да се осъществи в рамките на 1 година от издаване на билета.

За да се възползвате, моля свържете се със служителите на програмата ни за лоялни клиенти FLY MORE.

Контакти:
e-mail: flymore@air.bg

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

В момента има промоция в сайта на България Ер за полетите между София и Варна: 

 

Еднопосочен билет: София - Варна или Варна - София 25 EUR*    Двупосочен билет: София - Варна - София или Варна - София - Варна 50 EUR*   

 

Период на пътуване: 8 септември - 30 октомври 

 

Период на продажба: 8 септември - 24 септември 

7D2C72BF-1232-411B-8AD0-C121ED3D49B8.jpeg

  • Харесвам 9
Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...
  • 11 месеца по-късно ...

Здравейте! Някой, който често лети, може ли да си каже мнението за това:

„България Еър“ удължава срока на промоцията GREAT FLYDAY до 10 декември -
https://www.air.bg/bg/novini/bylgariya-eyr-udyljava-sroka-na-promociyata-great-flyday-do-10-dekemvri

Искам да купя няколко билета като коледен подарък, но не мога да преценя дали си струва или все пак е по-добре да са от Уиз?

Връзка към мнение

По принцип България Еър продава скъпо, промоциите им са измислени, услугите им са приравнени на тези в лоу-кост особено като направиха и избора на място платен, обслужването им не струва, стюардесите са недоволни, невъзпитани, нелюбезни и дори груби. Мениджмънтът е под всякаква критика, съпорт липсва, онлайн системата не струва и е бъгава, защото не си плащат за нея най-вероятно, електронни услуги няма и т.н. Аз лично ги избягвам и ги ползвам само в краен случай. После винаги се ядосвам, че пак съм повторила грешката да летя с тях.

По всички индикатори, които изброих Уизеър ги превъзхожда, да не говорим за старите малки самолети на БГ еър. 

Питаш дали си струва, за мен - не, но не знам какви са ти критериите за избор. Сподели какво търсиш и какво е важно за теб - цена, удобство, кои дестинации и дати те интересуват, за да погледнем цените в промоцията и да ги обсъдим.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

BG Air са скъпчий и то неземни, но за догодина гледаме как да се приберем от един фестивал и горе долу са ни най-удобен вариянт. 
Някой взимал ли е билет за тях през прекупвач, понеже примерно през jetcost цената е над 50% под тяхната на сайта? Ще мога ли да се чекирам нормално или може да има някакви проблеми?

Връзка към мнение
преди 31 минути , dafigg каза:

BG Air са скъпчий и то неземни, но за догодина гледаме как да се приберем от един фестивал и горе долу са ни най-удобен вариянт. 
Някой взимал ли е билет за тях през прекупвач, понеже примерно през jetcost цената е над 50% под тяхната на сайта? Ще мога ли да се чекирам нормално или може да има някакви проблеми?

Аз съм взимала многократно за полет София-Варна и обратно през посредник. Нямала съм проблеми.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
На 5.12.2023 г. в 12:12, dafigg каза:

прекупвач

Купувал съм билети за тях през https://www.rumbo.com и всичко си беше наред.

Нямам спомен за много по-добра цена.

Плюса беше, че през Румбо се продаваха билети и за следващите 3 дни.

Нещо което през air.bg не беше възможно.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.