Прескочи до съдържание

Airbnb.com - периодични промоции


Препоръчани мнения

Само на мен ли ми се струва, че през "бизнес" акаунта изчезват по -евтините места?

 

Нормално е.За бизнес места са само такива, които имат разни бизнес екстри - голям процент отзивчивост на хоста, възможност за 24 часа чек-ин, само цели места без споделени стаи и т.н.. Обикновено такива държат и по-височки цени. 

 

2016-10-02_22-50-01.png

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Боокнах едно бизнес пътуване, но не получих кредит. Дали след дата на боокинга ще получа кредита или нещо не съм направил правилно?

Връзка към мнение

Боокнах едно бизнес пътуване, но не получих кредит. Дали след дата на боокинга ще получа кредита или нещо не съм направил правилно?

След завършване на пътуването,трябва да ти дадат кредита.Самият кредит ще ползваш за следващо пътуване. ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

На мен пак ми показва 35$ кредит ако поканя някого. Върнаха ли го за всички? Че беше станало 10$...

 

20€ е при мен, но сумата си щъка нагоре-надолу както си иска в последно време. 

Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Много дълго време не са излизали промоции в Airbnb,но днес попаднах на това:

 

post-259-0-92131100-1481800251_thumb.png

 

20% са си бая отстъпка.Пояснявам,че става дума за карти-подарък закупени от граждани с американски адрес за фактуриране.Ако имате приятели,братя,сестри и др. живущи в САЩ,може да се възползвате.

Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...
2 hours ago, Doctor Who said:

25 отстъпка за всяка първа резервация  платена с PayPal.
Код:
PAYPAL25
Валидност: 11 април 2017 - 31 Декември 2017


 

Има ли ограничение на каква стойност трябва да е ?

Връзка към мнение

 

В момента, edbloom каза:

Има ли ограничение на каква стойност трябва да е ?

Пишеше, че е минимума е 50 евро, което за мене е изненада, защото такива купони за под 100 до сега не съм виждал. Не съм симулирал плащане.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Предложения за самостоятелно ползване на острови в AIRBNB:

https://www.airbnb.it/wishlists/185322351?irgwc=1&irclid=1F80g22Oo3JHXCLxerU92VM%3AUkhU-D3Ziys10U0&ircid=4273&sharedid=&af=77775505&iratid=9627&c=IR_tp_IT_8383

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 7
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Купони, които свалят по 10€ за престой при цена над 80€ (без таксата) , важат за съответните градове:
 

ROME2016

BRUXELLES2016

AMSTERDAM2016

NEWYORK2016

 

Възможно е да има за други градове, просто проверявайте същия формат, т.е.  "CITY2016" , където CITY e името на съответния град.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Има ли тема в форума в която се обсъжда ОТДАВАНЕТО в airbnb, че имам един апартамент който пуснах и искам да разбера за разни хитринки с които да привлека повече наематели

Връзка към мнение
преди 1 минута , Grishkata каза:

Има ли тема в форума в която се обсъжда ОТДАВАНЕТО в airbnb, че имам един апартамент който пуснах и искам да разбера за разни хитринки с които да привлека повече наематели

 

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Имах код PPES25,  който важи за първо плащане през пейпал  нови профили. Днес се опитах да го изразходя през профила на жена ми, който е направен преди няколко месеца и до сега не беше ползван. Няма минимална сума, при въвеждане го прие и свали цената. Когато натиснах да плати, плащането  не мина.

След това пробвах пак, но ми дава, че вече не мога да го използвам, счита го явно за употребен..

Писах им и обясних какво е станало, получих идиотски запитвания от рода, от къде имам кода, дали съм имал друг профил, да съм сменял браузъра и пр.

Отново им отговорих, но явно няма да имам намалени..

Връзка към мнение

Ако не друго отговарят много бързо!

Отново получих отговор и ми бе обяснено, че този купон не важал за мен(бях им написал, че ми го е дал приятел), а само за хората, които са го получили. Не че в нета не намерих сайтове, където го предлагат свободно, а и никъде не пише, че е персонален.

Интересно как да го ползвам аз, след като не съм нов клиент, а са ми го пратили лично, пробвах и през моя профил и разбираемо не става.

 

Предложиха ми друг купон, който мога да използвам за 10% намаление, но за суми над 200евро, който не ми върши работа, понеже моята резервация е за 180 евро...

 

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
На 7/24/2017 в 19:10, Alexander каза:

при въвеждане

Къде го въвеждаш ? В Средства а плащане или направо на последната страница преди плащането ?

Кодът за 10% отстъпка над 200 евро дали го изразходва ? :)

Връзка към мнение

В полето за кодове преди плащането.

Тези дни ще пробвам да го употребя и този за над 200 евро, понеже ми излязоха нови разходки.

 

едит

Купона е бил валиден цели 7 дни!!

Редактирано от Alexander
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

Има ли в момента актуален код за отстъпка или реферал програма, която мога да използвам за резервация за 1 нощувка около 80 USD? 

Връзка към мнение
Преди 1 час, Jorro каза:

Има ли в момента актуален код за отстъпка или реферал програма, която мога да използвам за резервация за 1 нощувка около 80 USD? 

Освен първоначалния бонус за нов профил препоръчан от приятел не съм чувал да има нещо друго в последните месеци, да не кажа години. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
10 hours ago, Георги said:

Освен първоначалния бонус за нов профил препоръчан от приятел не съм чувал да има нещо друго в последните месеци, да не кажа години. 

В такъв случай , моля някой да ми прати линк за регистрация, пак е нещо. Какъв е бонуса в момента? Излезе ми една непредвидена нощувка, която ми е извън бюджета и искам да минимизирам щетите 😄

Връзка към мнение
  • 10 месеца по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.