Прескочи до съдържание

Билет до Бордо до 30.05


йорданова гери

Препоръчани мнения

йорданова гери

Здравейте!

Незнам дали пиша на правилното място(ако греша моля да ме извините,но ми е за пръв път),но ми трябва помощ-СПЕШНО!

Трябва да стигна до Бордо Франция до събота(30.05)на обяд!Можели да ме насочите за бързи маршрути от София !Самолетните билети до Бордо са доста скъпи и не ме устройват като часове!Може ли да ме насочите за близки градове във Франция и как после да стигна до Бордо!Благодаря!

Връзка към мнение

Здравей,

отделих поста в отделна тема. Кажи какви цени си намерила и трябва ли ти връщане? 

До Бордо летят Райънеър от Лондон, Брюксел, Болоня, докъдето от София летят Уизеър. Друг вариант е до Бержерак пак с прекачване или Париж и оттам с високоскоростния влак, това може да не е много евтино.

Връзка към мнение

Само еднопосочен ли трябва? Ако е двупосочен, какъв е периода на престой? Колко човека сте и бихте ли пътували само с ръчен багаж или са необходими и куфари?

Връзка към мнение
йорданова гери
Публикувано: (редактирано)

Билета е еднопосочен за един възрастен с багаж.Качва се на кораб и имат час до който трябва да се яви на борда.Благодаря на всички че ми помагате!Сумата в която трябва да се поберем е 250евра!

Редактирано от йорданова гери
Връзка към мнение

13:35 брои ли се за "до обяд"? :)

 

Ако да, то може да се тръгне в петък вечер от София и събота до този час да кацне в Бордо. Има прекачване в Истанбул.  Хубавото е, че билета е с Turkish Airlines, които предлагат нощувка при дълги прекачвания, само човек трябва да ги изюрка повече, че някой път се правят на нечули, невидели :)

 

Може да направиш резервацията през нашата търсачка тук, спестява 10-ина евро спрямо официалния сайт на turkish. Факирите може да свалят и още някое евро, ако имаш специфична карта за плащане, ще ги оставя да се намесят :)

 

2015-05-26_21-59-56.png

 

При тези изисквания и толкова в последния момент аз не виждам по-добър вариант. Просто тряба да се прецени дали да се тръгне четвъртък вечер и да има нощувка в Бордо или петък вечер и нощувката да е в Истанбул. 

Връзка към мнение

29 май, София - Лондон (Лутън), Wizz Air

05:30 SOF 3h 20 - 06:50 LTN Total price  GBP 59 

 
29 май, Лондон (Лутън) - Бордо, easyJet
13:30 LTN 1h 40 - 16:10, BOD Total price GBP 67
 
До тук общо 126 GBP  = около 180 евро.
 
Плюс чекиран багаж двата полета, плюс някой евтин хостел (ако нещо друго не измислите) и сутринта се явява на кораба -> мисля, че е една добра опция и почти се побира в 250 евро. 
 
Успех :)
 
P.S. Не забравяй пасивните разходи от  трансфери между различни градове и летища, плюс времето, нужно за прехвърляне. Пристигане след 9 сутринта на 30 май рискува качването на кораба много сериозно. 
Редактирано от Гост
Връзка към мнение

Пак толкова, но с дебитна маестро, в budgetair.pt и budgetair.it

 

Ако пристигането е късно - трябва лоу-кост опция със спане ..

 

 

29 май, София - Лондон (Лутън), Wizz Air

05:30 SOF 3h 20 - 06:50 LTN Total price  GBP 59 

 
29 май, Лондон (Лутън) - Бордо, easyJet
13:30 LTN 1h 40 - 16:10, BOD Total price GBP 67
 
До тук общо 126 GBP  = около 180 евро.

Откъде черпиш тези цени ? Само първият полет е 230 евро ..

Редактирано от macf1an
Връзка към мнение

Пак толкова, но с дебитна маестро, в budgetair.pt и budgetair.it

 

Ако пристигането е късно - трябва лоу-кост опция със спане ..

 

Откъде черпиш тези цени ? Само първият полет е 230 евро ..

Skyscanner. Не мога да цитирам в момента, защото имам достъп само до телефон - любимият ми сайт е включен в листата със забавления и е забранен в служебната мрежа :)

Връзка към мнение

Абсолютно невярна цена, и то от много време не е била толкова .. сериозно подлагай на съмнения това, което виждаш там ..

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Абсолютно невярна цена, и то от много време не е била толкова .. сериозно подлагай на съмнения това, което виждаш там ..

Мак, снощи този сайт ми показа тези цени - то няколко пъти след няколко зададени търсения, и ги споделих. Сега може да е друго. Не знаех, че не е трябвало. Просто това е най-старият сайт, в който проверявам. Ако е била фалшива информацията, загубата в проверка не е надхвърлила 10 минути. Апропо, случвало се е да следвам дадена информация за много ниски цени, дадена тук, но при мен не е сработвала. Никога не съм мрънкала. Успех на авторката (нека човекът пристигне на 29-ти, иначе е голям риск). Поздрави.

Връзка към мнение

Аз те информирах за твое добро, да не се подлъгваш. Този полет е в стотиците евро от доста време.

Относно дадените ниски цени, които не си открила - напротив, трябвало е да "мрънкаш".

Редактирано от macf1an
Връзка към мнение

Скeнерът винаги е бил на мода, не го подценявайте. И една оферта през FlyingHigh с Бритиш през Лондон за 29.05, но трябва смяна на летища.

 

 

Заминаване: 29.06.2015 1 прекачване Продължителност на полета: 8ч 40мин

BA.png

BA 891 София (SOF), България 14:35 spacer.png Лондон (LHR), Великобритания 16:00 3ч 25мин  

 

Време на връзка: 3ч 45мин

 

BA.png

BA 2788 Лондон (LGW), Великобритания 19:45 spacer.png Бордо (BOD), Франция 22:15 1ч 30мин  

 
Допълнителна информация за полета
 
Офертата включва: самолетен(ни) билет(и), pъчен багаж 6kg 56x45x25см, pегистриран багаж (1 багаж 23kg/на пасажер).
 
Обща сума:408 BGN
Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

Абсолютно всички 3rd party сайтове (skyscanner и т.н.), които показват цени на уиз, раян и т.н. трябва да се подлагат под съмнение, защото никога цените им не са на живо. Има някакво кеширане, колко често го правят е отделен въпрос. Малко като проблема с часа на темите на заглавната наша страница, за което има оплаквания, механизма е същия :)

 

Няма лошо да се пуска иначе, поне насочва към възможни комбинации като часове, пък няма как човек да се обърка след като си иде в сайта на Уиз и види другите цени :)

 

И да, ако намерите неточна информация тук - "мрънкайте". И питайте за допълнително инфо как точно и кога е постигната въпросната цена. Прекалената скромност в случая вреди :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 

Скeнерът винаги е бил на мода, не го подценявайте. И една оферта през FlyingHigh с Бритиш през Лондон за 29.05, но трябва смяна на летища.

 

 

Заминаване: 29.06.2015 1 прекачване Продължителност на полета: 8ч 40мин

BA.png

BA 891 София (SOF), България 14:35 spacer.png Лондон (LHR), Великобритания 16:00 3ч 25мин  

 

Време на връзка: 3ч 45мин

 

BA.png

BA 2788 Лондон (LGW), Великобритания 19:45 spacer.png Бордо (BOD), Франция 22:15 1ч 30мин  

 
Допълнителна информация за полета
 
Офертата включва: самолетен(ни) билет(и), pъчен багаж 6kg 56x45x25см, pегистриран багаж (1 багаж 23kg/на пасажер).
 
Обща сума:408 BGN

Бъркаш месеца.

Връзка към мнение

Здравейте!

Незнам дали пиша на правилното място(ако греша моля да ме извините,но ми е за пръв път),но ми трябва помощ-СПЕШНО!

Трябва да стигна до Бордо Франция до събота(30.05)на обяд!Можели да ме насочите за бързи маршрути от София !Самолетните билети до Бордо са доста скъпи и не ме устройват като часове!Може ли да ме насочите за близки градове във Франция и как после да стигна до Бордо!Благодаря!

 

В случай, че не си намерите/харесате полет, в краен случай има автобус от София до Бордо. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.