Прескочи до съдържание

Пътешественически времегубки


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Препоръчани мнения

преди 8 минути , cck каза:

Обаче, още не намирам възможност да се запиша 🙂 Може би след leg 3...

""This league is ongoing. Currently playing leg 2 of 3"

Явно в движение не може. 

 

Направих нова лига, 5 рунда този път и е чакам до сряда вечер за да я пусна, така че има повече време за записване 🙂 Темата грубо казано е Столици. 

 

image.png

 

Връзка за записване: https://www.geoguessr.com/leagues/vWV6rJspkPFVtsQI

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 50 минути , Мирослав Василев каза:

Днеска е ред на Австралия

 

map.PNG.b01ff30c30101c817a66ff951dc12392.PNG

Точно се чудих къде си сгафил с 1км и в последствие и аз стъпих на същата мина 🙂

 

Ще чакам до края на деня утре за включване във втората лига. Вече след нея ще преценим дали да не затегнем регламента с време за търсене и разни други ограничения. 

Връзка към мнение
Мирослав Василев
преди 3 минути , Георги каза:

Точно се чудих къде си сгафил с 1км и в последствие и аз стъпих на същата мина 🙂

 

Ще чакам до края на деня утре за включване във втората лига. Вече след нея ще преценим дали да не затегнем регламента с време за търсене и разни други ограничения. 

Поне при мене, вътре в тунела нещо картата не бачкаше и реших просто да избера средата 😀

Връзка към мнение
преди 22 минути , Мирослав Василев каза:

Поне при мене, вътре в тунела нещо картата не бачкаше и реших просто да избера средата 😀

Ами и точно да я беше избрал, пак нямаше да уцелиш...аз успях да я наглася, че а кликнеш в страни, я те пращаше в някакъв гръцки ресторант 🙂 Но локацията пак беше маркирана грешно. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Записах се, но не съм 100% сигурен какво значи лига и как работи. Минах един крак, очевидно - елементарен, европейски столици

Връзка към мнение
преди 13 часа, Георги каза:

Напомняне, че довечера стартирам втората лига. До сега сме се регистрирали четирима, чакаме повече 🙂

Аз се регистрирах, но не схващам какво трябва да се прави... 

Връзка към мнение
преди 8 минути , домосед каза:

Записах се, но не съм 100% сигурен какво значи лига и как работи. Минах един крак, очевидно - елементарен, европейски столици

В играта си значи. Лигата този път се състои от пет тура, в пет поредни дни на различна тематика. Накрая има класиране. Още не сме го направили супер състезателно, след като няма ограничения нито във време, нито във функционалност 🙂

 

преди 6 минути , crazyhorse каза:

Аз се регистрирах, но не схващам какво трябва да се прави... 

Пуска те на случайно място в Google Street View. В долния ляв ъгъл имаш карта на света и трябва да се опиташ да познаеш с максимална точност, кое е мястото на което си пуснат. Можеш да разглеждаш картата около теб и така да си вадиш изводи - например от коя страна е движението, разни надписи по сгради и билборди на какъв език са и т.н. 

 

Връзка към мнение
преди 6 минути , Георги каза:

В играта си значи. Лигата този път се състои от пет тура, в пет поредни дни на различна тематика. Накрая има класиране. Още не сме го направили супер състезателно, след като няма ограничения нито във време, нито във функционалност 🙂

 

Пуска те на случайно място в Google Street View. В долния ляв ъгъл имаш карта на света и трябва да се опиташ да познаеш с максимална точност, кое е мястото на което си пуснат. Можеш да разглеждаш картата около теб и така да си вадиш изводи - например от коя страна е движението, разни надписи по сгради и билборди на какъв език са и т.н. 

 

Лелееее,това е за професионални пътешественици!

Връзка към мнение
преди 10 минути , Георги каза:

В играта си значи. Лигата този път се състои от пет тура, в пет поредни дни на различна тематика. Накрая има класиране. Още не сме го направили супер състезателно, след като няма ограничения нито във време, нито във функционалност 🙂

Ама лигата отбор ли е или е всеки срещу другите?

Аз си виждам резултата, ама на списъка не излиза

Връзка към мнение
преди 37 минути , домосед каза:

Ама лигата отбор ли е или е всеки срещу другите?

Аз си виждам резултата, ама на списъка не излиза

Всеки е самостоятелно, играем един срещу друг. Мисля, че резултатът на всички става видим, когато е приключен даден рунд. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 35 минути , домосед каза:

Ама лигата отбор ли е или е всеки срещу другите?

Аз си виждам резултата, ама на списъка не излиза

Излиза. Като следващия завърши играта.  Поведох с 2 точки 😜

image.png

 

---

Има леки отклонения на гледната точка и маркера...

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 42 минути , crazyhorse каза:

Лелееее,това е за професионални пътешественици!

Абе опитай, не е сложно, но раздвижва мозъка 🙂

Връзка към мнение

Яко! Най-после ми остана време да се включа! ССК и Домосед просто са невероятни. Току-що завърших европейските столици и съм на трето място с 24.784 points зад лидерите ССК и Домосед. Влязох с Yahoo имейла ми, затова излизам като kanadski katil, но да знаете, че съм аз. То и без това вече като имам адаш във форума още един луд кон, @crazyhorse трябва да измисля нещо да добавя към ника си.

  • Смея се 3
Връзка към мнение

Много игра в центъра, я е трепнала ръката с мишката, я си изпаднал от топ 3 🙂

 

За следващата лига ще сложа времево ограничение. 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Йееей, наместих се в топ 3 :dance2: Ама ще видим, като се сложат времевите ограничения - там точността ще е километър горе, километър долу. 
Европейските столици са доста приятни. Аз веднъж бях играла преди това и си бях избрала да ме разхожда из Европа - е, те това бяха зачукани места 😄 
Вече ме гризе за следващия кръг.

  • Браво 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.