Прескочи до съдържание

Expedia.com - периодични промоции


Препоръчани мнения

20$ от Expedia, първият печели, после ще черпи :popcorn:

$20 hotel coupon from Expedia  |  View email in web browser Logo_Expedia_252x74.jpgThank You for Taking Our Survey!
Enjoy your $20 coupon Here's your coupon code, good for $20 off your next Expedia hotel purchase:

Coupon code CL9RL7NWX88MF09E
Must redeem by January 15, 2014 for travel by March 31, 2014.

How to redeem your coupon:
1. Go to Expedia.com.
2. Select your Expedia Special Rate Hotel ($150 minimum purchase, before taxes and fees).
3. At payment, choose “Enter a coupon or promotion code” and enter your code.
4. Click “Apply” to adjust the payment amount. Book Now

Връзка към мнение

След 2 дни изтича, coupon-а е читав, няма уловки, 20$ са си 20$, еднократен е, важи само за първият човек, който го ползва.

Дадоха ми го, защото им попълних един survey.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

Изпратено на пощата от expedia.com:

4 Days Only!
Enjoy a $50 coupon
Use code: ............. Get started on your next getaway with $50 off a hotel ($200 minimum stay).

Hurry! This coupon expires March 29, 2015.

Доколкото го проверих, като влязох без регистрацията си, дава отстъпка предимно на хотели, които имат в представянето си "Book now, Pay Later", но само при плащане веднага.

Редактирано от neuromancer
махнат персонален код
Връзка към мнение

Изпратено на пощата от expedia.com:

4 Days Only!

Enjoy a $50 coupon

Use code: ............. Get started on your next getaway with $50 off a hotel ($200 minimum stay).

 

Hurry! This coupon expires March 29, 2015.

Доколкото го проверих, като влязох без регистрацията си, дава отстъпка предимно на хотели, които имат в представянето си "Book now, Pay Later", но само при плащане веднага.

Аз също имам поща от тях, промоцията е същата, но кода ми е различен, струва ми се, че това са персонални кодове.

Редактирано от neuromancer
махнат персонален код
Връзка към мнение

Аз също имам поща от тях, промоцията е същата, но кода ми е различен, струва ми се, че това са персонални кодове.

Абсолютно си прав,че кодовете са персонални.Отстъпката не е малка и си заслужава!!!

 

Нещо не успявам да намеря промотирани хотели, по какво се познават? Някакво лого излиза ли на тях или?

Не бях видял,че си писал!Веднага щях да се опитам да разясня за промоциите на Агода(резервирам изключително и само през тях)Промоцията тип "на половин цена в петък" е  реална за определени хотели и най-важното за определени дати.Не казано,че отстъпката ще е точно 50%,може да са 45% но може и да са 75%.

Връзка към мнение

Изпратено на пощата от expedia.com:

4 Days Only!

Enjoy a $50 coupon Use code: ............. Get started on your next getaway with $50 off a hotel ($200 minimum stay).

 

Hurry! This coupon expires March 29, 2015.

Доколкото го проверих, като влязох без регистрацията си, дава отстъпка предимно на хотели, които имат в представянето си "Book now, Pay Later", но само при плащане веднага.

 

Недейте да публикувате персонални кодове, защото някой може да прочете поста и да използва кода вместо вас. Публичните кодове са общо взето лесно запомнящи се, примерно EASTER2015, а персоналните са привидно случайни комбинации от букви, примерно WETHWYERGNEWR. Аз кода го махнах, но не се знае колко човека са прочели поста междувременно, дори не всички са регистрирани...

Връзка към мнение

Извинявам се, не съм много запозната с кодовете от този сайт.

Предположих, че може да е индивидуален,

но понеже ми даваше отстъпка и без да съм влязла в профила си,

и понеже няма да го ползвам,

затова реших, че някой може да се възползва от него.

Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Нова 72часова разпродажба, на пръв поглед повечето са 10-25% намаление, има и до 30%

http://www.expedia.co.uk/hot-deals?mcicid=348604509&rfrr=Homepage.TopDeals.1.2

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...

Expedia с 20€ купон, при покупка над 100€ през мобилно приложение, за хотелско настаняване.

В процеса на резервация изберете страна Ireland.

 

код: MOBILE2015IE

 

https://www.expedia.ie/g/rf/mobile2015ie?emlcid=MR-CM-FS-teid63.0-issu21-testX-langEN-versX-mcidM-segaX-segbX-segmX-key14004720418897-paid190391949-date20151031073331-link28000802-wave1128233

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

post-124-0-09119000-1448632516.jpg

 

 

 

Mobile Coupon Code: BLACKFRI75

 

Кода е актуален за резервации през US Expedia Mobile App или Expedia Tablet App

 

Redemption Period: 9:00am PT to 11:59pm PT, November 27, 2015, while supplies last.

Travel Period: The travel dates must be between November 27, 2015 and March 31, 2016 (inclusive)

Редактирано от Kамен
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

За по-малко от 10 минути са свършили..

В понеделник пускат 90% по същото време.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

За по-малко от 10 минути са свършили..

В понеделник пускат 90% по същото време.

Значи в понеделник залягаме на пусия и обираме спусъка?

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

В смисъл тогава трябва да се резервира или тогава получаваш купон, с който да резервираш?

Връзка към мнение

Тогава, в 19, ще се активира нов купон за до 90%, който трябва да се дебне на сайта им.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.