Прескочи до съдържание

Galahotels.com - периодични промоции


Препоръчани мнения

Георги Матеев

Споделям моят опит с Galahotels.

 

Правил съм с тях около 60 резервации, от които съм отменял 8.

 

С нито едно настаняване не е имало проблем, както и с връщането на пари от отменените резервации всичко е било ОК.

 

Забелязах, че много често за невръщане на пари се оплакват хора, които (по внимание или заради незнание) са резервирали хотел без право на безплатна отмяна и после обвиняват Galahotels за "откраднатите" им пари. Нека се има предвид.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Споделям моят опит с Galahotels.

 

Правил съм с тях около 60 резервации, от които съм отменял 8.

 

С нито едно настаняване не е имало проблем, както и с връщането на пари от отменените резервации всичко е било ОК.

 

Забелязах, че много често за невръщане на пари се оплакват хора, които (по внимание или заради незнание) са резервирали хотел без право на безплатна отмяна и после обвиняват Galahotels за "откраднатите" им пари. Нека се има предвид.

Моят случай не е такъв. В 7-8 заведени case отговарят до 5-6 работни дни парите ще бъдат по сметката или пък счетоводния им отдел нещо си. Никакво оспорване за рефънд. С безплатна анулация е моят случай. Отнесох го до банката за оспорване на транзакцията. Трети месец баваят връщането. И аз досега нямах проблеми с тях. 20 резервации и една отмяна, върнаха тогава в последния възможен ден. Индийците връщат до 2-3 дни, с линкове за проследяване и тн. Затуй написах с ПОВИШЕНО внимание.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Отговор от днес:

 

 ResolutionSubject : ResolutionSubject : ResolutionSubject : ResolutionSubject : : : Dear Customer, I sent your booking id to our accounting department. You will get your refund in 5-6 business days depends on banks. Best Regards-----

 

преди седмица:

 

Our bank is still processing your refund, we sincerely apologize for the delay. Your message will be forwarded to our accounting department who will try to urge this process. We thank you for your patience and remain at your service.

 

преди 20 дни:

 

Dear Kamen, Thank you for your e-mail. Please take a note we will refund your money in 2-3 working days. Best Regards, Nuri Devrim 

 

и т.н.

Връзка към мнение

Споделям моят опит с Galahotels.

 

Правил съм с тях около 60 резервации, от които съм отменял 8.

 

С нито едно настаняване не е имало проблем, както и с връщането на пари от отменените резервации всичко е било ОК.

 

Моят опит с тях беше сходен до преди около 6 месеца и после започнаха проблемите.  Първо при едно настаняване в хотела ми казаха, че резервацията ми е направена, но междувременно е отменена и ми се наложи да я платя още веднъж на място. След това имах на два пъти проблем с връщането на парите при анулирана резервация. Единият път чаках над два месеца, а другия над три месеца. Обясненията им бяха като при Kamen. Така или иначе си получих всичко, но вече не ги ползвам. Това не са изолирани случаи:

https://www.trustpilot.com/review/www.galahotels.com

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

С голямо внимание при ползването на galahotels. Имам отменена резервация и два месеца след това не са ми върнали парите.

Развитието на случката. След оспорване на транзакцията по резервацията в банката, Галахотелс бяха принудени да върнат парите след 50 дни, последващи нужните им 21 работни дни за връщане/разбирай близо 3 месеца след отмяната на резервацията/.

 

Та с много голямо внимание при работа с тях. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

На пощата получих November up to 30% off
post-1864-0-07168700-1478019250.jpg

На сайта им има Autumn up to 40% off
post-1864-0-74452700-1478019264.png

Заради спорта погледнах Hotel Centrale, Mestre (преди известно време го следях).
В момента двойна стая без закуска и без възстановяване, една нощувка, 11ноември2016:
букинг                   59.00 EURO
галахотелс 55.80 31.00 EURO

Редактирано от VladimirK
  • Харесвам 5
Връзка към мнение
  • 7 месеца по-късно ...
Георги Матеев
преди 17 минути , Зани каза:

Случайно някой да има актуален код за отстъпка :)?

Виж тук: https://www.galahotels.com/en/Coupon

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Зани, с повишено внимание при Galahotels. Направих резервация и платих. Свързаха се с мен, че нямали вече наличност за такава стая и ми предложиха друг тип. Аз се съгласих и след това се оказа, че и от другия тип стаи нямали. Поисках refund, който ми обещаха до 5-6 дни, след близо месец размотаване и разменени мейли оспорих транзакцията пред банката. Аз лично приключих с тези - за мен са в графата "супер некоректни".

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 9 минути , tougherty каза:

Зани, с повишено внимание при Galahotels. Направих резервация и платих. Свързаха се с мен, че нямали вече наличност за такава стая и ми предложиха друг тип. Аз се съгласих и след това се оказа, че и от другия тип стаи нямали. Поисках refund, който ми обещаха до 5-6 дни, след близо месец размотаване и разменени мейли оспорих транзакцията пред банката. Аз лично приключих с тези - за мен са в графата "супер некоректни".

Благодаря за предупреждението! Ползвала съм ги няколко пъти и досега не съм имала негативен опит с тях, но винаги има първи път :).  Дават ми най-добра цена за хотел, който харесвам и мисля да рискувам...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Здравейте, тази стая дали е с право на безплатна отмяна? https://www.galahotels.com/en/Hotel/italy_112/taormina_sicily_13025/inn_piero_1908649?sid=99deeb57be83496aa452c323312ffcf8&cin=27-06-2017&cout=28-06-2017&rm=2#secRooms

Имам платена резервация през Букинг Double (twin/double) Standard за 27-28 юни за двама с право на безплатно анлиране , та се чудех дали и от сайта стаята е със същите условия? 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.