Прескочи до съдържание

Rocketmiles.com - периодични промоции


Препоръчани мнения

Катарците ги има в списъка на програми, които печелят точки от Rocketmiles, така че вероятно да. Пробвай с резервация и гледай дали показва 5000 мили бонус...

 

Трябва да се има предвид, че обикновено Rocketmiles не е най-евтиното място за резервация, не очаквайте хем бонус мили, хем изгодна цена на хотела.

Връзка към мнение

Как изписвате членския номер - например на турските авиолинии с ТК преди цифрите или само с цифрите?

Връзка към мнение

Докато стигнах до плащане никъде не се вижда 5000 мили освен на първата страница, преди да започна търсенето за хотел.

Притеснява ме, че Търкиш си имат определен линк за 5000 мили, а не мога да намеря такъв линк за Qatar.

Промер:

image.png.da35db9a02df1a19eab4f3cedd975f04.png

 

а на страницата с плащането се виждат само допълнителните мили за хотела

 

image.png.5ecc16d8c582c376a0caefa13d62168f.png

 

А без специфичен линк за Qatar, надписа пише, че 5000 мили са само за "определени хотели", все едно е само за 5-10 нощувки

 

image.png.7d7108d9cf3cec0f612f09752bf6fce6.png

Връзка към мнение
преди 5 минути , cybersimo каза:

Докато стигнах до плащане никъде не се вижда 5000 мили освен на първата страница, преди да започна търсенето за хотел.

Притеснява ме, че Търкиш си имат определен линк за 5000 мили, а не мога да намеря такъв линк за Qatar.

Промер:

image.png.da35db9a02df1a19eab4f3cedd975f04.png

 

а на страницата с плащането се виждат само допълнителните мили за хотела

 

image.png.5ecc16d8c582c376a0caefa13d62168f.png

 

А без специфичен линк за Qatar, надписа пише, че 5000 мили са само за "определени хотели", все едно е само за 5-10 нощувки

 

image.png.7d7108d9cf3cec0f612f09752bf6fce6.png

Според мен не всички хотели участват в промоцията. Мисля, че трябва да се търсят такива, за които е посочено, че се добавят 5000 мили. Вижте този скрийншот:

1.PNG

Връзка към мнение
В момента, Veselin Petkov каза:

Според мен не всички хотели участват в промоцията. Мисля, че трябва да се търсят такива, за които е посочено, че се добавят 5000 мили. Вижте този скрийншот:

1.PNG

а това през линка на Търкиш ли е?

Връзка към мнение

Ами да, само за определени хотели е и ако не пише изрично 5000 мили няма да ги даде.

От статията в Headforpoints това, не съм ги получавал на практика.

Според мен намери някой хотел да дава 5000 с произволна програма и после пробвай с катарците какво показва, ако така е по-лесно.

Връзка към мнение

Симо , бягай от катарските мили - ако ти трябват мили за катарски полети , акумулирай тези на АА. Обикновено разликата в цената е близо двойна.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 8 минути , stanislavpp каза:

Симо , бягай от катарските мили - ако ти трябват мили за катарски полети , акумулирай тези на АА. Обикновено разликата в цената е близо двойна.

Събрал съм 70 000 - ще трябва да се харчат някак

Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 1 час, stanislavpp каза:

Симо , бягай от катарските мили - ако ти трябват мили за катарски полети , акумулирай тези на АА. Обикновено разликата в цената е близо двойна.

Кое визираш по-точно?

 

Досега гледах award redemption chart-а на AA и за oneworld полети, стартиращи от Европа, цените им в мили в най-добрия случай са като на катарците.

 

Иначе при рокетмайлс отдавна не съм мяркал топ оферта. Още помня преди години, когато за €35 евров хотел в София получих 12.000 бонус мили.

Връзка към мнение

@Георги Матеев визирам таблицата на АА , където ниските цени са при economy saver и business saver, но ти имаш право. Катарците се оказва, че са намалили през 2020г award redemptions с “ до -40%”, за съжаление май са единствени от топ компаниите , които нямат графика с броя на милите според различните зони , а вместо това ползват своеобразен калкулатор.


5000-те мили бонус циркулират периодично из партньорите, този за катарците е изтекъл преди няколко месеца

https://www.qatarairways.com/en-bg/Privilege-Club/hotel-offers/Rocketmiles2021.html

 

В цената на настаняванията не намирам разлика между майката Букинг и тяхното отроче Rocketmiles, но и не съм задълбавал толкова. Освен това, броя на настаняванията в Рокетмайлс е в пъти по-малък.

 

 

 

Връзка към мнение

Здравейте искам да попитам тези мили в сайта реални ли са и по какъв начин става резервацията на хотели т.е плащането и след това се актуализират на сайта и как се използват на каква стойност са . Примера по отгоре показва ,че ако съм направил регистрация в този хотел печеля тези мили така ли е .

Връзка към мнение

Резервираш през сайта, избираш в коя програма да получиш милите, плащаш с карта, след престоя получаваш милите с програмата. От сайта на програмата можеш да ги ползваш за да си купиш самолетен билет, ако имаш достатъчно (само 5000 обикновено са малко, добре е да имаш още натрупани вече). На каква стойност са милите зависи от това коя програма си избрал и докъде търсиш билети.

Ето тук нещо за четене, ако си съвсем начинаещ: 

 

Това е за по-напреднали и не е с бързи резултати, не е "резервираш хотел и получаваш Х% обратно.

 

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...
  • 4 седмици по-късно ...

Може би,не е тук мястото?

Реших и с Ракетите да приключа,както с БУКИНГ.

Отиваме да се настаним  хотел в Ханя .Избрал съм го защото за две нощувки ми дават 13000 мили.Дамата на рецепцията( се оказа собственик на хотела) ми отговори тези не съм ги чувала нямам такава резервация .

Започваха се едни разговори с Rocketmiles размотаваме и едни и и същи  излишни въпроси.Това продължи 2 часа.

Вместо да ми предложат друго настаняване , ме попитаха дали не съм си намерил хотел.Понеже ми писна и резервирах през Expedia. Сега ги чакам в рамките на 14 работни дни да ми възстановят парите и 0 мили. За втори път ми се случва в рамките на 2 месеца.

  • Шок 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, palioto каза:

Може би,не е тук мястото?

Реших и с Ракетите да приключа,както с БУКИНГ.

Отиваме да се настаним  хотел в Ханя .Избрал съм го защото за две нощувки ми дават 13000 мили.Дамата на рецепцията( се оказа собственик на хотела) ми отговори тези не съм ги чувала нямам такава резервация .

Започваха се едни разговори с Rocketmiles размотаваме и едни и и същи  излишни въпроси.Това продължи 2 часа.

Вместо да ми предложат друго настаняване , ме попитаха дали не съм си намерил хотел.Понеже ми писна и резервирах през Expedia. Сега ги чакам в рамките на 14 работни дни да ми възстановят парите и 0 мили. За втори път ми се случва в рамките на 2 месеца.

На мен точно същата ситуция ми се случи с Експедия преди 2 години. Много неприятно. Всички са един дол дренки. 

Връзка към мнение
преди 3 часа, palioto каза:

Може би,не е тук мястото?

Реших и с Ракетите да приключа,както с БУКИНГ.

Отиваме да се настаним  хотел в Ханя .Избрал съм го защото за две нощувки ми дават 13000 мили.Дамата на рецепцията( се оказа собственик на хотела) ми отговори тези не съм ги чувала нямам такава резервация .

Започваха се едни разговори с Rocketmiles размотаваме и едни и и същи  излишни въпроси.Това продължи 2 часа.

Вместо да ми предложат друго настаняване , ме попитаха дали не съм си намерил хотел.Понеже ми писна и резервирах през Expedia. Сега ги чакам в рамките на 14 работни дни да ми възстановят парите и 0 мили. За втори път ми се случва в рамките на 2 месеца.

По принцип RM са от booking.com групата, проблемите са подобни.

Към коя лоялна програма (трябваше) са милите?

Връзка към мнение
Преди 1 час, adreno каза:

По принцип RM са от booking.com групата, проблемите са подобни.

Към коя лоялна програма (трябваше) са милите?

Към Туркиш са милите.

Обаче все гледат да не се минат.

Според мен нямаха какво да ми предложат и да не се набутат чакаха до последно аз да реша.А ние пак с детето  , съответно бързаме да се настаним Абсолютни дзифтари отроче на БУКИНГ.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

аз май ще се престраша да ги пробвам, най-вече че искам малко мили на United, с тази оферта: https://www.rocketmiles.com/mp-earn?CODE=PSOJKA

само че като търся ми дава "ще получите 1000/2000/6000 мили" и се чудя това с бонуса ли е или бонуса отделно?

Връзка към мнение

я да питам, каква е тая дивотия

като съм на валута USD ми дава налични стаи, като сменя на BRL няма наличност

а искам в реали, че хотела е в Бразилия

  • Шок 1
Връзка към мнение

Явно Юнайтед мили не може да се начисляват , ако валутата е в реали , или е глич. 
 

Пиши им на съпорта - аз имам само положителни впечатления от тях.  
 

 

На 16.06.2023 г. в 8:29, makler каза:

Всички са един дол дренки. 


 

При некоректни доставчици , винаги посредника обира пешкира. Решението за тези , които се притесняват , е винаги да резервират директно или да избират само настанявания с огромен брой ревюта , където липсва инфо за всякакви некоректни действия от недобросъвестни хотелиери.

 

Аз все още не съм имал нито един случай с проблем при настаняване , без значение дали съм ползвал посредник или резервирал директно . 

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към мнение

Аз също резервирам много през тях и никога не съм имал проблеми. В деня на чек ин ви изпращат имейл с линк от който виждате истинския номер на резервацията, която обикновено е през експедия, букинг, агода или хотелс.ком. Никога не казвайте rocketmiles като доставчик само ще ги объркате. Никой не е чувал за тях, а и реално резервацията към хотела е направена от някой от горните платформи. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 59 минути , stanislavpp каза:

Явно Юнайтед мили не може да се начисляват , ако валутата е в реали , или е глич. 
 

Пиши им на съпорта - аз имам само положителни впечатления от тях.  

най-вероятно е глич, защото за други хотели дава наличност и в долари, тоя си го харесах и като тръгнах да резервирам ме изненада 😀

много мразя да се разправям за глупости, и без това обърках едни билети и трябва да звъня на Иберия да ги оправям, гледам да не се събират много неща

ще ги букна в долари и после ще гледам кисело колко се е качила цената заради два пъти валутна конверсия 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.