Прескочи до съдържание

Iberia - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

някой да вижда дати за януари-февруари догодина за Буенос Айрес?

26 януари - 5 февруари, около 300 евра,

 

10 дена достатъчни ли са , изобщо не съм готов за Аржентина 

Редактирано от Kamen
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Aз намерих от 2 до 23 Февруари 2018 - 375 евро с чекиран багаж. Иначе цените, които показва са без багаж.

За Аржентина 10 дни са малко...поне на мен ми бяха малко предния път, а и искам да се пусна надолу към ледниците.

Още малко ще се почудя и ще си взема един билет.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Aз намерих от 2 до 23 Февруари 2018 - 375 евро с чекиран багаж. Иначе цените, които показва са без багаж.

 

За Аржентина 10 дни са малко...поне на мен ми бяха малко предния път, а и искам да се пусна надолу към ледниците.

 

Още малко ще се почудя и ще си взема един билет.

А като плажна дестинация януари - февруари, Буенос Айрес става ли?

Връзка към мнение

В Буенос Айрес плаж няма..освен на реката :) по-голямата част от аржентинците ходят в Бразилия (Бузиос, Рио и т.н.), Уругвай (Пунта дел Есте). Евентуално, може да се отиде на Мар дел Плата, което е техния Слънчев бряг.. :)

Времето януари-февруари е еквивалентно на нашето юли-август (между 25-40 градуса)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Някой има ли идея как да извадя цена при Иберия за полет Барселона - Буенос Айрес - Барселона за началото на март 2017г. Търсачките дават цени за тези дати/но по принцип са по-високи/, официалния сайт на Иберия/Левел  дава до 21 февруари.

Връзка към мнение

Да се похваля,

 

Барса -СанФ 180Е return. 

 

http://www.momondo.be/flightsearch/?Search=true&TripType=2&SegNo=2&SO0=BCN&SD0=OAK&SDP0=27-01-2018&SO1=OAK&SD1=BCN&SDP1=10-02-2018&AD=2&TK=ECO&DO=false&NA=false&source=aff-tt&utm_source=tradetracker&utm_medium=affiliate&utm_campaign=246001&utm_content=20453&utm_term=777453%3A%3A246001%3A%3A%3A%3A%3A%3A1490184726

 

 

Директни полети с Iberia, направо красота!!!  :)  :)  :)

Редактирано от ivan16
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

 

А също могат да се ползват avios-и и така кешът да се сведе до под  $150 

 

post-139-0-95912600-1490283677_thumb.jpg

 

И така и така стана дума - някой от познавачите да каже - да се свалят, както в конкретния случай, $63 срещу 11000 аvios - добра сделка ли е, или не, че на мен са ми пълна мъгла тия програми с милите... 

Продължавам с лаишките въпроси, понеже имам и едни мили от Millemiglia на AlItalia - намира ли се някъде в нета нещо като справочник ("борсов индекс" ;)  )  милите от различните програми на каква цена е изгодно да се купуват и респективно - да се "харчат"? 

Редактирано от Фичо
Връзка към мнение

Офертата за Аржентина се върна:

330 евро от Барселона 2 - 16 март.

 

Споделяйте, ако намерите дати за февруари :)

Това е цената за една посока ли?

Връзка към мнение

И така и така стана дума - някой от познавачите да каже - да се свалят, както в конкретния случай, $63 срещу 11000 аvios - добра сделка ли е, или не, че на мен са ми пълна мъгла тия програми с милите... 

Продължавам с лаишките въпроси, понеже имам и едни мили от Millemiglia на AlItalia - намира ли се някъде в нета нещо като справочник ("борсов индекс" ;)  )  милите от различните програми на каква цена е изгодно да се купуват и респективно - да се "харчат"? 

A, това е въпрос за хора с много свободно време. Много зависи за какво ще ги ползваш, както и колко имаш.

Най-изгодно е обикновено да се ползват за полети бизнес или първа класа, но така ти трябват много накуп. Друг вариант е да ти трябва полет, който е скъп с кеш, но не толкова с мили, примерно за вътрешни полети в Аржентина и Чили чужденците плащат много по-скъпо, но може да си вземеш билета с мили.

За авиос е грубо около 1 пенс на точка в общия случай. Ето тук една статия с примери и сметки.

 

Можеш да си сметнеш за теб - гледаш колко струва полета с пари, колко мили + кеш и за по-голяма точност да вземеш предвид, че с полета платен в кеш ще спечелиш мили, а ако е платен с мили не, и да определиш колко струва. Ти нали беше архитект, трябва да се справиш без да ти пиша формулата  :). Сметни 2-3 различни случая - примерно къс и дълъг полет, после ще разбереш дали $63 за 11000 авиос е изгодно. Обикновено така частично е по-неизгодно, отколкото да платиш целия полет с мили, но може и да има изключения. Доколкото знам, ако купиш билет с Flylevel направо с мили, е включен 1 багаж.

 

Обикновено да се купят мили директно от компанията е изключително неизгодно, малко по-добре ако се навържат промоции, примерно купуваш точки Starwood на промоция, и после ги прехвърляш към Авиос, когато има промоция за прехвърляне. Има и разни брокери, които купуват и продават мили, но това е против правилата на компанията и ако те хванат, ще ти анулират сметката. За Алиталия нищо не знам, не съм се занимавал с тях. Там имаше някаква особеност, че през 5 години си закриват програмата и почват отначало, и като жест на добра воля ще ти прехвърлят старите мили, ако летиш с тях в някакъв срок, аз не искам да се занимавам с такива глупости.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Офертата за Аржентина се върна:

330 евро от Барселона 2 - 16 март.

 

Споделяйте, ако намерите дати за февруари :)

Реална сделка на тази цена не можеше да стане. На секундата я пробвах, веднага цената се променяше на 455 евра. Друг е въпросът, че Иберия дава дати до 11 месеца плюс, а тези дати са вън от този диапазон. Толкова и се навих на Аржентина, че ежедневно я проверявам. Преди седмица бях на един клик да завърша реално резервацията на 290 евра ретърн, ама пусто като си наумих 1 март/имам повод/ да бъда там и сега си чакам. Иначе сегашните цени около 650-700 евра има много компании, които ги правят. За лоу кост, без храна и багаж, цена по-висока от 400 би трябвало да не видим. Според мен правят някакъв тест за да подготвят по-високи цени от първоначалните обявени.    

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ако това те успокоява, и преди седмица не ставаше. Аз пробвах докрай - с данни за кредитна карта и всичко останало, но не ми прие плащането.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

До колкото съм запознат, колеги си закупиха билети. Също и за Сан Франциско и Пунта Кана.

Говоря за официалният сайт на Иберия. И като се стигне до плащане как ще разпознава за кои полети не може да стане? Навремето си купих от там билети до Япония ретърн за 175 евро и въпреки, че си беше грешка никой не ги анулира. 

Редактирано от Kamen
Връзка към мнение

Ами аз пробвах през връзката в momondo, която съответно ме препрати в eDreams. Билетите, които исках да купя бяха за февруари-март, съответно не можех да купувам за този период от сайта на Иберия. 

Връзка към мнение

Защо не пробвате от сайта на Flylevel, щом през Иберия не става. И без това са на Flylevel тези полети. Това не е грешка, сега я направиха тази нискотарифна компания и рекламират такива цени.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.