Прескочи до съдържание

София - Варна/Бургас и обратно: по 5-20 Евро


Препоръчани мнения

преди 4 часа, Георги Матеев каза:

Значи шведският Bravofly разпознава за плащане с отстъпка Visa карти, започващи с цифри 47 или 48. Засега няма други потвърдени, които да минават.

 

Дай повече инфо (или ако имаш направо линк) за тази карта с 5% кешбек?

 

Двете карти 4838 минават. Промоцията я хванах от октомври 2016г.  5% се възстановят по прогрмата за лоялни клиенти “CCB Club"

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 1 час, Doctor Who каза:

 

Намерих и пробвах Visa Debit, на Unicredit  започваща с 48 много отдавна

След като въведе всичките числа 48ХХХХХХХХ, разпозна ли я като VISA, както е зададено за промоцията или я разчете като друга и светна червената рамка/каре за смяна на карта от VISA на друга версия на VISA - непромоционална?

преди 1 минута , Hollywood каза:

След като въведе всичките числа 48ХХХХХХХХ, разпозна ли я като VISA, както е зададено за промоцията или я разчете като друга и светна червената рамка/каре за смяна на карта от VISA на друга версия на VISA - непромоционална в този случай?

 

Връзка към мнение

С риск да внеса още смут, Виза дебит и виза електрон са две съвсем отделни карти, и двете дебитни :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 3 часа, Hollywood каза:

 

Двете карти 4838 минават. Промоцията я хванах от октомври 2016г.  5% се възстановят по прогрмата за лоялни клиенти “CCB Club"

И аз пробвах с Виза дебит на ЦКБ, започваща с 4838 и потвърждавам, че и при мен я разчита като Виза. Дори умишлено избрах след това Виза Дебит и автоматично ми я смени само на Виза. Не стигнах до плащане, защото вече си взехме билети, така че не знам дали ще мине, но на пръв поглед всичко изглежда ок.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 4 часа, Hollywood каза:

След като въведе всичките числа 48ХХХХХХХХ, разпозна ли я като VISA, както е зададено за промоцията или я разчете като друга и светна червената рамка/каре за смяна на карта от VISA на друга версия на VISA - непромоционална?

 

Разпозна я като Виза непомоциална /светна червеното каре/, но тя си беше такава - дебитна, а не кредитна както изисква промоцията.

Връзка към мнение
преди 3 часа, macf1an каза:

С риск да внеса още смут, Виза дебит и виза електрон са две съвсем отделни карти, и двете дебитни :)

За мене няма смут. Навсякъде, където съм чел общите условия двете карти се рекамират като дебитни и са такива. Разликата е, че виза електрон се приема по-лесно при електронни плащания, няма такси при тези плащания и за всички банкомати на Уникредит /ако картата е издадена от Уникредит/ тегленето е безплатно - проверено в Европа многократно, Турция, Гърция, предполагам и на другите места, на които има клонова мрежа или договорни отношения с местни банки.

Никога не съм коментирал Уникредит тук, защото съм недоволен от банката, но ползите от виза електрон на тази банка от гледна точна на клоновата и мрежа в Европа и близкия изток са факт.

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Разтърсих се за намаление по познатите сайтове.Освен коментираните тук оферти на испанския бравофлай с маестро и италианския идримс с Американ Експрес попаднах на още няколко варианта.Търсих еднопосочни Соф -Вар - Соф полети на БГ ер .

 

kayak .es-> edreams.еs на обяд ми даваше цени по 19- 20 евро  с Виза Дебит( по-голяма отстъпка на отиване отолкото на връщане)между 17 - 24лв надолу от сайта на БГ ер.Вечерта паднаха на 12-13 евро,сега пак са 19-20евро.

 

kayak .es->omega 12лв отстъпка с Виза кредит/електрон,Мастъркарт дебит/ кредит.

 

kayak .es ->gotogate 12-13 лв отстъпка с Виза дебит

 

kayak.de ->seat24.de 14-15лв отстъпка  с Виза кредит

 

Ползвал ли е някой омега и сийт24 да сподели впечатления.Ако някой плати с Виза Дебит,нека сподели от коя банка е.:)

 

 

 

 

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
Преди 1 час, iMari каза:

Разтърсих се за намаление по познатите сайтове.Освен коментираните тук оферти на испанския бравофлай с маестро и италианския идримс с Американ Експрес попаднах на още няколко варианта.Търсих еднопосочни Соф -Вар - Соф полети на БГ ер .

 

kayak .es-> edreams.еs на обяд ми даваше цени по 19- 20 евро  с Виза Дебит( по-голяма отстъпка на отиване отолкото на връщане)между 17 - 24лв надолу от сайта на БГ ер.Вечерта паднаха на 12-13 евро,сега пак са 19-20евро.

 

kayak .es->omega 12лв отстъпка с Виза кредит/електрон,Мастъркарт дебит/ кредит.

 

kayak .es ->gotogate 12-13 лв отстъпка с Виза дебит

 

kayak.de ->seat24.de 14-15лв отстъпка  с Виза кредит

 

Ползвал ли е някой омега и сийт24 да сподели впечатления.Ако някой плати с Виза Дебит,нека сподели от коя банка е.:)

 

 

 

 

Почитания за труда и споделеното! 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Не знаех.

 

kayak.pl ->mytrip.com -  За този нещо знаете ли,дава 12лв отстъпка с Виза кредит?

 

В темата за ММТ вече писах,че бонуса от 1500 рупии може да се ползва за същите полети - позволява ползването на 520(14-15лв) рупии еднопосочно на полет.

 

 

Редактирано от Мари Николова
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 29 минути , Doctor Who каза:

Почитания за труда и споделеното! 

Няма защо,важното е да имаме варианти,ако ни блокират за 3 месеца всички налични карти:)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

gotogate & seat24 си приемат бг карти, няма оплаквания от тях

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Останах с впечатление,че slujitel говори за омега и сийт24. През френския каяк  и омега има намаление 12лв за всякакви визи и мастъркарт.

А гоутогейт съм го ползвала,ок си е.

 

 

 

 

Редактирано от Мари Николова
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
1 hour ago, iMari said:

В момента kayak .es-> edreams.еs дава цена на Соф -Вар 14евро,а на Вар -Соф 15евро.Нещо се случва след 22:00ч.:)

И аз виждам цена 13€ но като тръгна да резервирам става 19 и € 

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Днес  Bravofly.es ми даде 50 процента отстъпка за вътрешен полет на Bgair. С карта Маестро купих два двупосочни билета от София до Бургас на цена 100лв  в саита на Bgair ценате е 200лв дати 12,06-18.06. 2017г.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 14 минути , Божидар каза:

Днес  Bravofly.es ми даде 50 процента отстъпка за вътрешен полет на Bgair. С карта Маестро купих два двупосочни билета от София до Бургас на цена 100лв  в саита на Bgair ценате е 200лв дати 12,06-18.06. 2017г.

Многократно е споменавано, че периодично си струва да се проверяват сайтовете. Браво!

 

 

Връзка към мнение
On 5/31/2017 at 2:21 PM, Doctor Who said:

Многократно е споменавано, че периодично си струва да се проверяват сайтовете. Браво!

 

 

Благодаря за съвета :-)

Преди малко успях да си купя 4-ри билети за Варна-София, еднопосочни, на цена 19€, със застоялото ми Маестро. За сравнение цената на сайта на БГ ер беше 62,05 лв.

Повече от доволна съм :-)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Колкото и да дебна шведския джеткост,не мога да попадна на евтините билети до морето.

Сигурно сте видели,но все пак да споделя.До края на юни БГ ер са пуснали по евтини билети до Бургас(те по принцип имат навика да дават най-ниска цена няколко дни преди полет).През испанския бравофлай цената на посока пада до 13 евро.А Маестрото ми мина за втори път в рамките на месец и половина.:)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.