Прескочи до съдържание

Резервация в Rumbo/Bravofly/Volagratis - въпроси и отговори


Препоръчани мнения

На 04.01.19 платих билет с Раън, който в последствие румбо не успя да ми издаде и на 05.01.19 официално ми писаха, че няма да имам билет.

Вчера все още нямах върнати пари по неиздадения билет.

Първо писах на румбо, те ми отговориха и дори ми пратиха на мейл документ за връщането на парите от 05.01.19. След това звънях и на ПИБ, от където ми казаха, че се чакало 10  дни, за да ги видя. Вчера бяха минали 9 дни, но те настояха да чакам 10 и да звъня пак, ако ги няма.

Тази сутрин най-накрая парите бяха налични, имайте го предвид, че се мотат доста от нашите банки. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Моето връщане по горния казус, започна да се случва - една осчетоводена транзакция и едни върнати пари от застраховката на единия билет. Другата не е осчетоводена. Мейла го получих в петък следобяд.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Имам въпрос за eDreams: ако си купя от тях билет за Ryan air, ще мога ли след това да си прехвърля резервацията в системата на Ryan и оттам да си добавя багажи и други екстри?

Връзка към мнение
преди 6 минути , Goal & Boss каза:

Имам въпрос за eDreams: ако си купя от тях билет за Ryan air, ще мога ли след това да си прехвърля резервацията в системата на Ryan и оттам да си добавя багажи и други екстри?

Да.

Много и подробна информация тук:

 

 

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

По-принцип до момента добавянето на багаж и приорити след направена резервация се ускъпяваше с 2 евро, но в момента мисля,че вече цената е еднаква от както промениха таксите.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 12 минути , Goal & Boss каза:

Имам въпрос за eDreams: ако си купя от тях билет за Ryan air, ще мога ли след това да си прехвърля резервацията в системата на Ryan и оттам да си добавя багажи и други екстри?

Да, в имейла (понякога втория) ще получиш букинг кода, като и имейла, от който е направена резервацията при Ryanair. тези неща ще са ти необходими за да си приобщиш резервацията към твоя профил в Раян. някъде в мейла ще има нещо такова:

Untitled.jpg.1fef152e9ed6d98681b004f87630f69b.jpg

 

 

Внимавай какви имена са ти написали. Имаше проблем споменат в съседната тема за Раян.

----------

ops, писали сме едновременно с @Doctor Who

Редактирано от ven62
  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Ще рече мейла, който си посочил, докато купуваш билет.

При всички положения ще има PNR и някакъв мейл- или твоя, или този, който те са генерирали.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

 

преди 4 минути , Goal & Boss каза:

Какво ще рече това?

Че с мейла, който си използвал в eDreams да направиш резервацията с него трябва да си я добавиш в Раян заедно с PNR  кода. 

Ако резервацията е през Bravoflay и други от тяхната група, те генерират нов мейл с който да си я добавиш, пращат ти го на имейла с който си направил резервацията. Обикновено е от двете ти имена и други символи

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
Йосиф Милчов

Купени билети от rumbo.pt за полет на Уизз, могат ли да се добавят в Уизз акаунта? Питам, защото се огледах в полет за Тел Авив, който излиза по евтин с 20 лева от сайта на Уизз и то клубна цена.

Връзка към мнение
преди 4 минути , Йосиф Милчов каза:

Купени билети от rumbo.pt за полет на Уизз, могат ли да се добавят в Уизз акаунта? Питам, защото се огледах в полет за Тел Авив, който излиза по евтин с 20 лева от сайта на Уизз и то клубна цена.

Не, но защо е необходимо да се добавят в акаунта.

Тук има информация:

 

 

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Йосиф Милчов
3 minutes ago, Doctor Who said:

 

Не съм взимал от Ръмбо до сега и за това питам. Он лайн чекирането не става ли през сайта на Уизз само? Въпроса ми е глупав предполагам.

Връзка към мнение
преди 19 минути , Йосиф Милчов каза:

Не съм взимал от Ръмбо до сега и за това питам. Он лайн чекирането не става ли през сайта на Уизз само? Въпроса ми е глупав предполагам.

PNR номера и името са достатъчни за он лайн чекиране.

Няма глупави въпроси.

Редактирано от Таньо
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 14 минути , Йосиф Милчов каза:

Купени билети от rumbo.pt за полет на Уизз, могат ли да се добавят в Уизз акаунта? Питам, защото се огледах в полет за Тел Авив, който излиза по евтин с 20 лева от сайта на Уизз и то клубна цена.

  Ха верно и не само с тази дестинация ами проверявам и друга и за двама в едната посока ми изкарва цена с 5 евро по-ниска от колкото ми е цената с дискаунт.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ей, опасни хора. Върнаха за едната застраховка, за другата няма, а и освен това блокирали пори за още един билет, предполагам като симулирах покупка за да видя цената и да разбера какво е станало, но изобщо не съм стигала до края и не съм подавала плащане. Не са изискали и 3D код. След разговор с ДСК освободиха сумата. Писах сутринта и на застрахователите, че не са възстановили втората сума, да видим сега какво ще кажат. На техния имейл пише и за двата билета, но на този от Румбо е упоменат само единия.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 7 минути , EliDion каза:

Ей, опасни хора. Върнаха за едната застраховка, за другата няма, а и освен това блокирали пори за още един билет, предполагам като симулирах покупка за да видя цената и да разбера какво е станало, но изобщо не съм стигала до края и не съм подавала плащане. Не са изискали и 3D код. След разговор с ДСК освободиха сумата. Писах сутринта и на застрахователите, че не са възстановили втората сума, да видим сега какво ще кажат. На техния имейл пише и за двата билета, но на този от Румбо е упоменат само единия.

А ти в един имейл ли пусна и за двете застраховки или два за всеки поотделно както ти казах

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

В един. Не съм видяла, че трябва в два, ама съм си ги отделила съвсем отчетливо и разбираемо. Щом са ми писали от застрахователите, че са пуснали и за двата, значи са ме разбрали, а от Румбото нещо..... Нищо де, аз споделям, ако на някой му се наложи или му се случи.

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

По принцип в мейла дето те уведомяват за застраховката какво включва и как да се откажеш ако искаш,  има едно линкче дето да кликнеш върху него ако искаш да я откажеш. Не знам дали не е обвързано точно с резервацията за която е пратен мейла, не би трябвало да е така ама........ За това и ти споменах да пуснеш за двете по отделно

Редактирано от Branko
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз писах отделен мейл, като изброих резервациите. Отговорът от тях беше че канселира и двете застраховки. От Румбо получих само за едната. Ако до утре не получа нищо ще видя от къде да пуша направо на Румбо и ще прикача мейла от застрахователите. Иначе действаха много експедитивно.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Въпреки, че съм вземал 4 пъти вече през испанксия rumbo винаги си превеждам всяко нещо срещу, което има някаква сума за да не стават такива грешки, а и като цяло превеждам всичко написан,  а и не само в този сайт ами и по-принцип.

Връзка към мнение
5 minutes ago, EliDion said:

Някой да знае имейл на rumbo.es, на който да пиша.

От Google:

 

Contacts
 
Country:
Spain
Address:
Proción, 1
28023 Madrid
Telephone:
902 123 999 - 902 903 101 - 800 300 854
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.