Към съдържанието

Добре дошли!

Magelanci.com е общество на хора, завладени от магията на пътешествията. От първоначалната тръпка до самолетния билет, планирането и самото пътуване – ние сме тук да си помагаме, споделяме и съпреживяваме.

За пълен достъп до форумите, влезте в профила си или се регистрирайте - бързо и безболезнено.

Снимка

Отчитане на магелански мили - текущ статус

• Моля влезте в профила си, за да отговорите
44 отговора на тази тема

#1 Георги

Публикувано 13 юли 2015 - 11:41

Вместо да ми пишете след като приключите някое пътуване вече ще е необходимо само да пуснете предварителна заявка, а в тази тема ще бъдете информирани дали милите ви вече са отразени в профила, ако случайно не забележите нарастването им :)

Отчитането ще става обикновено в първите 10 дни на месеца за предишния месец. 

Към днешна дата, 13.07.2015, всички мили трябва да са отчетени по профилите за резервации и пътувания приключени до 30.06 включително. 

• Еmilia, Mary, krasen_denev и 1 друг харесват това

#2 Георги

Публикувано 16 август 2015 - 7:25

Всичко за август вече е отчетено по профилите също. Съжалявам за забавянето, но от booking.com се замотаха. 

Между другото, когато вече отворите сайта им през нашия линк трябва да видите и логото на магеланци, пробвайте: http://booking.com/?aid=368032

• Polina, lov3rka, captain_oveur и 13 други харесват това

#3 Kaloyan89

Публикувано 16 август 2015 - 8:26

Супер ее, логото излиза :))

• captain_oveur, Пътувко и Лидия харесват това

#4 krasen_denev

Публикувано 16 август 2015 - 10:17

Между другото, когато вече отворите сайта им през нашия линк трябва да видите и логото на магеланци, пробвайте: http://booking.com/?aid=368032

Само в Букиинг ли?

Ами в другите партньорски сайтове?  Някакси  става много приятно като видиш логото в големите резервационни сайтове!

• captain_oveur, eloena и elenitta харесват това

#5 Георги

Публикувано 18 август 2015 - 12:50

Само в Букиинг ли?

Ами в другите партньорски сайтове?  Някакси  става много приятно като видиш логото в големите резервационни сайтове!

Скоро и в agoda, може би и в rentalcars. Явно холдинга около тези компании се е решил на това, да има все пак и някакво партньорско брандиране :)

• captain_oveur и krasen_denev харесват това

#6 Георги

Публикувано 17 септември 2015 - 22:45

Отчета за септември се бави, не по моя вина. За беда, няма да мога да обърна внимание до края на месеца. Но всичко ще бъде зачетено и нищо няма да бъде пропуснато :)

#7 Георги

Публикувано 29 септември 2015 - 19:34

Всички мили от август вече са отчетени. 

#8 Георги

Публикувано 24 октомври 2015 - 12:23

И милите за септември са отчетени. 

#9 Георги

Публикувано 08 ноември 2015 - 0:13

Милите за октомври ще се позабавят до края на месеца, booking напоследък доста се бавят. Ако на някой му трябват по-бързичко за да си поръча календар и потвърди, че октомврийската му резервация е била безпроблемна, ще ги отпуснем малко на кредит :)

#10 Sun4o

Публикувано 14 ноември 2015 - 19:19

Аз имам и от октомври, и от ноември.
И се надявам да си получа картата, че ми писна да пътувам като анонимник някакъв, като гол съм:)
  • eloena, AlexandraKo и luba_rizova харесват това

#11 AlexandraKo

Публикувано 14 ноември 2015 - 20:27

И се надявам да си получа картата, че ми писна да пътувам като анонимник някакъв, като гол съм :)

Коя карта имаш предвид? :unsure:

" Човек често с една дума издава степента на развитието си."
Фр. Ницше

#12 Еmilia

Публикувано 14 ноември 2015 - 21:05

Коя карта имаш предвид? :unsure:

Тагчето за багаж, вероятно :)

• Sun4o харесва това
Публикувано изображение

#13 Sun4o

Публикувано 14 ноември 2015 - 22:48

Тагчето за багаж, вероятно :)

Точно:)
  • Еmilia харесва това

#14 Георги

Публикувано 14 ноември 2015 - 22:59

И се надявам да си получа картата, че ми писна да пътувам като анонимник някакъв, като гол съм :)

Sun4o...ти като в оня виц, пусни поне един фиш, бе :) Не си ми заявил твоите резервации, пусни ми ги на лично и ще си получиш точките като мине отчета. 

• Фичо и AlexandraKo харесват това

#15 Sun4o

Публикувано 15 ноември 2015 - 22:33

Пуснах ти:)
Още искаш ли?

#16 Георги

Публикувано 21 ноември 2015 - 0:29

Отчетени са милите до 31.10 включително. 

• elenitta харесва това

#17 Георги

Публикувано 26 декември 2015 - 12:39

Отчетени са милите до 01.12 включително.

#18 Dani Magelan

Публикувано 28 декември 2015 - 20:20

Имам билети на flydubai  за Малдивите, Имам резервации в booking. Може би ще направя промени в хотелите и не са окончателни. Ще купувам билети с wizz а имам и вече закупени за май. Как да ги регистрирам за бонус програмата?

#19 Георги

Публикувано 29 декември 2015 - 9:53

Имам билети на flydubai  за Малдивите, Имам резервации в booking. Може би ще направя промени в хотелите и не са окончателни. Ще купувам билети с wizz а имам и вече закупени за май. Как да ги регистрирам за бонус програмата?

От изброените от теб единствено booking участват и ще трябва резервацията да е направена през линка на форума. Как да си пуснеш след това заявката виж тук: http://magelanci.com...-примерна-тема/

#20 Dani Magelan

Публикувано 29 декември 2015 - 10:19

Благодаря! Вече съм резервирала в  booking и не би било удачно да ги анулирам, защото няма да получа тези цени. За следващи резервации в booking ще знам как да подходя.

0 потребители четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни