Прескочи до съдържание

С кои известни личности сте летели?


Препоръчани мнения

За концерта на баба ти Лили в Брюксел залата се е пръскала по шевовете както чух. Верно, че беше в малка общинска зала но официално май 700 души бяха обявили. Сигурно освен всичко друго и факата ,че има няколко хиляди нейни земляци само в града може да е изиграл роля ;)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Мен направо ме е срам да се включа в тая тема, понеже никога не съм летял с Божинката, а то излиза че  все едно въобще не съм летял, щом не съм го засичал :biggrin:

 

Преди доооооооста години, още в началото на споратната му кариера, полет на AirFrance до Париж - с Йордан Йовчев, в икономична класа. Скромен и мълчалив, мисля и досега си е същият.
До Будапеща, полет на Wizz - с бившия конституционен съдия Георги Марков, ако не се лъжа съпругата му е унгарка.

София - Рим - София,  полети на Wizz  - с Едвин Сугарев и Евгени Михайлов и на отиване и на връщане.
В една друга тема споменах - от Лондон (Лутън), нощния полет на Wizz - с бившия посланик на Великобритания Джонатан Алън - даже го заговорих и разменихме няколко приказки, той е доста общителен.  На летището не го чакаше Ягуара с номер 001, а си взе такси.

 

Рим - Белград, полет на АлИталия - с националния отбор по волейбол на Италия.

post-139-0-42242100-1441266067_thumb.jpgpost-139-0-13209300-1441266067_thumb.jpg

 

Аз се сетих, че си имаме голяма фенка на волейбола и помолих за автографи. ;)
Подписаха се треньорът Мауро Беруто и трима от играчите, доколкото мога да позная по снимките - това момче и това, а за третия не съм сигурен. ;)
post-139-0-54131700-1441265894_thumb.jpg

Тони,

като решиш да дойдеш на някоя магеланска сбирка, напомни ми да ти донеса автографите :)


.

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 12
Връзка към мнение

LeBron преди две години FRA-MIA, аз бях в бизнес, той естествено в първа (как се е спал не знам)...

Кличко веднага след мача с нашия, летеше HAM-FRA и после го взе един поршак от стълбичката... 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Фичо, другия път като засечеш някъде по самолетите моделите на Викторияс сикрет, вземи и за мен автографи! ;) Бирата на магеланската сбирка ще е от мен.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Ахахах, мерси много. :)

 

По темата- трая си, защото никога не съм пътувала с Божинката и направо се чуствам...зле да кажем.

Иначе съм пътувала с други волейболни личности, ама то нормално да се засичаме понякога с такива.

Иначе веднъж с Ивет Лалова, веднъж със Стоичков, ама да си кажа честно, политическите фигури / засичала съм няколко/ нещо хич не ги заглеждам.

Иначе мечтаех за Болен...

Редактирано от Тони
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

един Цар Симеон и една Мика Стоичкова с един Иво Аръков на един полет до Мадрид :) всичко това тугеда :)

и при всичките ми полети до италианско ни веднъж не съм срещнала Божинката!!! за сметка на това пък с бившата му жена НИколета се засичахме във кварталния фитнес, излишно е да казвам сигурно, че едва я познах хихи...

Редактирано от dealni
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Също така - то е малко извън темата де, щото не става дума за полет, но миналата година имах една засечка в Париж.
Разхождам се почти безценно из Латинския квартал, по пешеходните улички с бистрата и малките ресторантчета.
По едно време забелязвам в близост няколко бодигарда, с типичния вид и поведение за хора от тази професия в действие - слушалки в ушите, очите шарят и постоянно въртят глави във всички посоки, включително нагоре към прозорците на околните сгради.
Понеже по улицата имаше доста хора, отначало не разбрах кого охраняват, после забелязах, че единият бодигард носи и балистично куфарче и това ми подсказа, че сигурно ще е някоя важна клечка. Тогава забелязах коя е персоната - френският премиер Манюел Валс, придружаван от една дама (вероятно съпругата му, не вярвам да се разхожда из улиците на Париж с някоя любовница :biggrin: , въпреки че на френските политици много не им пука в това отношение ;) )
Стана ми интересно и походих известно време близо до тях, беше ми малко неудобно да ги снимам в упор, въпреки че вероятно можех да изкарам някое евро като предложа после папарашките снимки на Paris Match, Voici или някое друго жълто списание :biggrin: :biggrin: .
Интересно, че изглежда малко хора ги разпознаха - то верно че там немалка част от навалицата бяха туристи, но от франсетата само една дама видях как сръга мъжа до нея и чух да му каза: "Я виж кой минава там".
А иначе Манюел Валс се оказа не много снажен - предполагам някъде около 1.70м, ама те във Франция като се почне от Наполеон та до Саркози в наши дни изглежда имат традиция да си избират не много високи водачи :biggrin: .
Е, Де Гол е изключение. ;)
 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Фичо, другия път като засечеш някъде по самолетите моделите на Викторияс сикрет, вземи и за мен автографи!

еееех, де тоз късмет :rolleyes:

А и на "Aubade" да са модели - няма да се оплакваме. :biggrin:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ами аз останах с впечатлението, че Божинката не бачка/ :lol: :lol: :lol: /, а си прави кръгчета БГ-Италия по цял ден.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Аз пък при всичките ми полети никога с никой известен не съм летяла. :(  Направо ме комплексирахте. :(

Не, че ако видя Божинката или Николета ще ги позная, ама се надявам все някой да ме светне, че летим заедно. Май ще ида в темата "Искам да се оплача", че да си излея мъката....... :lol:

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Асен Агов до Доха , Иван Гранитски два пъти до Рим единият на съседна седалка , разни депутати , Иво Папазов -Ибряма с целия оркестър до Бергамо...

 

П.С. Тонева не се ядосвай скоро летиш с нас ;)

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Е, не съм летял с Божинката, но пък съм летял с "модния император" ЛОРД Евгени Минчев!

 

Сега остава да кажеш ,че сте летели с Уиз или Изи за Лондон с пазарджишкия Лорд Минчев.:-)))

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Вече много бившият финансов министър, Милен Велчев /от Мюнхен до София през Юни/ беше на съседните седалки в икономичната класа заедно със семейството си. Решаваше задачи по математика със сина си, тих, спокоен, като цяло ми направи добро впечатление.........

Връзка към мнение

Скоро очакваме да се появи видео "Хитлер научава, че не всички магеланци са летели с Божинов."  :lol:

 

http://vbox7.com/play:570aa3a30e

Редактирано от T.E.Lawrence
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

И аз добавям Милен Велчев - май Париж . Веднъж и шефката на бюджетната комисия тогава Нина Радева заедно смъжа си който пък беше шеф на Пловдивския панаир ... абе хвърчат си хората :)

Връзка към мнение

Добавям Валери Божинов  Бергамо-София :D

Този се е разпрал да лети

Предполагам,че не той се е разпрал да лети а много магеланци  са летели с тези полети в които е бил.Затова вече всеки магеланец тръгнал на път да е с опознавателните знаци,ако няма такива с букет от 21 червени рози примерно :)

Връзка към мнение

Ееее завиждам , то като летя от Букурещ само един холандски футболист на Лудогорец - Мисиджан с кученцето си летеше. То явно Божинов и депутати не мога да се похваля, явно няма да имам поводи да пиша :(

Връзка към мнение

По разкази на очевидци евродепутатите летят и през Букурещ - когато ТАРОМ се засилят и решат да привличат транзитен трафик с промоции... ;)

Най-запомнящо се беше пътуването със Стоян Кушлев, тогава шеф на комисията за отнемане на противозаконно придобито имущество... Но случката със сигруност я бях разказал в една от съседните теми.... Беше priceless....

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Георги Марков, конституционният съдия, до Будапеща; Жана и Алекс, когато бяха актуални адреналинки - до Варна; един известен певец от ромски произход(не е Азис, не му помня името на този) и оркестъра му - до Лондон.

А от Божинката направо като лична обида го приех-никъде не съм го засичала....

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.