Прескочи до съдържание

Тема за рок/блус музика и производни - класически рок, арт, прог, хард, хеви, метъл, ню-уейв, алтърнатив...


Препоръчани мнения

а интересното е, че примерно tool, които са сходни, ще съберат доста повече... но и двете групи не виждам да дойдат до тук, поради същите причини, които посочваш за аланис...

 

О, според мен Tool имат доста повече фенове от Porcupine Tree в България. При тях се наблюдава нещо подобно на парадокса почитателите на Anathema у нас да считат, че тях ги подгряват Porcupine Tree, а не обратното, както всъщност често се е случвало през годините... ;)

 

Връзка към мнение

По едно време в средата на 50-те се появи и този "изрод", който разби моралните устои на пуританския следвоенен свят...

ами тогава ето го и тук същият, ама вече на по-друга възраст и с още някои другари  

:dancing::danced: :danced: :danced::dancing:

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

ами тогава ето го и тук същият, ама вече на по-друга възраст и с още някои другари  

:dancing::danced: :danced: :danced::dancing:

 

Точно това търсех, само че моя спомен беше че e от някоя от италианските РАИ. Изпревари ме! :)

За компенсация от мен ще е това:)

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

стиловете, според мен, доста отдавна се размиха, останаха само някакви генерални насочености, по които аланис се вписва май точно в алтърнатив рок :) между другото не бях очаквал, но много ми хареса на живо :)

Гад мръсТна, къде слуша Аланис на живо?!?

 

:wub:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не искам да ви развалям купона, но ще се кача градусите малко нагоре:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=FPb0OE73YKo

 

много критикувани заради завоя от традиционния траш към индустриал и дет метъл, но №1 в моята книга

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.