Прескочи до съдържание

Мнения за Hoteltravel.com?


kadmira

Препоръчани мнения

 И аз като се чудя къде да попитам го публикувам тук:

Запазих хотел/апартамент за Дубай приз агенция която ми е непозната HotelTravel.com за хотел  Ivory Grand Hotel Apartament с канцелиране на резервацията до 23.11.20158г. Имам потвърждение от агенцията и ваучер за резервацията, също блокировка по Кредитната ми карта ,но ме притеснява факта, че цената е доста по ниска от тази в Booking.com специално за този хотел.Второ в общите условия на хотела пише че, те имат уговорка с определени хотели за стай/апартаменти, който са запазени за агенцията, мога да проверя резервацията в самия хотел четири дни преди  пристигне в хотела такава им била политиката. Питането ми е резервирал ли е някой през тази агенция? Отзиви!!!

 

 

macf1an, на 28 Май 2015 - 13:34, написа:snapback.png

Ако се чудите къде да публикувате някоя оферта или купонче, пльосвайте го тук, пък ще го мислим  :)

Връзка към мнение

 И аз като се чудя къде да попитам го публикувам тук:

Запазих хотел/апартамент за Дубай приз агенция която ми е непозната HotelTravel.com за хотел  Ivory Grand Hotel Apartament с канцелиране на резервацията до 23.11.20158г. Имам потвърждение от агенцията и ваучер за резервацията, също блокировка по Кредитната ми карта ,но ме притеснява факта, че цената е доста по ниска от тази в Booking.com специално за този хотел.Второ в общите условия на хотела пише че, те имат уговорка с определени хотели за стай/апартаменти, който са запазени за агенцията, мога да проверя резервацията в самия хотел четири дни преди  пристигне в хотела такава им била политиката. Питането ми е резервирал ли е някой през тази агенция? Отзиви!!!

Питането не е свързано с конкретна промоция, затова - тук.

Редактирано от macf1an
Връзка към мнение

Имам две резевации за Париж без проблем. Дърпат веднага парите от картата и изпращат ваучер на имейла.Представяш ваучера в хотела и на място нищо не плащаш.Читави са.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.