Прескочи до съдържание

Седемте великана на Урал в Русия


Добри

Препоръчани мнения

Дятлов логично си прерастна като тема в темата - нямам нищо против, дори ми е много интересен. Все пак двете локации са много близки и почти винаги, когато се говори за едната, по някакъв повод се споменава и другата. Възможно е тези спекулации по-горе да са пълни глупости, а е възможно и да има някаква доза истина. А е възможно в крайна сметка всичко да е много прозаично и незаслужаващо изобщо толкова световен шум. Но човек отколе има нужда от такива загадки. И в момента, в който намери отговорите им, които обикновено се оказват тривиални, му стават скучни и търси нови. Казва ли ти някой? Па смееш ли да питаш? Ефектът на Рашомон - всеки си има своя истина по въпроса, а какво е станало в действителност - никой не знае. Явно съм под влияние на филма снощи.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Навремето неволно подпалих искрата (по повод на един напълно фантастичен филм за Дятлов), а жена ми се заинтригува и постепенно задълба из нета. Няколко месеца по-късно и вече съвсем обсебена от историята (ставаща все по-непрогледна с насочването на все по-силна светлина към нея), Теди систематизира снимките, картите, дневниците, преведе доста, направи дизайна и сглоби един дотогава липсващ сайт за англоговорящи. Самоизключил съм се от темата, но който иска тепърва да навлиза в лабиринта - ето го и него:

 

http://dyatlov-pass.com/

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Навремето неволно подпалих искрата (по повод на един напълно фантастичен филм за Дятлов), а жена ми се заинтригува и постепенно задълба из нета. Няколко месеца по-късно и вече съвсем обсебена от историята (ставаща все по-непрогледна с насочването на все по-силна светлина към нея), Теди систематизира снимките, картите, дневниците, преведе доста, направи дизайна и сглоби един дотогава липсващ сайт за англоговорящи. Самоизключил съм се от темата, но който иска тепърва да навлиза в лабиринта - ето го и него:

 

http://dyatlov-pass.com/

 

Много е хубав сайта на жена ти, похвални са усилията ѝ по систематизация и превод. Аз по въпроса единствено се изключвам на 200% от фантастиката, бягам като дявол от тамян и се моля да не чуя тагове извънземни, Йети, убийства с инфразвук и телекинезия, телепортация и производни в графа "Theories". Напълно разбираемо е и самоизключването ти от лабиринта. Благодаря ти, че сподели! :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.