Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

1. Референтен линк - с него след регистрация получаваме по 500 INR (виж тази тема)

2. Сваляте мобилното приложение (само за iOS & Android)

3. Регистрирате се (тел номер- 10 цифри без първата да е 0) и получавате 500 INR

4. Избирате си хотел и вид стая (нощувки до 31 март 2016)

5. Код за намаление - 60%  APPFEST

5. На екрана с плащането избирате от My Wallet  (само на 1 Ноември може да се комбинира кода + парите от My Wallet)

6. Ако има сума за доплащане - използвате карта.

 

 

пример: Sofia, 13-14 FEB Holiday Village Diplomat  

standart room - 1612inr - 60%= 806inr - 500 (ot MyWallet) = 306inr= 8BGN

 

част от T&C и пример

post-19-0-56211700-1446341758_thumb.jpgpost-19-0-07380900-1446341771_thumb.png

Редактирано от Георги
  • Харесвам 28
Връзка към мнение

Ползвах линка, излезе това: Your friend (не разкривайте реални имена без позволение!) has given you Rs. 500 credits!
Install and signup on MakeMyTrip, Flights Hotels Bus to claim your credits.

Свалих приложението, но после ми даде само 100.

На теб даде ли ти 200, че съм свалила приложението? Пише, че ако пътувам трябва да ти даде още до 800.

Редактирано от macf1an
link+име
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Да се има предвид, че отстъпката от 60% може да бъде не повече от 2700 рупии (около 37евро)

 

P.S. A, xisba вече е споменал.

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

С коя версия на андроид сте? Получавате ли 500 при регистрация и 200 от регистрирания след вас?

На телефона съм с 4.2 и не получих 500 или 200. Сега пробвам с таблета, но като въведа линка в браузъра ме пренасочва към страницата на itunes.apple.com. Как точно го правите?

Връзка към мнение

С коя версия на андроид сте? Получавате ли 500 при регистрация и 200 от регистрирания след вас?

Аз получих 500 с Андроид съм излиза, че версията е 5.1.1

Редактирано от Desi75
Връзка към мнение

След плащане, мобилното приложение показва потвръждение на настаняването, но с един ден по-рано 17-18, а в потвърждението в пощата е 18-19.  Това проблем ли е?

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

Изключителни благодарности към so'90 за споделянето.

 

Бонусът от 500 INR не ме трогна особено, но този код от -60% е ЕПИЧЕН. Не мога да се сетя скоро да съм виждал нещо по-добро. Току-що чрез него си свалих хотела в Мелбърн от $140 на $33 тотал за 2 нощувки (букнати като 2 отделни резервации, естествено).

 

Между другото този код важи до утре полунощ, така че ми предстои много дълга нощ с ровене, отменяне и пререзервиране на 15-20-ината хотела, които имам до 31 Март. По груби изчисления ще спестя минимум $1500 от този код. Даже направо май трябва да почерпя, отново хиляди благодарности към so'90.

 

Действайте и вие - ако имате някакви резервации с free cancellation задължително ги минете през app-a и проверете цената след отстъпката с кода, има огромен шанс да сте много приятно изненадани.


След плащане, мобилното приложение показва потвръждение на настаняването, но с един ден по-рано 17-18, а в потвърждението е 18-19.  Това проблем ли е?

 

Надали, просто мобилното приложение си има леки бъгчета. Важното е какво пише във ваучера и в потвърдителния имейл, а там датите са правилни. Освен това като се логна през десктоп версията и резервацията се показва с точните дати.

 

EDIT: За да е още по-красиво всичко makemytrip имат и rewards програма. Get free room night with 4 bookings. Мисля, че не е нужно да обяснявам колко приятен е и този бонус.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 13
Връзка към мнение

Взе да ме мъчи един въпрос, колко сигурно е плащането през това мобилно приложение? Имам опит от едни парфюми на нереални цени и после източване на кредитната карта.

Редактирано от Звелина
Връзка към мнение

Което означава че ако си разделиш резервацията на няколко отделни ще може да се използва за всяка и отстъпката от 500 INR, направени чрез референции към ваши профили. :)

Връзка към мнение

Един много тъп въпрос :blush: Не ме пуска да довърша резервацията без да въведа мобилен номер в акаунта , който  въвеждам в какви ли не вариации - с +359, с 0 , без нула  :)  и пак не успявам. Малко помощ в тази посока , ще ми е много полезна.

Връзка към мнение

Написано е в първия пост, 10 цифри, аз си написах моб.номер с една добавена цифра. И префиксите на мобилните в Индия заповат с 8 и 9, или със 7 и 8, забравих, къде прочетох.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Моя го прие с 0 първа цифра без проблем.

Бихте ли обяснили какво значи - Да си разделиш резервацията?

Извинявам се за тъпия въпрос и Ви благодаря предварително.

Връзка към мнение

...2. Сваляте мобилното приложение (само за iOS & Android)

 

Приложението го има и за Windows Phone и кодът работи, но... изборът е ограничен до градове в Индия. Иначе си дава отстъпка до 2700.

 

Да се оплача аз... ;(

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Между другото този код важи до утре полунощ, така че ми предстои много дълга нощ с ровене, отменяне и пререзервиране на 15-20-ината хотела, които имам до 31 Март.

Всъщност до кога (българско време) би трябвало да важи промоцията?

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.