Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

5 minutes ago, И. М. said:

За пръв път се пробвах да направя резервация през ММТ, през телефона и след като си въведох всички данни и от кредитната карта, на телефонът ми вече повече от 10 минути излезе бял екран и когато се опитам да се върна ми изписва че ще се прекрати резервацията ако излезна от тази страница. И сега какво да правя? Да чакам  имейл?

 

или да търся в някъде в профила ми дали съм направила резервацията

Връзка към мнение
Дани Магелани

Вероятно ще получиш имейл да продължиш резервацията, ако типът стая не е продаден. Ако по време на резервацията ти някой е купил последната стая за датите ти, ще гледаш другите опции, които са актуални.

Връзка към мнение

Благодаря Дани, след като умно гледах в телефона 30 минути, реших че от компютъра ще ми е по-лесно и така успях.  Много съм доволна и веднага получих имейл с потвърждение.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
1 hour ago, Dreamm said:

Има ли възможност да се видят всички хотели в България,  които предлагат? 

Не, може да търсиш по градове. Това важи за всички държави.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Благодаря. Нещо се затруднявам с търсенето на градовете в България :lol: Или не ги изписвам правилно, или индийците са чували едва за десетина от тях.

Връзка към мнение

Не познавам добре MakeMyTrip.Реших да направя  няколко сравнения  между оферти за хотели на сайта на индийците и такива на Booking,да речем.Мога само да предположа,че това се дължи на погрешно дадени или не/отразени данни и др. Например,гледам хотел в Рига.В Booking картата сочи разположението му в единия край на улицата,в MakeMyTrip-в другия.Адресът е един и същ,поне.И друго,снимките на същия хотел в двата сайта са различни.Сравнявах ги много пъти,но само на една открих известно съвпадение.:)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 7 часа, MCC каза:

Дали в момента някой друг получава грешка при опит за плащане през приложението? Няколко пъти опитвам през последния час и ми връща payment failure - error with website... 

 И аз не успявам да си запазя една стая, нито през приложението нито през страницата. Нито Визата нито дайнерса минава...... paiment failure 

май ще се откажа :(

Връзка към мнение
преди 22 часа, koliob каза:

Не видях някъде да е споменато, но през последните няколко месеца, когато се прави резервация и се плаща с Paypal (опцията е активна само на компютър, а не в мобилната версия) при избор на валута GBP могат да се икономисат допълнително над 10% от крайната цена. Тук може би е мястото да благодаря на Георги Матеев за изключително полезните коментари и не само в тази тема.

На кой етап от резервацията се избира валута GBP?

Връзка към мнение

Направих току що една резервация с безплатно анулиране за Прага. ММТ не ми прие нито Мастър, нито Виза на ОББ. Обаче прие Revolut :lol:

Ваучерът дойде, а сега накъде?

Предполагам, че ще трябва да се свържа с хотела, щото ще искам и паркинг.

:lol:

 

 

Редактирано от Zaro
Връзка към мнение
Дани Магелани
Преди 1 час, Zaro каза:

Направих току що една резервация с безплатно анулиране за Прага. ММТ не ми прие нито Мастър, нито Виза на ОББ. Обаче прие Revolut :lol:

Ваучерът дойде, а сега накъде?

 

:lol:

 

 

Показваш го на рецепцията и това е.

Но има хотели, които искат депозит. Аз предпочитам да го давам каш, защото изтеглен през карта, доста бавно се връща. Но това вероятно го знаеш.

Връзка към мнение
преди 44 минути , Dreamm каза:

Благодаря. Нещо се затруднявам с търсенето на градовете в България :lol: Или не ги изписвам правилно, или индийците са чували едва за десетина от тях.

Ами десетина са достатъчно. То в Бразилия има 5-10, какво очакваш за България. Понякога са групирани, напр. за хотели в Банско пишеш Благоевград.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 34 минути , alienad каза:

На кой етап от резервацията се избира валута GBP?

Когато стигнеш до плащането в менютп отляво избираш Paypal и после GBP ( излиза надпис, че 1 GBP = 100  INR, което не е точно така, но това няма значение в случая).

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
34 minutes ago, koliob said:

Когато стигнеш до плащането в менютп отляво избираш Paypal и после GBP ( излиза надпис, че 1 GBP = 100  INR, което не е точно така, но това няма значение в случая).

Наистина има отстъпка от 10%, но Paypal не отдържаха ли  някаква комисионна, която обезмисля цялото упражнение ?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 31 минути , nino каза:

Наистина има отстъпка от 10%, но Paypal не отдържаха ли  някаква комисионна, която обезмисля цялото упражнение ?

Нищо не удържа PayPal. Това по-скоро е грешен курс, но е така от доста време и си работи.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Освен, че е чо-евтино като се ползва Paypal - ако сте си регистрирали повече от една сметка в MakeMyTrip може  да плащате във всяка една от тях с всяка една от картите, които сте регистрирали в Paypal, без значение дали иначе MakeMyTrip ги приема и без значение дали адреса на пощата, регистрирана в Paypal съвпада с тази в MakeMyTrip. Така лесно се заобикалят ограниченията за брой резервации в определен период.

Редактирано от koliob
  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Хм, аз пък що не я видях опцията Paypal, ще се избегне и такса превалутиране и евентуално връщане на сумата

наистина е удобно....

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Мирослав Василев

Аз виждам избор да платя с PayPal само като тръгна да резервирам полет.

 

 

4918615.PNG

Редактирано от elateq
Връзка към мнение
преди 10 минути , Marisha каза:

Забелязах, че опция Пейпал излиза само на стаите, които не могат да се платят на място, а задължително в моментално плащане.

Точно така е. За другите няма особен смисъл, тъй като намаленията са само за тези, които се предплащат в MakeMyTrip.

Връзка към мнение

  

 

реших да пробвам плащане през интернет страницата  с Paypal , но не стигам до плащането, все грещен номер Please enter a valid contact number. Слагах  всякакви нули - отпред, отзад, отгоре и отдолу    :biggrin:         

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

На мен ми пише това

Sorry, There is some problem with the site currently. Please try again later. Code: MBL.We have a dedicated team available 24/7 to assist you for any payment related problems. Call our toll free number at 1-800-11 8747 (MTNL) or 1-800-102 8747 (Airtel).
We request you to try making the payment again.

Връзка към мнение
преди 1 час, Hollywood каза:

  

 

реших да пробвам плащане през интернет страницата  с Paypal , но не стигам до плащането, все грещен номер Please enter a valid contact number. Слагах  всякакви нули - отпред, отзад, отгоре и отдолу    :biggrin:         

Понякога преди плащането иска код за верификация, който изпраща ма регистрирания телефон. Ясно е, че нямащ индийски номер, но ако натиснеш няколко пъти resend го праща и на регистрирания мейл. Вкарваш го и резервираш.

Редактирано от koliob
  • Харесвам 6
Връзка към мнение
преди 1 час, Hollywood каза:

  

 

реших да пробвам плащане през интернет страницата  с Paypal , но не стигам до плащането, все грещен номер Please enter a valid contact number. Слагах  всякакви нули - отпред, отзад, отгоре и отдолу    :biggrin:         

Аз замених нулата отпред с 8 и мина.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.