Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 16 минути , Nivea каза:

Други идеи?

Ако имаш регистрация в Paypal  -можеш да плащаш с нея по всяка регистрация в MakeMyTrip на компютър. Т.е. всяка нова регистрация в MakeMyTrip с различен мейл ти позволява да правиш нови резервации със стария Paypal акаунт.

Редактирано от koliob
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 11 минути , Grishkata каза:

играеш, пробваш друга карта, нов акаунт и така докато стане....аз така направих за 1 месец около 20 резервации - 3 акаунта и 3-4 карти

махнете си 3д кода защото понякога се ебава точно тогава

Как да го махнем 3д кода?

преди 2 минути , koliob каза:

Ако имаш регистрация в Paypal  -можеш да плащаш с нея по всяка регистрация в MakeMyTrip на компютър. Т.е. всяка нова регистрация в MakeMyTrip с различен мейл ти позволява да правиш нови резервации със стария Paypal акаунт.

уфф, верно, хем го четох онзи ден това за ПП и забравих.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 4 минути , Doctor Who каза:

Кои са хотелите. Може някой да се възползва. 

White Rock Castle Suite Hotel Junior suite  стига до под 30 лв.със закуска  в началото на септември,когато Балчик е прекрасно място за разходки и плаж и няколко хотела в Лондон.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Regatta Palace Hоtel Nessebar 4* за първите 6 - 7 дни на юли излиза по 48 евро за all. incl. за двама с дете до 6 г. На брега на морето, относително нов, с добър рйтинг, почти върху дюните от които нищо вече не остана и е по-близо до центъра на Несебър отколкото до центъра на Слънчев бряг.

Редактирано от Таньо
Връзка към мнение
Щастливеца
преди 16 минути , Doctor Who каза:

Regatta Palace Hоtel Nessebar 4* за първите 6 - 7 дни на юли излиза по 48 евро за all. incl. за двама с дете до 6 г. На брега на морето, относително нов, с добър рйтинг, почти върху дюните от които нищо вече не остана и е по-близо до центъра на Несебър отколкото до центъра на Слънчев бряг.

на ден ли ?

Връзка към мнение

Tи май не си ходил в тоя район? :)

Хотела се намира до какао бийч и bedroom, демек определено не е за деца и семейни почивки, но пък ако си с кола не пречи да си бръмчите другаде на плаж....

 

Връзка към мнение

Търся хотел в Лондон в края на юни, но цените са такива, че купона не се отразява много.

45 minutes ago, mamaivy said:

и няколко хотела в Лондон.

Може ли подсказване за хотелите в Лондон? 

Връзка към мнение
преди 36 минути , Grishkata каза:

Tи май не си ходил в тоя район? :)

Хотела се намира до какао бийч и bedroom, демек определено не е за деца и семейни почивки, но пък ако си с кола не пречи да си бръмчите другаде на плаж....

 

Почивал съм в "този район" преди 34 години. Там имаше кораб "Фрегата", който работеше като ресторант, а след 23 часа като дискотека. Също - имаше много дюни и три-четири-пет хотела ... Дадох пример за двама + дете, защото цената е в пъти по-ниска от други сайтове за същото търсене.

... а иначе, да - не съм ходил на много места и може би заради това ирония базирана на подозрения ми е неприемлива.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

E бая се е променило за 34 години :)
Цяла вечер разглеждам черноморски хотели и мога да заключа, че положението в ММТ за България е много зле...няма предлагане за съжаление...има някои добри, но офертите не са уау.....

 

Връзка към мнение
преди 9 часа, Stryper каза:

Търся хотел в Лондон в края на юни, но цените са такива, че купона не се отразява много.

Може ли подсказване за хотелите в Лондон? 

Charlotte Guest House London За който имам резервация в Букинг и цената в ММТ при аналогично настаняване и с купон е на половина.

И Hotel Novotel London Wembley.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
На 7.05.2017 г. в 7:28, iMari каза:

В момента съм в хотел Азалия на Св.Константин и Елена.Намерих го на супер цена и то в последния момент в ММТ.Много пъти сме идвали тук, предимно в студения сезон и сме много доволни.Хотела е на плажа, с топъл минерален басейн.За ления сезон цените са много високи,обикновено го пълнят с чужденци,но ако следиш в ММТ може да излезе оферта.

Не е точно по темата,но в момента функционират ли външните басейни и пързалките?

Връзка към мнение
преди 13 часа, mamaivy каза:

White Rock Castle Suite Hotel Junior suite  стига до под 30 лв.със закуска  в началото на септември,когато Балчик е прекрасно място за разходки и плаж и няколко хотела в Лондон.

Благодаря много за White Rock, до 10 юли 28лв нощувка с закуска

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

В момента се опитвам да направя първата си резервация през сайта и сега се чудя какво се попълва в полетата PIN CODE и STATE (ще плащам с дебитна карта на SG ЕкспресБанк)? В полето BILLING ADDRESS само името на града ли се посочва или точен адрес?

Моля помагайте понеже в момента има купон с голяма отстъпка.

Връзка към мнение

Първо,поеми въздух:).

 

Пин код - мисля че въведох пощенския код на квартала.

State - пак написах моя град.

Билинг адре с- адреса,от личната ти карта,който твоята банка има.

Споко и успех:)

Като поиска тел номер въвежда ш кода на Индия./твоя

Номер с една допл.цифра накрая.

Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 42 минути , Ivan Ivanich каза:

В момента се опитвам да направя първата си резервация през сайта и сега се чудя какво се попълва в полетата PIN CODE и STATE (ще плащам с дебитна карта на SG ЕкспресБанк)? В полето BILLING ADDRESS само името на града ли се посочва или точен адрес?

Моля помагайте понеже в момента има купон с голяма отстъпка.

Аз си пиша адреса, ПК, и два пъти София  - за град и област.

Връзка към мнение

Благодаря Ви за бързите отговори!

Попълних си полетата съгласно вашите съвети, натиснах си бутончето и ново пет - Транзакцията ви не може да бъде обработена. Има проблем при свързването с банката. Та сега се чудя кое от трите неща е вярно: 

1. ТТМ не работи с Vizaelektron на SGEkspresbank

2. нещо не съм попълнил както трябва

3 или банкерчетата са препили по Гергьовден и сега не искат да ме обслужат, че ги цепи главата ;-)

Редактирано от Ivan Ivanich
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 1 минута , Ivan Ivanich каза:

Благодаря Ви за бързите отговори!

Попълних си полетата съгласно вашите съвети, натиснах си бутончето и ново пет - Транзакцията ви не може да бъде обработена. Има проблем при свързването с банката. Та сега се чудя кое от трите неща е вярно: 

1. ТТМ не работи с Vizaelektron на SGEkspres pank

2. нещо не съм попълнил както трябва

3 или банкерчетата са препили по Гергьовден и сега не искат да ме обслужат, че ги цепи главата ;-)

Опита ли с друга карта? 

Връзка към мнение

Опитай да платиш през Paypal със същата карта (мисля, че може да го направиш и като гост ако сумата е под 100 евро). Ако избереш плащане в GBP има малка отстъпка.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.