Прескочи до съдържание

Резервация на ваканционни чартъри от Западна Европа ?


Препоръчани мнения

Непрекъсната виждаме изгодни last minute и други оферти от Tuifly , Ltur , и подобни обикновенно от Западна Европа към Кариби , и други екзотични дестинации,

В процеса на резервация обаче едно от задължителните полета е "държава" и България неизменно липсва в падащите списъци.

 

Как резервирате в такива случаи ?

Връзка към мнение

Ами не става ли, ако минеш полета през метатърсачка/ OTA и резервираш от там? Не съм го правила, но гледам, че например тази оферта на Tomsonfly http://www.secretflying.com/2015/11/non-stop-from-london-uk-to-cape-verde-for-only-231-return/я има в търсачката на momondo и се резервира през opodo, а в техния сайт България си я има в списъка. 

 

 

Преди малко разцъках и https://www.tuifly.com/и направих някаква примерна селекция, като стигнах до резервация, България я имаше в списъка. 

Редактирано от water
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Немските чартърни оферти излизат в немските търсачки, обикновено в отделна секция. Каяка, оподо, дори експедия ..

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 9 месеца по-късно ...

Вчера погледнах сгрешената оферта на Ltur и не я намирах другаде освен на сайта , а там България така и липсва в списъка.

Дали е възможно да се посочи произволна държава от списъка и после да се контактува с агенцията да направят корекция ?

 

Това разбира се когато не става въпрос за някоя тяхна издънка , а при редовна оферта.

Става дума за пакет полети + хотел при който да се ползват само полетите.

Връзка към мнение

Непрекъсната виждаме изгодни last minute и други оферти от Tuifly , Ltur , и подобни обикновенно от Западна Европа към Кариби , и други екзотични дестинации,

В процеса на резервация обаче едно от задължителните полета е "държава" и България неизменно липсва в падащите списъци.

 

Как резервирате в такива случаи ?

 

Аз съм го правила през холандската версия на Tui - купих пакет за Куба, като от възможните опции за държава /само Белгия и Холандия/ избрах Белгия и после си попълних българския адрес /май и там някъде дописах България/. Тъй като имах 24 часа за плащането, след като получих потвърждение на резервацията се свързах с тях през лайв чата и ги помолих да ми сменят държавата с България, както и да ми оправят телефона с код за България. Направиха го и тогава платих. Не съм имала никакви проблеми.

Редактирано от lyusi
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Забравих да уточня, аз ползвах и хотела, въпреки че няколко нощи не спахме там. На практика се настанихме и оставихме багажа там, а за това, че няколко нощи няма да преспим там предупредих на рецепцията. Вероятно не е нужно чак толкова, но в случая все пак оставаше дума за Куба, където не бях сигурна как биха приели такова зачезване, затова питах туроператора- те ме посъветваха да предупредя и техния представител, и хотела. Направих го за всеки случай- не болеше и никой не ни е издирвал :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.