Прескочи до съдържание

С кола в Италия за 10 дни.


П.Кръстев

Препоръчани мнения

преди 57 минути , clevermary каза:

Основната цел е Тоскана. Трима от петимата не са били в тоя район.  Загреб сме разгледали, Любляна и Венеция също. . Аз съм била във Флоренция и Сиена, искам да ги покажа на другите(  задължителни са), и в същото време да видим малките градчета в Тоскана - Волтера, Сан Джиминяно, Монталчино, .... Нямаме възможност за повече нощувки. Та трудността ми е къде да се спи.Или да прескоча Равена и Сан Марино и направо към Флоренция. ☹️

 

Ами при това положение база в или около Флоренция и дневни турове. Сиена може и с нощувка.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 час, clevermary каза:

Основната цел е Тоскана. Трима от петимата не са били в тоя район.  Загреб сме разгледали, Любляна и Венеция също. . Аз съм била във Флоренция и Сиена, искам да ги покажа на другите(  задължителни са), и в същото време да видим малките градчета в Тоскана - Волтера, Сан Джиминяно, Монталчино, .... Нямаме възможност за повече нощувки. Та трудността ми е къде да се спи.Или да прескоча Равена и Сан Марино и направо към Флоренция. ☹️

при нашето пътуване в Тоскана спахме в тази къща няколко дни, мястото е чудно, когато си с кола, и оттам правихме дневни посещения до Сан Джиминяно, Волтера, Сиена и Флоренция - https://abnb.me/mMNXUYeIPyb

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, antea каза:

при нашето пътуване в Тоскана спахме в тази къща няколко дни, мястото е чудно, когато си с кола, и оттам правихме дневни посещения до Сан Джиминяно, Волтера, Сиена и Флоренция - https://abnb.me/mMNXUYeIPyb

За съжаление, излиза за 4 души.

Връзка към мнение

Пак аз с въпрос. На връщане от Италия се замислих дали да не спим в Риека. Та въпросът ми е : купува ли се винетка за Словения? Триест - Риека. Не става дума за икономия, а да не ни глобят. Гледам виамишелин, но не мога да се ориентирам добре.

Връзка към мнение

За Словения винетката е само ако ползваш магистралите. Така че, ти си знаеш. Иначе беше някаква с голям срок (седмица или месец, за ден няма)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.