Прескочи до съдържание

HK Express - периодични промоции


Препоръчани мнения

Тези младежи HK EXPRESS ги чух вчера за първи път, не знам дали някой има първа ръка информация. Хонконгска лоу кост компания, изтряскали са реклама, че са топ по излитане навреме.

 

В момента има уникални промоции като Хонконг - Да Нанг и Хонконг - Сием Рип за около и под 150 лева в посока крайна цена.

 

В комбинация с 800те лева от промото на катарците София - Хонконг - София, се получава уникална възможност да се видят интересни страни за добри пари. :)

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Аз летях с тях миналия месец Пукет - Хонконг, билета го купих около 2 месеца по-рано и беше към 120 лева някъде. Няма включена храна и чекиран багаж, доплаща си се отделно, като при всеки лоу кост. Всичко иначе беше нормално, излетяха и кацнаха на време, на багажа ни никой не му обърна внимание, дали е в нужните размер и килограми.По-различното беше, че въобще нямат онлайн чек ин, всички са на гише (без такса за чекиране) :)

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
  • 7 месеца по-късно ...

Нова промоция от днес до 12-и, обратния билет е безплатен (макар че не е точно така има добри попадения)

http://www.hkexpress.com/en-hk/promo/return-for-free?&utm_source=eBay_en-us&utm_medium=email&utm_campaign=enews_20160808


Тези младежи HK EXPRESS ги чух вчера за първи път, не знам дали някой има първа ръка информация. Хонконгска лоу кост компания, изтряскали са реклама, че са топ по излитане навреме.

 

В момента има уникални промоции като Хонконг - Да Нанг и Хонконг - Сием Рип за около и под 150 лева в посока крайна цена.

 

В комбинация с 800те лева от промото на катарците София - Хонконг - София, се получава уникална възможност да се видят интересни страни за добри пари. :)

Летял съм няколко пъти с тях, с разписанията наистина са точни, но те и Airasia бяха така до преди няколко години а сега всеки трети полет е със закъснение (не е статистика, мои си впечатления)

Връзка към мнение
Евгени Димитров

Аз търся 2 еднопосочни билета от Сием Реап до Хонг Конг за средата на ноември. С flex+ (Включен 25 кг багаж) ми излизат $268. Да купя ли на тази цена? Малко ми се струва висока. От два месеца следя полета, ама по-ниска не е излизала.

Връзка към мнение

Аз търся 2 еднопосочни билета от Сием Реап до Хонг Конг за средата на ноември. С flex+ (Включен 25 кг багаж) ми излизат $268. Да купя ли на тази цена? Малко ми се струва висока. От два месеца следя полета, ама по-ниска не е излизала.

Не купувай! До ноември има много време и още много промоции, и преди ти казах-абонирай им се за офертите и ги следи,  със сигурност ще излезе нещо по добро. Аз летях през Май по същия маршрут за доста по малко с HK Expres, билета купих седмица преди полета, бях в Азия вече.

(въпреки че повечето малко летящи се прецакват защото купуват много рано, много летящите също се прецакват но много по рядко когато купуват късно)  :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Регни се, сега има промоция обратния билет безплатен, знам че не ти върши раабота, но все ще излезе някоя която ти върши работа.

http://www.hkexpress.com/en-hk/promo/return-for-free?&utm_source=eBay_en-us&utm_medium=email&utm_campaign=enews_20160822

Успех

Редактирано от Low rider
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз търся 2 еднопосочни билета от Сием Реап до Хонг Конг за средата на ноември. С flex+ (Включен 25 кг багаж) ми излизат $268. Да купя ли на тази цена? Малко ми се струва висока. От два месеца следя полета, ама по-ниска не е излизала.

В момента има промоция за 98 хонгконгски долара ((до 1-ви е) (ще начислят още нещо но пак е ок)) дано има дати които ти пасват, успех!

http://www.hkexpress.com/en-hk/promos/grab-sale?&utm_source=eBay_en-us&utm_medium=email&utm_campaign=enews_20160822

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Евгени Димитров

Благодаря ти отново за включването! Ще я погледна. Проверих и предната промоция, но не ми свърши работа, че беше само за категория "fun" с до 7 кг багаж.

Връзка към мнение
Евгени Димитров

Не знам къде им е промоцията на тия, ама цените си стоят от такива от край време.

post-4606-0-47017500-1472498696_thumb.png

Редактирано от Евгени Димитров
Връзка към мнение
  • 6 месеца по-късно ...

Добре, точно когато почти си бях измислил програмата ли трябваше да видя зверското промо на хонконг експрес за година напред???  :angry:

 

Майтапът настрана, имат някои дестинации като Сием Рип - Хонконг за 1 долар + такси. Период от 28 март 2017 до 28 февруари 2018. Остават около 20 часа до края на промоцията.

 

цък

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.