Прескочи до съдържание

Магеланци на концерт


Здравко Ангел

Препоръчани мнения

Здравко Ангел

След като се оказа, че има още един магеланец на концерта на Мадона в Париж, решихме, че е добре да си имаме и такава тема, за да се групираме и да ходим заедно на концерти. Магелански срещи по концертните зали и стадионите по света.

post-3218-0-35824400-1450119090_thumb.jpg

  • Харесвам 16
Връзка към мнение
Георги Матеев

Аз бях на шоуто в Берлин. За трети път посещавам концерт на Мадона и всеки път става по-добре - отсега чакам следващото й турне :)

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
Здравко Ангел

На нас ни беше за пети път. И всеки път е много тръпнещо :) Чудим се сега къде да ходим на Джанет.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

за мене беше 4-то турне и 8-ми концерт на Мадона, доста слабо на моменти сравнено с предишните й турнета :)

за втори път я виждам в такова добро настроение след София, а и парижката публика беше неудържима, та това спаси нещата

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Здравко Ангел

И за нас беше четвърто турне, ама Confessions си остава най-доброто. Атмосферата в залата беше невероятна. Едва ли на друго място може да усетиш La Vie en Rose така, както във Франция.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Здравко Ангел

Ех, Rolling Stones! Бяха страхотни през 2007-ма, в Белград ги гледахме. Не знаех, че имат латинско турне, сега видях. Ще ти е много яко, сигурен съм.

Връзка към мнение

Надявам се да смъкнат цените. След като се разпродадоха за 2 часа на pre-sale, а останалите бройки за още по-кратко време, цените им са двойни, за някои сектори - тройни. На място ще се действа явно :) 

Връзка към мнение

Не мога да си представя да смъкнат цените, още повече след като са разпродадени толкова бързо. Евентуално с курса нещо ако стане

Връзка към мнение

Явно спекулата (гладът) е по-голям, щом цената за седмица падна с 30% :) Казах му да ми се обади, ако не е продал билета 3 дни преди концерта :) и на много други като него.

Връзка към мнение

Ти да видиш...

 

Годината приключва, но ето и равносметката за посетени от мен концерти в чужбина през 2015 г.:

 

20.03.2015 г. - marillion - Marillion Weekend 2015, Port Zelande, Holland

21.03.2015 г. - marillion - Marillion Weekend 2015, Port Zelande, Holland

22.03.2015 г. - marillion - Marillion Weekend 2015, Port Zelande, Holland

17.07.2015 г. - Lesoir, Beardfish, Anneke Van Giersbergen, Pendragon, Neal Morse Band, Camel - Night of the Prog X, Loreley, Germany

18.07.2015 г. - Luna Kiss, Haken, Sylvan, Lazuli, The Enid, Riverside, Fish - Night of the Prog X, Loreley, Germany

19.07.2015 г. - Special Providence, IO Earth, Kaipa Da Capo, Steve Rothery Band, Pain of Salvation, Steve Hackett - Night of the Prog X, Loreley, Germany

25.09.2015 г. - David Gilmour - Royal Albert Hall, London, UK

26.09.2015 г. - Theo Travis' Double Talk - The Crypt, London, UK

 

На този етап за 2016 г. имам билети за:

 

14.05.2016 г. - MUSE - Mediolanum Forum, Milan, Italy

 

Очаквам Bruce Springsteen да обяви европейските дати, за да преценя къде да го видим за пореден път...

 

Като цяло с концерта на David Gilmour на практика почти приключих с групите/артистите, които бих искал да видя на живо поне веднъж в живота си, но при мен периодичните пътувания за концерти всяка година са изключително интензивни през последните десетина години и изчерпването е нещо съвсем нормално...

  • Харесвам 11
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Хич не знам дали въпроса ми е за тази тема,ама по-подходяща с търсачката не открих.Искам да купя два билета за подарък за концерта на Андре Рийо в Букурещ през юни 2016г..Сайта  на изпълнителя прехвърля към румънския ивентим,което няма да ми свърши работа,или ще ми трябва комуникация за доставка до Бг.Къде другаде да гледам за билети?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Те би трябвало да предлагат и доставка.Аз купих от Австрийския евентим за AC/DC и ми ги пратиха с DHL,но доставката се заплаща отделно.Виж също и в евентим.бг дали не могат да се купят.А не ги ли предлагат и в електронен вариант по и мейл

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 

 

Очаквам Bruce Springsteen да обяви европейските дати, за да преценя къде да го видим за пореден път...

 

 

Ще има ли европейско турне?! Моля те да ме държиш в течение! Той ми е най-най-най любимия! Бях в Милано 2012 г. и беше просто...сбъднат сън!

Редактирано от eloena
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Хич не знам дали въпроса ми е за тази тема,ама по-подходяща с търсачката не открих.Искам да купя два билета за подарък за концерта на Андре Рийо в Букурещ през юни 2016г..Сайта  на изпълнителя прехвърля към румънския ивентим,което няма да ми свърши работа,или ще ми трябва комуникация за доставка до Бг.Къде другаде да гледам за билети?

 

Няма ли опция за pdf доставка по имейл?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

На нас ни беше за пети път. И всеки път е много тръпнещо :) Чудим се сега къде да ходим на Джанет.

 

И за нас беше четвърто турне, ама Confessions си остава най-доброто. Атмосферата в залата беше невероятна. Едва ли на друго място може да усетиш La Vie en Rose така, както във Франция.

 

и на мене Confessions ми е фаворит, MDNA също беше много силно

Лелеле... Аз си мислех, че съм единствената дето и ходи на всеки концерт на Мадона, поне в моите приятелски среди съм единствена... За мен най-великият неин концерт беше Re Invention Tour в Арнхaйм(Arnheim), 2004. Е, може би защото беше и  първият неин концерт, за това ми остана толкова ясно в съзнанието. Сега бях в Берлин и се заканих, че ако не ми хареса, няма да ходя повече, но пак успя да ме изненада, пък и публиката беше супер, това е изключение за Германия. И с нетърпение чакам следващото турне.

 

Бях си набелязала Адел за 2016, ама докато се усетя, билетите бяха разпродадени за 30 мин, специално за Хамбург- 30000 места. Ама сега ще видим какво ще ни донесе 2016 ;)

Редактирано от БраниB
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Здравко Ангел

Хич не знам дали въпроса ми е за тази тема,ама по-подходяща с търсачката не открих.Искам да купя два билета за подарък за концерта на Андре Рийо в Букурещ през юни 2016г..Сайта  на изпълнителя прехвърля към румънския ивентим,което няма да ми свърши работа,или ще ми трябва комуникация за доставка до Бг.Къде другаде да гледам за билети?

Здрасти, аз съм си купувал точно от румънския ивентим, има опция да си ги разпечаташ вкъщи на принтера.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ще има ли европейско турне?! Моля те да ме държиш в течение! Той мие най-най-най любимия! Бях в Милано 2012 г. и беше просто...сбъднат сън!

 

Предполагам, че няма да се задоволи само с американския лег през януари-март, 2016 г. Е, по всяка вероятност надали в Европа ще изпълни целият The River, но със сигурност материал от този албум ще преобладава покрай годишнината и новия бокс сет...

 

Ден по-късно, след концерта в Милано за който говориш, The Boss направи незабравимо шоу в продължение на три часа и половина под проливен дъжд във Флоренция, което никога няма да забравим с жена ми и сина ни:

 

 

На следващия ден го гледахме при слънчево време в Триест, където изкара "само" три часа и двадесет минути. Ти си щастливка, защото миланския концерт постави временен рекорд със своите три часа и четиридесет минути, но по-късно по време на същото турне и той падна...

Още един клип от онзи незабравим концерт във Флоренция. Обърни внимание на стафа, който също изпада в еуфория. Много дъжд ме е прал по концерти, но онзи беше феноменален! На второ място поставям дъждът в Букурещ по време на концерт на Suede...

 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

По-скоро ще ти свърши работа, отколкото няма да ти свърши, стига опцията да е валидна и за това събитие :

"Print@home

Print@home feature is available only for certain events. If for the desired event you do not have this option available, it means that electronic tickets can not be purchased for the respective event and only hard tickets are available.
You may print your ticket(s) right after purchase.
For print@home there is a 3 RON/order service fee.

You may check your order and print out your ticket(s) in My Account/My Orders. Please note that the confirmation email is not enough to present on entrance, you need to print your tickets in My Account\My orders section."

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Това при положение, че съществува тази опция. Най-добрата опция е получаване на място от бокс офис разположен в залата/стадиона на проявата. Най-лоша е опцията с доставка, защото обикновено цената се товари доста. В това отношение италианци и немци буквално са ме обирали. Понякога съществува и вариант получаване на билетите от офис в работно време. Купувал съм от румънския Eventim и съм взимал билетите директно от техния офис:

 

Eventim.RO
str. Polona nr.15
010491 Bucuresti
Romania

Връзка към мнение

Гледах обстойно румънския сайт и не открих за тези билети вариант да си ги разпечаташ сам.Може и аз да не гледам където трябва.При всички случаи пуснах запитване до сайта и чакам отговор. Ще пробвам да измоля доставка с Еконт-от калкулатора доставката на документални пратки е от порядъка на десетина лева.Вземането от офис не е лоша опция,но понеже са подарък,не ми се иска да разхождам хората из Букурещ,още повече,че деня е неделя.Мисля,че и те и аз ще сме по-спокойни ако билетите са предварително в тях.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.