Прескочи до съдържание

Магеланци на концерт


Здравко Ангел

Препоръчани мнения

Ходи ми се във Виена на 27.06.2016 за концерта на Дейвид Гилмор...по скоро : едва ли ще се намери нещо да ме спре  :blush:

Дано си взел билет,че гледам малко са останали

Връзка към мнение

Аз късно се усетих - докато се наканя, бяха разпродадени и двете дати за Верона и остана Виена.
Вероятно днес или утре ще купя.
И да попитам - това предполагам са електронни билети, които очаквам да получа по ел. поща ?

Връзка към мнение

Зависи от самата тикетинг система, а понякога и от организатора. Ако няма опция "принт ет хоум", виж дали не съществува "пик ъп ет дъ веню" и чак тогава плащай за доставка. Имаш железни нерви, признавам, аз съм явно клиничен случай. През пет-десет минути проверявам един форум за ново мнение/слух за дата в нов град/държава за концерт на определен изпълнител. Това преди дори да е планирана появата на въпросната дата на официалния сайт на изпълнителя, да не говорим за стартиране на продажба на билети. Искам предварително да свърша логистиката по резервиране на хотел, че след като обявят датата става доста напечено с хотелското настаняване. Темата е дълга, но за всичко са виновни едни ирландци, които въведоха "истерията" при пускане на нова дата за онлайн продажба на билети през 2009 г. Нищо вече не е същото. Датите се разпродават за броени минути. Стана ми навик да стоя на пост и да се надявам на късмет. Отплеснах се...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

На много желани изпълнители сте се нахвърлили, при тях е лошо да се мисли толкова - или вземаш, или свършват. То и аз седя малко на тръдни за 2 неща през юни, ама за сега уж нещата са ок, обаче няма да забравя, как една жена от eventim в Неапол, ме изгледа, все едно, че съм абсолютен идиот и ми каза "black sabbath in Verona is sold out", все едно, че това е най-известната и стара информация. За щастие, денят с black sabbath на Graspop още не е разпродаден и евентуално би се съчетал с Rainbow в Германия, ама да видим

Връзка към мнение

Аз късно се усетих - докато се наканя, бяха разпродадени и двете дати за Верона и остана Виена.

Вероятно днес или утре ще купя.

И да попитам - това предполагам са електронни билети, които очаквам да получа по ел. поща ?

Електрони са,веднага ти пристигат на ел.пощата,но трябва да отметнеш "принт ет хоум" че искаш.Концерта е  в двореца Шьонбрун .Ние взехме стаи в хотел Мариот ,който е до двореца

Връзка към мнение

Да , хубаво е в Шьонбрун и е удобен за концерти.
Там си правех сутрешния джогинг, но това ще ми е първото ходене в него на концерт,ако сваря днес да взема билети разбира се.

Връзка към мнение

И аз мернах някъде, че се планира. Ще е интересно събитие. Едва ли български патриот, милеещ за родината си, би изпуснал събитието.  :friends:

Връзка към мнение
  • 7 месеца по-късно ...
  • 4 месеца по-късно ...

Здравейте. Малко е стара темата, но не открих друга. Нова съм във форума и сега се запознавам със съдържанието му. На 25. 06. 2017 г. /живот и здраве/ съм на концерт на Depeche Mode в Рим. Има ли други магеланци, които са планирали да ги видят в Рим? Ще се радвам да се запознаем :)

Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...
  • 3 месеца по-късно ...
Здравко Ангел

Присетихме се, че създадохме таз тема преди време, та да споделим - отиваме в Истанбул за два концерта: на 10 юли - Ник Кейв и на 11 юли - Шакира, някой друг магеланец да има планове в тази посока?

 

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
На 26.03.2018 г. в 12:42, Гост каза:

O2 Arena London, 8 Dec - Nightwish

 

Някой да има желание да ме придружи? :biggrin:

Един с желание се появи. По-късно ще разгледам на сайта за билети, но трябва и датата да обмисля 🤔

Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Аз само да кажа, че най-любимата ми група Ayreon ще прави няколко концерта идната година, 13-14-15 септември, в Тilburg, Еlectric castle, Холандия. Ще се пукна от кеф! 🤩 Билетите ще бъдат пуснати в продажба на 25 октомври. Това не е покана, а споделяне на радост! 🤗 Ако някой е бил в тази зала, да сподели къде са най-готините места, моля! 

 

И едни от любимите ми парчета - live...

 

 

 

Редактирано от Гост
Връзка към мнение

Аз се разписвам в темата с посещение на мюзикъл Дъблин!

Това е европейската премиера на Come-From-Away-Logo-150px-wide_C-e1530104082722.jpg

Историята е по действителен случай, когато на 11.09 летищата в САЩ спират да приемат кацащи самолети, в небето кръжат самолети и няма къде да кацнат, а едно малко канадско градче отваря пистите си за бедстващите...

Мюзикълът от 5 години шества в Канада и САЩ, печели Тони и е номиниран за Грами, а сега идва и в Европа.

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Преди 1 час, Гост каза:

 

Билетите са без места. В залата има малко седящи най-отзад, които се заемат бързо. Нямам представа каква е видимостта от тях. Сцената е доста на високо, но си е проблем за по-ниски хора, като мен, примерно 🙂
Със спането в Тилбург е малко зор.
Да не говорим, че никой не знае какво може да му се случи след 1 година 🙂
Миналата година 2 седмици преди датите бяха организирали продажба през сайт, за да не се допускат измами - билетите са само електронни. 2.50 евро беше таксата на сайта и работеше безупречно. Лично проверено 🙂

Връзка към мнение
преди 7 минути , Niceday каза:

Билетите са без места. В залата има малко седящи най-отзад, които се заемат бързо. Нямам представа каква е видимостта от тях. Сцената е доста на високо, но си е проблем за по-ниски хора, като мен, примерно 🙂

И аз съм 1.55 🤔 Гледах едни места отстрани, близо до сцената, горе? 

 

преди 7 минути , Niceday каза:

Със спането в Тилбург е малко зор.
Да не говорим, че никой не знае какво може да му се случи след 1 година 🙂

Аз мисля да спя в колата... хахаха... да прецапуркам с нея канала :grin: Живи и здрави! 

 

преди 7 минути , Niceday каза:

Миналата година 2 седмици преди датите бяха организирали продажба през сайт, за да не се допускат измами - билетите са само електронни. 2.50 евро беше таксата на сайта и работеше безупречно. Лично проверено 🙂

Абонирала съм се в сайта на Ayreon - ще пратят линк директно за закупуване. Дано имам късмет и да ида! Благодаря ти! 

Редактирано от Гост
Връзка към мнение
преди 17 минути , Гост каза:

И аз съм 1.55 🤔 Гледах едни места отстрани, близо до сцената, горе? 

 

Аз мисля да спя в колата... хахаха... да прецапуркам с нея канала :grin: Живи и здрави! 

 

Абонирала съм се в сайта на Ayreon - ще пратят линк директно за закупуване. Дано имам късмет и да ида! Благодаря ти! 

Не помня за местата отстрани... гледах да се намърдам почти най-отпред 🙂
Ами то всички имаме абонамент. Миналата година 3-ма се пробвахме, само 1 успя - сайтът пада и като влезеш повторно вече пише, че няма билети. Не се отчайвай, дори да не успееш сега, догодина ги продават без надценка.

Връзка към мнение
преди 1 минута , Niceday каза:

Не помня за местата отстрани... гледах да се намърдам почти най-отпред 🙂
Ами то всички имаме абонамент. Миналата година 3-ма се пробвахме, само 1 успя - сайтът пада и като влезеш повторно вече пише, че няма билети. Не се отчайвай, дори да не успееш сега, догодина ги продават без надценка.

Да, отпред е най-яко... ахахахахаа... Ще докладвам какви съм ги свършила :grin: Благодаря!

Връзка към мнение
Граф Вронски

Предната седмица взех два билета:
7 юни - birhtday party in Las Vegas - Céline Dion (и ако взема виза и ме пуснат 😄 )
3 юли - Букурещ - Ed Sheeran

Ако някой друг магеланец има път на там, ще се радвам да се видим. 🙂

Редактирано от Граф Вронски
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 9.10.2016 г. в 12:17, Здравко Ангел каза:

На 17 октомври ще сме на концерта на The Cure в Хамбург. Някой друг магеланец натам?

Аз съм на 4.10 на U2 в Хамбург 😁

Връзка към мнение
Здравко Ангел
преди 3 часа, Граф Вронски каза:

Предната седмица взех два билета:
7 юни - birhtday party in Las Vegas - Céline Dion (и ако взема виза и ме пуснат 😄 )
3 юли - Букурещ - Ed Sheeran

Ако някой друг магеланец има път на там, ще се радвам да се видим. 🙂

И ние мислим да видим Ед Шийрън, само се колебаем дали да е в Букурещ. 

преди 8 минути , БраниB каза:

Аз съм на 4.10 на U2 в Хамбург 😁

Ааааа, ама нашето е отпреди 2 години. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.