Прескочи до съдържание

Без ваучерни сайтове, ранно записване за екскурзии и т.н.


Препоръчани мнения

Този подфорум е само за наистина добри оферти за хотели, коли под наем, аксесоари за пътешествия, пътеводители, фототехника и други. 

 

Нямам намерение да се превръща в спам папка, където ваучерните сайтове да рекламират "невероятните" си отстъпки или българските агенции с ранните записвания за екскурзии до Турция с 5% отстъпка. 

 

Ако все пак смятате, че дадена оферта от ваучерен сайт или българска агенция е изключителна, изпратете ми лично съобщение и ако наистина си заслужава, ще я одобря. 

Връзка към мнение

Първа тема чета и ме провокираш веднага:) Недей с лошо към всички оферти за ранни записвания, защото за втора година си планирам морето от рано и така си спестявам една добра за мен сума.Просто трябва повече ровене за да намериш нещо, което наистина да си струва - мисля, че не ти е чуждо това упражнение:)

Връзка към мнение

Ако намериш нещо наистина добро, свиркай и ще се появи :) За съжаление абсолютно всяка агенция има такива оферти, и ако ги пускам безразборно след като форума се поразвие тук ще стане спам табло на агенциите, това искам да избегна. 

Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...

Ето защо ще ми разчистваш темата :) А аз те чаках да дойдеш и да ме обявиш за най-големия шаран, защото съм се впечатлила от въпросната оферта. И да обясниш къде, какво, защо и как да не се прави при купуване на такива пътувания :)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.