Прескочи до съдържание

Критерии за допускане течности на борда?


Препоръчани мнения

Нещо не ми се показа целия текст...въпросът ми беше дали ще направят компромис, ако дамската ми чанта е малко по-голяма от 35/20/20., но е мека и мога да я напъхам в малко пространство?

 

Ако чантата е по-голяма от разрешените размери и не можеш да я побереш в клетката, няма да направят компромис.

Ако чантата се напъхва - без значение от размера - това не е компромис, тя просто отговаря на правилата и никой няма да ти направи проблем :)

Връзка към мнение

Течности на борда можеш да качиш, според коментирате във форума условия. За тези , които все още не знаят на борда може да се внесе празна пластмасова бутилка и да помолиш стюардесите да я напълнят. Изпробвано.

Връзка към мнение

Нещо не ми се показа целия текст...въпросът ми беше дали ще направят компромис, ако дамската ми чанта е малко по-голяма от 35/20/20., но е мека и мога да я напъхам в малко пространство?

 

Щом е мека чантата и може да се посмачка няма да имаш проблеми. 

Връзка към мнение

Течности на борда можеш да качиш, според коментирате във форума условия. За тези , които все още не знаят на борда може да се внесе празна пластмасова бутилка и да помолиш стюардесите да я напълнят. Изпробвано.

 

При лоу кост, които продават вода едва ли ще стане

Връзка към мнение

 За тези , които все още не знаят на борда може да се внесе празна пластмасова бутилка и да помолиш стюардесите да я напълнят. Изпробвано.

Ако става дума за вода за пиене - човек може да си купи вода след проверката за сигурност от магазин или вендинг-машина. 

 

Аз по-ясно по отношение режима за пренасяне на ТАГ (течности, аерозоли и гелове) в ръчния багаж - ето правилата.

Връзка към мнение

Ако става дума за вода за пиене - човек може да си купи вода след проверката за сигурност от магазин или вендинг-машина. 

 

 

То след проверката за сигурност, човек може не само да си купи вода, но и да си налее вода.  ;)

При едно от пътуванията ми, видях как една дама, облечена като стюардеса пълни едно бидонче за вода (беше поне 10 литра, ако не и повече), та вместо да си искате вода, направо си налейте от чешмите.

Връзка към мнение

Ей, хора, супер сте!Благодаря! Обещавам като се върна да опиша всичко през моите очи! :P Само да се ориентирам къде, да не спамя другите теми.

Редактирано от Дорис
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.