Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Здравейте.

 

Пробвайте този линк, ако ви е нужна кола под наем. Може да се получи нелоша цена. Аз засега нямам потребности.

 

Поздрави.

 

 

   Thank you for your recent feedback Dear Galya,

Thank you for taking the time to tell us about your recent car hire experience. We value your feedback and we will use it to help us continue to improve our service.

We're glad to hear that you would recommend Holiday Autos to your friends. To make that even easier and as a thank you, you (and your friends) can get 10% off your next booking when you click here.

Kind regards,
The Holiday Autos Team

 
 
 
 

 

Връзка към мнение

Рейни, а как да разбера, колко ще струва пълната зстраховка, която се прави на място? :)

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към мнение

Рейни, а как да разбера, колко ще струва пълната зстраховка, която се прави на място? :)

 

:) Виж от коя фирма е предлаганата оферта на брокера, отваряш им сайта и се запознаваш с условията. Брокерът дава добри предложения за застраховка, но аз не бих препоръчвала да се възползваме от тях, както не веднъж съм споменавала :)

Връзка към мнение

:) Виж от коя фирма е предлаганата оферта на брокера, отваряш им сайта и се запознаваш с условията. Брокерът дава добри предложения за застраховка, но аз не бих препоръчвала да се възползваме от тях, както не веднъж съм споменавала :)

 

Разбрах, благодаря ти :)

И още имам питане - наемът за колата плащаме на брокера в момента на резервацията ли?

А застраховката после - при вземането на колата.

Или - и  двете заедно, при вземането на колата.

Връзка към мнение

Разбрах, благодаря ти :)

И още имам питане - наемът за колата плащаме на брокера в момента на резервацията ли?

А застраховката после - при вземането на колата.

Или - и  двете заедно, при вземането на колата.

 

Принципно през брокер наемът се плаща предварително, но обикновено има free cancellation, а и си зависи от брокера. Аз съм засичала двойно по-ниски цени с този брокер, например - за една и същ кола, сравнена с цената от титулярната фирма за кола под наем. Застраховката твърдо на място - когато се купува от фирмата. 

 

Абе щом и аз си промених навиците да проверявам първо през брокер :) Направи си експеримент. Виж даден брокер каква цена ти дава за една кола, провери я в самата фирма - и решението готово. Но застраховка твърдо на място - освен ако не сключваш договор директно с фирмата за коли и няма някаква остъпка за онлайн пазаруване... 

Редактирано от Гост
Връзка към мнение

Принципно през брокер наемът се плаща предварително, но обикновено има free cancellation, а и си зависи от брокера. Аз съм засичала двойно по-ниски цени с този брокер, например - за една и същ кола, сравнена с цената от титулярната фирма за кола под наем. Застраховката твърдо на място - когато се купува от фирмата. 

 

Абе щом и аз си промених навиците да проверявам първо през брокер :) Направи си експеримент. Виж даден брокер каква цена ти дава за една кола, провери я в самата фирма - и решението готово. Но застраховка твърдо на място - освен ако не сключваш договор директно с фирмата за коли и няма някаква остъпка за онлайн пазаруване... 

Много ти благодаря, ще се пробвам.

Голд кар вчера гледах, че предлагат ново нещо - наем+всичко включено - пълна застраховка, втори шофьор и пр-

Имам база за сравнение като пробвам с наем през брокера+пълната азстраховка от Голд кар.

Ей сегичка ще разцъкам и ще доложа. :)

Долагам трябва си бая ровене. Първият ми опит е неуспешен - не докарах по- ниска цена от пакетната. :blush: Ще поровя, имам време.

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към мнение
 

Много ти благодаря, ще се пробвам.

Голд кар вчера гледах, че предлагат ново нещо - наем+всичко включено - пълна застраховка, втори шофьор и пр-

Имам база за сравнение като пробвам с наем през брокера+пълната азстраховка от Голд кар.

Ей сегичка ще разцъкам и ще доложа.  :)

 

Malagacars също го предлагат - за Малага точно така резервирах :) 

 

Букване чрез брокер - който и да е той - изобщо не е панацея, Алекс - и аз не я приемам така. Отделно различните страни имат различни опции. Просто понякога е много изгодно и си заслужава да пробва човек... 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.