Прескочи до съдържание

Здравейте, приятели!


Препоръчани мнения

Здравейте, магеланци!

 

Казвам се Снежана, от Варна.

Към момента повече виртуален пътешественик, с огромно желание да се превърне в реален такъв.

Изключителни благодарности към Георги и първоизточника на Магеланци, Аеро Хроники, че запалиха интереса ми към самоорганизираните пътувания (да, от толкова отдавна чета, преди да се престраша да се включа официално към форума :) ). 

В тази връзка статиите "Предстои ни първи полет? Какво да правим?" бяха моя пътеводител в това така стресиращо преживяване преди няколко месеца при пътуването ми до Лондон.

Надявам се през тази година да успея и аз да се включа с разказ от някоя от дестинациите в дългия ми списък :) 

 

  • Харесвам 17
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте ! Казвам се Вася и живея на Канарски острови от много години. Много обичам да пътувам и да снимам . Главното ми хоби е фотографията , която е свързана с пътувания:) Сайта намерих благодарение на една приятелка - заслужила"магеланка ". Пътувам главно сама , защото трудно намирам някой, който да ми "уйдиса " на акъла . Пътуванията ми винаги са програмирани с достатъчно време , защото зависят от отпуските ми .

  • Харесвам 17
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Здравейте, 

Казвам се Весела. Радвам се, че успях да попадна на вас. Обичам да пътувам и ще се радвам да срещна тук, хора обичащи да пътешестват и да се зареждат от това. Работя като учител.

  • Харесвам 17
Връзка към мнение
На 12.01.2018 г. в 14:35, Василена каза:

Здравейте ! Казвам се Вася и живея на Канарски острови от много години. Много обичам да пътувам и да снимам . Главното ми хоби е фотографията , която е свързана с пътувания:) Сайта намерих благодарение на една приятелка - заслужила"магеланка ". Пътувам главно сама , защото трудно намирам някой, който да ми "уйдиса " на акъла . Пътуванията ми винаги са програмирани с достатъчно време , защото зависят от отпуските ми .

Добре дошла!

На кой от Канарските острови живееш?

Връзка към мнение
На 12/01/2018 в 12:35, Василена каза:

Здравейте ! Казвам се Вася и живея на Канарски острови от много години. Много обичам да пътувам и да снимам . Главното ми хоби е фотографията , която е свързана с пътувания:) Сайта намерих благодарение на една приятелка - заслужила"магеланка ". Пътувам главно сама , защото трудно намирам някой, който да ми "уйдиса " на акъла . Пътуванията ми винаги са програмирани с достатъчно време , защото зависят от отпуските ми .

Яаааа... Каква приятна изненада! :) Аверката, с която ще пътувам до Ирландия... :wub: Пък аз съм заслужилата магеланка мисля :lol:

 

преди 26 минути , AlexandraKo каза:

Добре дошла!

На кой от Канарските острови живееш?

Гран Канария :) 

Връзка към мнение
В момента, Гост каза:

Яаааа... Каква приятна изненада! :) Аверката, с която ще пътувам до Ирландия... :wub: Пък аз съм заслужилата магеланка мисля :lol:

 

Гран Канария :) 

Благодаряяяяя!:))))’

Че след малко ще почиваме на Тенерифето:lol:, та за туй питам.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ти си най - заслужилата магеланка Rainy !  За тези , които ще почиват в Тенерифе дано да им хареса ! Гран Канария е много различна и много красива ! А ако някой търси диво , незастроено и природа ,то това е Фуертевентура . Всеки остров е едно цяло богатство и адски различно от предишното и не се водете по разни указатели питайте тези , които живееем там .

преди 7 часа, AlexandraKo каза:

Добре дошла!

На кой от Канарските острови живееш?

Лас Палмас де Гран Канария

Редактирано от Василена
  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 7 часа, Гост каза:

Яаааа... Каква приятна изненада! :) Аверката, с която ще пътувам до Ирландия... :wub: Пък аз съм заслужилата магеланка мисля :lol:

 

Гран Канария :) 

Ти си целият свят със своето богатство ! За мен си заслужила и тук и с всичко , което правиш .

Редактирано от Василена
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 10 часа, Василена каза:

Ти си целият свят със своето богатство ! За мен си заслужила и тук и с всичко , което правиш .

Другарки и другари, крайно време е да се въведат титли като "заслужил майстор" и "народен артист"! :) 

  • Харесвам 3
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Здравейте, аз съм Милена :)

Любител пътешественик както в България, така и в чужбина... До сега не съм излизала от пределите на Европа и като цяло има още дооооста места, които са в списъка ми за посещение, но напоследък нещо почна да ме влече Азията... :P Повечето ми пътувания са били чрез туроператор, но това миналата година се промени, когато се реших да си спретна една екскурзия изцяло сама... бях доста притеснена, но след като всичко мина по мед и масло, вече си мисля че това е начина ми за пътуване от тук нататък ... Сега даже вече съм организирала всичко и по следващата ми спирка, която е в Азия ;) и си чакам с нетърпение февруари, че да и се насладя..  Хубав и усмихнат ден на всички от мен... Пътувайте си с кеф, сега ви се е паднало :P

Редактирано от m.zh.ivanova
  • Харесвам 13
Връзка към мнение

Добре дошла, Милена! Сред нас ще намериш много съмишленици, а защо не и спътници ;)

Сигурна съм, че Азия ще те омагьоса. Ще споделиш ли къде си избрала да отидеш :)

 

Връзка към мнение
преди 8 минути , mradulova каза:

Добре дошла, Милена! Сред нас ще намериш много съмишленици, а защо не и спътници ;)

Сигурна съм, че Азия ще те омагьоса. Ще споделиш ли къде си избрала да отидеш :)

 

Здравей и благодаря! Ще се радвам както на съмишленици, така и на спътници.. :)

Ами реших първата ми дестинация в Азия да е Индонезия, след което в списъка ми са Виетнам, Китай, Русия и т.н....

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Здравейте Магеланци, аз съм Тодор от София. Вчера си търсих в нета инфо за Египет и случайно попаднах на този сайт . Още не съм се ориентирал какво, що, но доколкото виждам пътешествениците тук сами си организират пътуванията на което лично и аз съм привърженик доколкото мога :)

  • Харесвам 13
Връзка към мнение
преди 31 минути , Capitan Morgan каза:

Още не съм се ориентирал .........пътешествениците тук сами си организират пътуванията.:)

Добре дошъл!

Много добре си се ориентирал за толкова кратък престой!

Продължавай да четеш и ще видиш още колко интересни работи ще намериш ;)

Връзка към мнение

Здравейте, казвам се Николай. Мечтата ми е да посетя Южна Америка и по специално Аржентина. Един приятел ми препоръча форума и се регистрирах с надеждата да намеря полезна информация как бих могъл най- добре да осъществя мечтата си. 

До сега съм живял в САЩ, Шотландия и Азербайджан и много обичам да пътувам, когато имам възможност разбира се :)

  • Харесвам 14
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте! Казвам се Светла и съм се регистрирала тук преди година и половина. Имам приключенски дух и макар и да съм на възраст , бих желала да пътувам, не сама разбира се , в момента за Рим и Тоскана.  Много се опитвах познати от моя град да агитирам за такова пътешествие, но повечето желаят да се включат в организирана екскурзия. Ще се радвам ако има тук хора около годините ми- 64  да се запознаем и разговаряме.

  • Харесвам 7
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 38 минути , svetla_037 каза:

Здравейте! Казвам се Светла и съм се регистрирала тук преди година и половина. Имам приключенски дух и макар и да съм на възраст , бих желала да пътувам, не сама разбира се , в момента за Рим и Тоскана.  Много се опитвах познати от моя град да агитирам за такова пътешествие, но повечето желаят да се включат в организирана екскурзия. Ще се радвам ако има тук хора около годините ми- 64  да се запознаем и разговаряме.

Добре дошла! А кой е твоят град? Защото в някои градове /София, Пловдив, Варна и Бургас/ се провеждат периодични магелански сбирки /с различна честота/, на които по-лесно човек може да си намери компания за бъдещи пътувания. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте отново! Пропуснах да отбележа града ,в който живея - Троян, като смятах, че се вижда от профила. Желая Ви хубав  и успешен ден! По-късно ще вляза отново тук.

Връзка към мнение

Здравейте! Аз съм Павлина, пътувам по-малко отколкото ми се иска, но всичко е поправимо :) Предстои ни Ирландия и първо ще почета, после ще питам. Не отказвам обаче съвети и препоръки относно наемането на автомобил. Маршрута още го крои половинката, защото той вече е бил там преди десетина години.

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
На 1/31/2018 в 15:49, balukova каза:

Здравейте! Аз съм Павлина, пътувам по-малко отколкото ми се иска, но всичко е поправимо :) Предстои ни Ирландия и първо ще почета, после ще питам. Не отказвам обаче съвети и препоръки относно наемането на автомобил. Маршрута още го крои половинката, защото той вече е бил там преди десетина години.

Събери си малко мислите, оформи плана на 2 на 3 и пускай тема смело. Много хора имаме опит с колите под наем там :)

Връзка към мнение
На 1/20/2018 в 20:57, Nikei каза:

Здравейте, казвам се Николай. Мечтата ми е да посетя Южна Америка и по специално Аржентина. Един приятел ми препоръча форума и се регистрирах с надеждата да намеря полезна информация как бих могъл най- добре да осъществя мечтата си. 

До сега съм живял в САЩ, Шотландия и Азербайджан и много обичам да пътувам, когато имам възможност разбира се :)

Аз също отдавна искам да отида до Аржентина,но до момента не ми се удава.:)
Успех!

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте! Казвам се Мая и съм от Варна. Обичам да пътувам. Попаднах на този сайт когато имах много въпроси в главата си относно туристическата виза за Австралия преди около 2 години. Тук е момента, в който да изразя моята благодарност относно неоценимата информация която получих. Следя често темите и мисля, че беше крайно време да се регистрирам. :) Наскоро се завърнах от Сингапур и сега ми предстои пътуване до Нова Зеландия. Обмислям да започне не по-късно от края на Февруари до някое време през Март. Не откривам подходяща оферта за този период. Някой дали няма да има идея? 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.