Прескочи до съдържание

Истанбул - Банкок - Лондон/Франкфурт за 220-240 EUR


Препоръчани мнения

post-145-0-67873600-1467637608_thumb.png

 

post-145-0-83202400-1467637627_thumb.png

 

Обратния полет, може да е и до Франкфурт

post-145-0-13478400-1467638219_thumb.png

 

Дати за полетите Истанбул - Банкок; Банкок - Франкфурт

https://www.flipo.de/aktion-flug/G-1674?aid=fly4freecom

И за Истанбул - Банкок; Банкок - Лондон

https://www.flipo.de/aktion-flug/G-1673?aid=fly4freecom

Редактирано от Костов
  • Харесвам 23
Връзка към мнение

Костов, жив и здрав да си! Тъкмо се чудех кога ще излезе нещо добро за след Нова година, че за тази отпуска вече няма. Ще празнуваме трети март в Тайланд :)

  • Харесвам 12
Връзка към мнение
Дани Магелани

Блягодаря Костов!

Току що купих билет Истанбул - Банкок на 3.02 и връщане Банкок - Франкфурт на 12.02.2017.

Сигурно съм луда за връзване да летя от Истанбул, но не устоях на изкушението 245 евро.

Сега трябва да търся още един луд да тръгне с мен.

Но никъде не намирам опция за чекиране чрез flipo.de, или става само на летище?

И авиокомпанията Gulf Air не ми е позната. Изглежда е на Бахрейн. Там се прави смяна с престой 3 часа. Знаете ли дали ще се изисква транзитна виза? Май наистина съм луда, но това ми е първият билет, закупен не от сайт на авиокомпания.

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Споко, цената си излиза... и ако не мине котка път ще е налична до 30 юли:

TICKETS MUST BE ISSUED ON/BEFORE 30JUL 16.

**************

Ако ви се гледа Бахрейн:

- NATIONALS OF ANY COUNTRY CAN OBTAIN A TRANSIT VISA ON                         
  ARRIVAL FOR A MAX. STAY OF 24 HOURS, IF: HOLDING ONWARD                       
  TICKETS AND DOCUMENTS FOR ENTRY INTO NEXT DESTINATION, AND                    
  TRANSIT TIME EXCEEDS 8 HOURS.

Редактирано от mitkobiker
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Период на пътуване октомври 2016 - април 2017...че горе се бъгна нещо...

Докарах го до сайта на tickets.com.tr - цената е 1534 турски лири за двама т.е. 479Е, плащане с кредитна/дебитна карта...

 

post-2633-0-89373000-1468144703_thumb.jpg

Редактирано от baiKolio
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Цената още си седи.

От Истанбул е удобно само тръгване в ден петък 01ч след полунощ.

Връзките в другите дни са с висене цяла нощ в Бахрейн.

За прибиране към Лондон най-удобните връзки са при тръгване 20:50 в дни понеделник, петък и неделя.

В другите дни има 12 часа престой в Бахрейн от 14ч до 02ч... което е идеално да се направи една обиколка и на тази държавица ;)

Редактирано от mitkobiker
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Аз си взех 2 билета за 420 евро общо през италиянската версия на момондо и след това... а са де... Anyway, има нощувка на отиване в Бахрейн, но е перфектно за разглеждане, а и с Diners 12 часа не са толкова много :D (само да проверя дали важи).

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

има нощувка на отиване в Бахрейн, но е перфектно за разглеждане, а и с Diners 12 часа не са толкова много :D (само да проверя дали важи).

14 часа без 10мин са... от 19 до 09ч... не е идеалния начин за старт на отпуската... особено, ако преди това се извозиш до Истанбул с автобуса.... за това обръщам внимание за тръгването в петъците  ;)  ;)  ;)

Редактирано от mitkobiker
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Пътуваме със самолет до IST, защото е по-евтино и след това нощна разходка из Бахрейн, защото не се класираме за безплатния хотел. Ся, аз моето така съм си го направил, а и 12 часа поне в моите очи нищо не са, на фона на това, какви неща съм преживявал, всеки тук си преценява сам. А и при 30 евро за хотел за двама + закуска не знам дали ще се наложи да пукаме толкова часове на летището. Определено обаче и нощна разходка из Бахрейн (който едва ли някой ще ходи специално да види) не ми се струват толкова лошо. На фона, че целият път излиза под 250 евро на човек... не знам дали има нужда да се дървим за по-евтино :D

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И цената на пътуването и стопа в Бахрейн са си оферта. За това я предъвкваме тази тема ;)

Моля те дай чалъм за тия евтини билети до Истанбул?

Връзка към мнение

... Busted... Не живея в България и реално си го смятам както ми е от тук. Пътуването ми е много далечно и не съм купил връзките още, но на примависта виждам от Буда директно за 40 евро с Пегасус или от Клуж (което не ми е толкова далеч и не ми е проблем да стигна) даже е още по-евтино. Нямам идея дали има мегдан да паднат цените на отиването. Връщането поне за сега го смятам с офертите на Раян, които до Централна Европа, поне за сега, държат много приятни цени. Няма да използвам големият багаж, така, че не ми е проблем. Та малко съм се поизхвърлил всъщност, може да е съвсем една идея повече целия трип, но както казах Февруари е далеч, а и wizz не са пуснали разписанието за да видя с тях как са полетите до IST. Реално нощувки по градовете ако се падат в weekend (както в моя случай) са ми само плюс и въобще не ми е проблем, но определено не е за всеки.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Е не , не съм буквоядец. Не знаех , че не си в София и ми беше интересно да науча евтин вариант към Истанбул :)

Нощувките по тия свързващи полети и аз не ги имам за проблем , даже често са си бонус.

Виж с ръчния багаж ще ми е по-сложно , но въпрос на организация.

Връзка към мнение

Абе и ние се преебахме малко с полета навръщане...чак като взех билетите видях че имаме 12 часа престой...и то е през деня....

За тоя бахрейн визи трябват ли? 

Връзка към мнение

Трябва виза, ама още разучавам каква им е схемата точно. На мен навръщане ми е под 2 часа престоя... явно една идея по-различни билети имаме.

Връзка към мнение

Явно зависи и от датите - ние летим на 24 февруари с връщане на 10 март и престоите са съответно 3 часа и 5 мин. на отиване и час и половина на връщане.

Връзка към мнение
Дани Магелани

И при мен на отиване престоят в Бахрейн е 3 ч, а на връщане 50 мин. Избрах вариант Франкфурт за цена с такси 245 евро. Ще има ли нужда от транзитна виза? Някой, който е бил в Бахрейн, ще ни даде ли информация?

Връзка към мнение

До всички заинтересовани лица: на сайта на самата авиокомпания пише, че при валиден паспорт над 3 месеца и престой над 8 часа (в който случай получавате хотел на разноските на авиокомпанията) ви се издава транзитна виза на самото летище валидна за 24 ч. Аз планирам да си взема билети за новогодишния период, които излизат една идея по-скъпи (340 евро) ако има и други ентусиасти за този период пишете да пътуваме заедно към истанбул :-)

Връзка към мнение

До всички заинтересовани лица: на сайта на самата авиокомпания пише, че при валиден паспорт над 3 месеца и престой над 8 часа (в който случай получавате хотел на разноските на авиокомпанията) ви се издава транзитна виза на самото летище валидна за 24 ч.

 

А пише ли, че това е възможно само за билети, които не са купувани на промоционални цени? Прочети внимателно, за да няма после неприятни изненади.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.