Прескочи до съдържание

Истанбул - Банкок - Лондон/Франкфурт за 220-240 EUR


Препоръчани мнения

Странно, верно че сега не работи. Нещо се счупи. Но днес аз купих билети. От 6 до 23 януари живот и здраве сме в Тайланд.

Тествах няколко пъти и в момента има https://www.flipo.de/aktion-flug/G-1674 последната цифра ако се смени излизат различни дати. например https://www.flipo.de/aktion-flug/G-1673  А аз стигнах до него от тази [url=http://travelfree.info/2016/07/wow-open-jaw-flights-from-europe-to-thailand-for-e216/

Редактирано от bay_kolio
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Искам да се похваля, че купих от тази прИмоция 6 билета :thankyou: . През италианското момондо има и за други дати освен тези в жълто във флипо. Стигнах дори до цена 192евро с големия престой на връщане, но аз взех нашите без престой за по 220евро.

 

Рових в сайта на АК и научих, че виза за транзитно прекачване не се изисква, а за престой над 8ч до 24ч се издава на летището, но не разбрах дали е безплатна, тъй като намерих , че таксата за виза за 2 седмици е 50$.

 

А какво има февруари в Лондон, че са такива безумни цените във всички нискотарифни?

 

Друг въпрос - откъде да видя кои са ни местата ? На сайта на Гълф има опция за разни платени места.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Преди година -две имах аналогичен въпрос.

То там ако не е някой банк холидей , търси училищна ваканция. Това се и оказа :)

Бяха някакви към 200 евро еднопосочен ;)

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Аз имам за февруари билети и определено не бих купувал скоро билета за връщането от Лондон, сега са брутални цени.

За нашето връщане февруари има билети от Лутън до Бургас. В момента са 50£... Чудя им се да се хващам ли или да чакам...

Връзка към мнение

Както писах по-горе февруари от Лондон е ужас. Не ми се искаше да правим нощувка в Лондон, но ще се наложи, защото до 18ти цените са трицифрени, от 19ти са по-приемливи. Разпитах за ваканциите и Стенк и Гришката се оказаха прави. Аз все пак ще изчакам за още някое евро надолу.

Връзка към мнение

Ако не е прекалено натоварващо и цената е оправдана може да пробваш прибиране с прекачване някъде където полетите са евтини и има удобна връзка с България.

Все пак сме популярна зимна дестинация и насам потокът е голям. Виж примерно през Брюксел , Франкфурт или Милано няма ли някаква възможност.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

... или Милано няма ли някаква възможност.

В този ред на мисли... Дали сегашните 32.99€ от Рим са добра цена за края на февруари и началото на март или има какво да се желае...?

Връзка към мнение

Пробвай B A . Няма да сменяш летище и да плащаш

за чекиран куфар.

Летят често и имат промоции.

Погледнах, но 208 паунда :(

Все пак нощувката ще я приемем като бонус, тъй като другите 2ма от групата не са ходили, а ние сме били само за кратко.

 

Иначе офертата наистина още я има и за януари отново видях цена 200 евро и до Лондон и до Франкфурт.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Сигурно ме чака да си купя билети, и тогава да свърши. :biggrin:

Ами давай, ти само ги откриваш офертите, а не се включваш :(

Връзка към мнение

Ами давай, ти само ги откриваш офертите, а не се включваш :(

Обичам да правя хората щастливи. :) За съжаление в момента финансите ми отиват в друга посока и не остават за пътешествия.
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Дани Магелани

Вчера проверявах за едни приятели - за нашите дати 29.01 - 12.02 си ги има по 216€ от английското момондо...

Аз съм от 3.02 до 12.02. Може ли да ми споделите програмата си?

Аз предвиждам в този период Банкок, Пукет и Сингапур, но нямам още конкретни планове и вътрешни билети.

Връзка към мнение

Аз съм от 3.02 до 12.02. Може ли да ми споделите програмата си?

Аз предвиждам в този период Банкок, Пукет и Сингапур, но нямам още конкретни планове и вътрешни билети.

 

Съкратения вариант на програмата за момента изглежда така -

кацане на 30 Януари, нощувка, ден в Банкок и на 31-ви вечерта последният полет на ЕърЕйжа към Сием Реп.

1-ви и 2-ри Февруари Ангкор Ват

На 2-ри Февруари последният полет от Сием Реп към Банкок...

3-ти сутринта полет+автобус+фери  Банкок - Ко Тао на един билет от ЕърЕйжа

3-ти Февруари - 6-ти Ко Тао

6-ти Ко Тао - Краби

6-ти до 10-ти Февруари Краби / или Пи Пи / или и двете

10-ти полет Краби - Банкок

11 и 12-ти Банкок и полет към Лондон

13-ти нощувка Лондон

14-ти Лондон-Бургас Уизеър

 

Полетите са купени с изключение на Краби-Банкок и Лутън-Бургас... И все още се чудим дните около Краби как да ги оползотворим максимално. Дали да ги цепим с Пи Пи или .... Затова и там все още не сме резервирали нищо.

 

п.с. знаех, че ще се засечем на полета на връщане... щяхме да се оглеждаме да се запознаем :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.