Прескочи до съдържание

Истанбул - Банкок - Лондон/Франкфурт за 220-240 EUR


Препоръчани мнения

После с ebookers ли става самата резервация? Че нещо не ги долюбвам ebookers...

Редактирано от Фичо
Връзка към мнение

После с ebookers ли става самата резервация? Че нещо не ги долюбвам ebookers...

 

Нашите ги взех от белгийската експедия ( това на предния тур средата на юли месец :) ), но сега като гледах май директно английското момондо ги продава... Всъщност отварях стария линк от 31 юли, а не този който излезе преди ден-два в сикретфлаинг...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Дани Магелани

 

п.с. знаех, че ще се засечем на полета на връщане... щяхме да се оглеждаме да се запознаем :)

И аз ще се радвам да се запознаем! Ще бъда на 17.08 и може да обсъдим плановете. Никак не съм наясно с номерата за закупуване на билети през посредническите сайтове. На 12.02 съм до Франкфурт, но до Бахрейн ще летим с един полет, мисля.

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Тая оферта е вечна. Отново е актуална.

Още си седи офертата :) но промото сега е с валидност до 31 август.

Междувременно Gulf Air разместиха разписанията и вече при тръгвания в дни сряда и петък няма излишно висене в Бахрейн.

Обаче, който има нощен престой в Бахрейн, може да си вземе хотел *55$ на калпак *задължително предварително през офис на авиокомпанията.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

тия които имаме полет петък с престой през ноември дали е променен?

Промяната е за тръгванията в ден сряда- вече има нощен полет от Бахрейн към Банкок, който прави удобна връзка от Истанбул.

Петъците си седят както сме ги пазарували :)

Връзка към мнение

... който има нощен престой в Бахрейн, може да си вземе хотел *55$ на калпак *задължително предварително през офис на авиокомпанията.

 

Аз вече си писах с уеб съпорта им за да разбера какво е включено в тая цена - транзитната виза, трансфер летище-хотел-летище и нощувката... което мисля е приемливо като вариант.

Питах и за пукница/манджа :)  - премълчаха, ама все ми се струва, че и нея трябва да я има ;) Поне по руските форуми твърдят, че е така...

Изрично питах  за хотела и визата какви са. В смисъл дали не е нещо като транзитния на Шереметиево с дувари и мрежа като пандиз :) и дали мога с тая виза да се поразходя да позяпам в града. С недомлъвки признаха, че визата е транзитна ама ако имиграционните ме пуснат можело и да се разходя ама на мой риск... Видиш ли ако си изтърва самолета да си бера гайлето, ама как ще го утърва като е чак на другия ден сутринта ?!

На първия мейл отговориха много любезно - скъпи наш клиенте, ала-бала и т.н. и накрая дежурното ако още нещо не се колебайте да ни пишете пак, отговаряйки директно на тоя мейл.... че като ги почнах... после вече не бяха толкоз любезни

Оставил съм ги малко да си починат и пак ще ги метна :)

 

Някъде срещнах, че ваучерите за хотела трябва да се вземат минимум 7 дни преди полета. Или не съм разбрал правилно? И къде аджеба е най-близкия офис на Гълфеър.... Мислех да ги взема от Ататюрк преди да излетим ама ако това за седемте дни е така - не става. Май ще звъня на офиса им в UK.

Връзка към мнение

Ваучерите за хотела трябва да се поръчат/платят/получат предварително.

Гълф Еър имат GSA за България:

Крис Еър ООД
Офис София:
Тел. 0700 100 81 (на цената на един градски разговор);
02 981 50 91

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Ваучерите за хотела трябва да се поръчат/платят/получат предварително.

Гълф Еър имат GSA за България:

Крис Еър ООД

Офис София:

Тел. 0700 100 81 (на цената на един градски разговор);

02 981 50 91

Ееее, човече! Безценен си!

Мерси!

Как я изрови тая апокрифна агенция !? ;)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Пак греда :(

Абе, може ли всичко да става все по трудния начин....

Току що звънях на Крис Еър - от ноември миналата година не са представители на Гълф Еър...

Сега пак остава варианта с UK или Истанбулския офис, ама като си спомня как ме прехвърляха като топче за пинг-понг от една турска агенция по тела преди време... мани :(

Връзка към мнение

Некой още интересува ли се?

 

Този път е IST--BKK--VIE, с кралските йордански авиолинии :)

 

275-290 € през kayak.es

 

Дати: от септември 2016 до април 2017.

Връзка към мнение

Обърканото промо на Гълф Ер го продължиха до 30 септември :lol:

Към 245 Евро (без врътките през онлайн агенции) Истанбул-Банкок-Лондон.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Страшни бедняци са гълф....не съм особенно доволен нито от обслужването нито от храната ама за 220 ойро е ок :)))

Ще видим на връщане как ще е положението...

Редактирано от Grishkata
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Страшни бедняци са гълф....не съм особенно доволен нито от обслужването нито от храната ама за 220 ойро е ок :)))

Ще видим на връщане как ще е положението...

 

Гришка, не сА пристисквай - разкажи малко за Gulf air, че и на нас ни е интересно тука...

То още малко и се изтърколило.... :)

Редактирано от baiKolio
Връзка към мнение

Бат Кольо то повече от тва което написах няма какво хахахах

Избутахме и 12 часа в бахрейн на връщане, добре че имаме дайнърси та малко олабихме във ВИП лаунджа и те така те....

С риск да се повторя за 220 евро е чук, че даже бих и повторил :D

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Ако някой скоро си е проверявал резервацията на сайта на Гълф и на билетите вместо номера има „незададен” да не се шашка като бай ви Кольо ;)

Че и надпис - Ако не знаете причината билетите ви да са със статус „незададен”, моля свържете се с нас...

А най-отгоре болднато - Платете си билетите до еди коя си дата...

 

Естествено не ми трябваше много да се свържа с тях...

Тъй и тъй си имам мейла на съпорта, че си станахме аверчета вече с тия техните ваучери за настаняване :)

След 10-на минути получих обратно обаждане от Бахрейн с уверение, че всичко е ОК и съра да не се притеснява за след две седници като цъфне на летището. Бъг в системата...

Вече се бях филмирал как на чек-ина на Ататюрк ме молят учтиво да се отдръпна от опашката и де съм тръгнал с тия фалшиви билети ;):)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ако влезеш на техния си сайт може и места да си избереш. Добра е компанията. Нови самолетчета, храната. Доволен съм.

Редактирано от bay_kolio
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Може ли малко повече подробности, че аз много закъснях подготовката на пътуването - тези ваучери за настаняване от Лондонския офис ли се получават? И колко струва нощувката? Виза транзитна ли трябва да се вади?

Благодаря

Редактирано от Boo
Връзка към мнение

Може ли малко повече подробности, че аз много закъснях подготовката на пътуването - тези ваучери за настаняване от Лондонския офис ли се получават? И колко струва нощувката? Виза транзитна ли трябва да се вади?

Благодаря

Оххх, то там моят филм е сериозен... вече загубих представа на коя серия сме, направо „Дързост и красота” с арабски привкус :)

След n+ мейла в които уточнявахме имам ли, нямам ли право на настаняване и при какви условия, ми писаха да се свържа с най-близкия офис на Гълф за да си платя и получа ваучерите... Само дето както се оказа най-близкото представителство е в Турция, на Ататюрк.

Цената е 55$ на човек, включва нощувка, трансфер от летището до хотела и обратно, храна, ВИЗА! (която иначе е не малко пари). Ако не е закупен предварително а се заяви при пристигане в Бахрейн цената вече е 80$...

Аз реших да се разправям с офиса в UK. Оттам обаче ме попариха, че сам (лично) няма как да си платя/взема ваучери и трябва да се обърна към агенцията от където са купени билетите. Звъннах на белгийската Експедия, менюто на тел. линия е само на фламандски :( !

След три опита някак си успях да избера оператор от опциите. Обяснявах се наново, естествено и идея си нямаше за какви ваучери става въпрос, типа каза да изчакам, извика супервайзъра си, съветваха се и накрая решиха... да се обадят на Гълф в UK :)

От Гълф явно потвърдиха за ваучерите, викам си - разгеле, разбрахме се най-сетне, остана да платя, да си стиснем ръцете и кой от де е...

Е да, ама не. Експедия не можели да ми ги продадат, това си било между мен и Гълф :(

Взех да се изнервям малко и ги пратих да се разберат отново от кой да ги взема, като им намекнах, че звъня от предплатена карта ( имам сим карта от Симпатик с английски номер за когато съм извън ЕС ) и да побързат докато не ми е свършил ваЛчера, че отиде...

Пак си отсидях он-холд, накрая от съпорта на Експедия категорично потвърдиха да си се оправям с Гълф...

Най-накрая реших да пиша на офиса им в Истанбул... Мейла ми се върна с някаква грешка дето и хабер си нямам каква е :(

По едно време мислех вече да отскоча до там та да си ги купя... Хем да си направим един уикенд, ама предвид ситуациата се отказах.

Та цялата тая одисея продължава вече няколко месеца със спорадични затишия в размяната на мейли и телефонни разговори :)

Последно реших на място на Ататюрк да се разправям.

В краен случай като Гришката ще налазим салона на Дайнърс макар хич да не ми се иска...

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Последно реших на място на Ататюрк да се разправям.

В краен случай като Гришката ще налазим салона на Дайнърс макар хич да не ми се иска...

 Да, голяма одисея наистина. Вие на 29.01 ли летите? Май и аз съм с вас :). Ще си постоим във ВИП-а на летището в Бахрейн явно. Поне имаме Дайнърс. 

Страхотно начало на почивката.

Редактирано от Boo
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Някъде срещнах, че ваучерите за хотела трябва да се вземат минимум 7 дни преди полета.

 

Ваучерите за хотела трябва да се поръчат/платят/получат предварително.

 

Това с тоя краен срок мира не ми даде, та реших да им драсна някой ред, отново...

Препратих им цялата ни кореспонденция та да не се обясняваме пак ведно с кратко описание на телефонните ми тегоби...

Не знам... Съдбата ли побутна някой там ама...

Отговорът им ме накара да се подпра на лакът, че ми висна ченето...

 

Писмото общо взето е това -

"Драги сър... благодарим ви, че се свързахте с нас.

Моля отбележете, че имате право на нощувка и тя ще ви бъде предоставена безплатно. Нещо повече - пристигайки на летището в Бахрейн ще ви очаква транспорт който ще ви закара до хотела и после ще ви върне обратно...

Вашата резервация е ъпдейтната и не е необходимо да правите каквото и да било повече..."

 

Проверих си резервацията на сайта на Гълф - няма промяна.Само дето билетите вече отново си имат номера, а не светят както преди като "незададени"...

Не се посвених да им пиша пак :) ( тъп и упорит :) ) - ако не ги затруднявам особено и ако не е прекалено сложно да ми пратят нещо черно на бяло да си имам за колегите им в Бахрейн... Засега тишина...

 

mitkobiker  май имаше по-задълбочени взаимоотношения с резервационните системи... можеш ли да провериш по какъв букинг клас са издадени тия билети?
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

 

Писмото общо взето е това -

"Драги сър... благодарим ви, че се свързахте с нас.

Моля отбележете, че имате право на нощувка и тя ще ви бъде предоставена безплатно. Нещо повече - пристигайки на летището в Бахрейн ще ви очаква транспорт който ще ви закара до хотела и после ще ви върне обратно...

Вашата резервация е ъпдейтната и не е необходимо да правите каквото и да било повече..."

Може ли адрес, на който да изпратя запитване и аз, че не остана време.

Връзка към мнение

 

mitkobiker  май имаше по-задълбочени взаимоотношения с резервационните системи... можеш ли да провериш по какъв букинг клас са издадени тия билети?

 

Резервационната класа по тази прИмоция е W (Whísky)

Никъде из тарифата не намирам забрана за осигуряване на нощувки и подобни екстри (много авиокомпании имат изрично споменати такива забрани).

Ако е възможно попитайте на границата транзитна виза за Бахрейн колко струва и как се получава, защото аз си наредих един ден там, но без нощувка.

Връзка към мнение

Може ли адрес, на който да изпратя запитване и аз, че не остана време.

Адресът на който си кореспондирам с тях е

WWCC.SSU@gulfair.com

Това е директен мейл от който ми отговориха през он-лайн формата на сайта им.

Успех!

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.