Прескочи до съдържание

София - Кутаиси(Грузия) €20


Препоръчани мнения

Трябва ми от Юни нататък, за да са проходими проходите в планината.

И на мен!  Така че ще дебнем двамата.

Ама не и за трекове - обещах на един приятел да го водя преди да се се поевропейчили и те.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Дани Магелани

Аз планирам отново Грузия за 17.06 - 24.06. Ако сме повече, може ли да има вариант за евтин групов билет? 

Има и варианти за наемане на бус с шофор на ден за 50 евро - 8 места и 79 евро за 18 места.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Трябва ми от Юни нататък, за да са проходими проходите в планината.

 И аз май успях да навия няколко души за трек в Кавказ през лятото. Обаче няма смисъл да се проверява отсега за билети. Рано е за пускане на ниските цени, вече след великден ще се дебне. Понеже линията до Кутаиси тръгна от септември, няма как да сравним с цени от предишни лета, но като гледам как сега и за по 20 лв летят полупразни, цените определено ще паднат. Ако изобщо линията се възобнови в края на март, в което не съм съвсем сигурен. Затова и реших да тръгна утре - като няма да е за трекинг (аз у нас вече спрях да ходя на планина зимата, пък камо ли в Кавказ), то поне пещери да видя малко - да не остана валат :)

За да е по темата - билетите ги взех миналия месец на "промоцията" на WIZZ та в двете посоки ми излезе общо не 20, а 19 евро :D

P.S. Какъв трекинг замисляте, ако не е тайна? В Сванетия, или в Тушетия? Аз едва днес започнах да се ровя за маршрути и си набелязах няколко в Сванети.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз планирам отново Грузия за 17.06 - 24.06. Ако сме повече, може ли да има вариант за евтин групов билет? 

Има и варианти за наемане на бус с шофор на ден за 50 евро - 8 места и 79 евро за 18 места.

Чакаме евтините билети - тогава ще планираме.

Леле, и Вие за трекове ми говорите! Не знам за транспорта обаче  за толкова магеланец ще имаме зор с кръчмите

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

По-скоро питах дали някой е гледал цените за лятото и дали тогава са били по-ниски от сега. Както и да е, ще видим. Надявам се линията да продължи да съществува.

 

Трека го планираме в региона на Сванети. 8-9 дни в планината. Проходи, глетчери, снимки :) За последно ходих на дълъг трек в Непал преди три години. Очакванията ми за Кавказ не са малки :)

 

Друго питане имам също. Някой знае ли защо нямат полети Февруари и Март? Бих отишъл там на ски ;)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

По-скоро питах дали някой е гледал цените за лятото и дали тогава са били по-ниски от сега.

...

Полетите от София започнаха през септември 2016г. и затова няма отзиви за лятото.
Връзка към мнение

Аз планирам отново Грузия за 17.06 - 24.06. Ако сме повече, може ли да има вариант за евтин групов билет? 

Има и варианти за наемане на бус с шофор на ден за 50 евро - 8 места и 79 евро за 18 места.

 

Това е доста по изгодно от кола под наем дори за 4 души! Дай някакъв линк към офертата!

Връзка към мнение

Ясно ми е че не е имало лято до сега с тези полети. Не питам това. Питам когато пуснаха полетите Септември месец, някой гледал ли е цените за това лято което предстои и дали са били по ниски от сега.

Връзка към мнение
Дани Магелани

Това е доста по изгодно от кола под наем дори за 4 души! Дай някакъв линк към офертата!

Имаше флаери с тази информация на гишето на джорджиабъс. Предполагам, че и на сайта им ще я има информацията.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Това е доста по изгодно от кола под наем дори за 4 души! Дай някакъв линк към офертата!

 

Току-що се прибирам. Още при пристигането на гишето на Georgian Bus  раздават брошурки. На последната страница са цените им за наем на превозни средства със шофьор.За 8-местен миниван - 50 долара на ден; за 18-местен микробус - 79 долара на ден; 30-местен автобус - 120 долара на ден и 50-местен автобус - 149 долара на ден. На сайта им (www.georgianbus.com), обаче, не ми излизат. На брошурата пише мейл: info@georgianbus.com или телефон +995 555397387

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.