Прескочи до съдържание

Vietjet - периодични промоции


Препоръчани мнения

Vietjet ще имат мега промоция 1-8 март за всички вътрешни и международни дестинации с цени от $0 + летищни такси

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

А имате ли наблюдения относно промоциите? Наскоро имаше промоция на билетите, започващи от 0 донга. Интересува ме близкия месец спрямо миналата година очертава ли се подобен промоушън, че да знам какво да диря :lol: :lol:

Редактирано от t_petkov
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

20160627141808vi.JPG

 

Знаейки извънземните ви възможности, някой да има идея как да разшифроваме тази промоция? На първа страница на авиокомпанията е, но за съжаление е само на виетнамски, въпреки, че съм дал сайтът да е на английски. Дали не е насочена сега само за виетнамците?

Връзка към мнение

Промото е между 12 - 14ч виетнамско време т.е. 8-10 българско. 

Само за днес ли става въпрос? Тоест 08:00-10:00 часа сутринта днес?

Редактирано от t_petkov
Връзка към мнение

Постоянно правят такива времеви промоции напоследък. В тази няма дата, значи докато не я сменят с друго.

 

 

Ами нещо не ми излизат тея промоционални билети от 0 донга. Търся за 11 август Хо Ши Мин-Хуе и после за 15 август Да Нанг-Хо Ши Мин, но пак си ми излизат по 29-30$ само билета, без таксите.

Връзка към мнение

Значи съм го изпуснал. Мерси :)

Пуснаха го и на английски и реших, че явно днес ще е денят за билети. Станах рано, приготвих се и трънки... Нищо... Реших, че евентуално в рамките на 1 час всички билети са изкупили. Проверих за това направление, което искам билети за декември месец и пак нищо, същата цена си стои. А никъде не пише промоционален код да се пише.

Връзка към мнение

Спазваш ли точно даденото време, спрямо българското? Гледай и съседни дати, точно на конкретната дата може да няма промо.

Връзка към мнение

Спазваш ли точно даденото време, спрямо българското? Гледай и съседни дати, точно на конкретната дата може да няма промо.

Точно днес заради това станах в 8. Промоцията е от 12-2 виетнамско време, което прави 8-10 българско. Гледах даже дати декември и пак на промо всичко пишеше sold out. Не вярвам толкова бързо всичко да се е изкупило.

Връзка към мнение

Този тип промо го въртят от месеци през няколко дни. Преди като търсих наистина имаше и по 0 + такси. Много е възможно да са изчерпани. Промото го нямаше за силния период около Коледа - Нова година, както и свърши много бързо за август, защото тогава цялата държава се изстрелва да почива в На Транг и Дананг.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Този тип промо го въртят от месеци през няколко дни. Преди като търсих наистина имаше и по 0 + такси. Много е възможно да са изчерпани. Промото го нямаше за силния период около Коледа - Нова година, както и свърши много бързо за август, защото тогава цялата държава се изстрелва да почива в На Транг и Дананг.

На мен ми трябват 2 полета с тях

HCMCH - Hue  11/08

Da Nang - HCMC 15/08

Явно търся силни дестинации, но дори и 1 полет не видях с промо като проверих за 5 декември(просто произволна дата избрах)

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
Евгени Димитров

Няма логика да излизат билетите на Джет Стар по-евтино. Гледам полети на Vietjet с ECO тарифа. Струват $31, отделно се плаща багажа. Ако избера до 20кг., цената е още 150 хил. донга, което е 11 лева. Вие колко билета сте купили за тези пари? Иначе и аз разхвърлях няколко различни дати, но на промо билетите винаги ми излиза, че са разпродадени. Къде гледате часа на промоцията?

Редактирано от Евгени Димитров
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Няма логика да излизат билетите на Джет Стар по-евтино. Гледам полети на Vietjet с ECO тарифа. Струват $31, отделно се плаща багажа. Ако избера до 20кг., цената е още 150 хил. донга, което е 11 лева. Вие колко билета сте купили за тези пари? Иначе и аз разхвърлях няколко различни дати, но на промо билетите винаги ми излиза, че са разпродадени. Къде гледате часа на промоцията?

Ами на заглавната страница пише, че промоцията е от 12 до 2 наобяд виетнамско време. Това отговаря на 8-10 сутринта българско време. 2 поредни сутрини проверявам билетите и никъде не ми излезнаха с промоцията. Отделно като се получи така, че нито една карта не ми беше приета от компанията, започнах да търся други варианти. JetStar имат една опция, ако случайно полетът им е по-скъп от на която и да е конкурентна компания, може да им пишеш и да се уточни. Ако наистина е така, те ще ти свалят 10 % от цената на конкурентната компания. Идеата обаче е, че трябва часово двата полета да не се разминават с повече от час. При мен като цена ми се получиха по-евтини в донги със сигурност. Ние, обаче, пътуваме без багаж, така че и това си има значение. Отделно че прехвърлянето от донги в британски паунди омаза работата, ама при свършен факт няма какво да направя.

Връзка към мнение

Промото отдавна е изтекло и не са си сменили картинката. На действащо промо като кликнеш и ти зарежда страницата с условията.

Връзка към мнение
Евгени Димитров

Колко често я имат тази промоция от $0? Дали ще има нещо през юли? Трябва да купувам билети за ноември. Днес даже не успявам да им заредя сайта. Харесах им страницата във ФБ, там поне е отбелязано като дати. Била е от 21-23 юни.

Редактирано от Евгени Димитров
Връзка към мнение

Имат и друго промо от време на време, ноември не е силен сезон, спокойно можеш да изчакаш поне месец. Виж и Виетнам еърлайнс там отрано имат по някоя друга промо бройка на полет.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Колко често я имат тази промоция от $0? Дали ще има нещо през юли? Трябва да купувам билети за ноември. Днес даже не успявам да им заредя сайта. Харесах им страницата във ФБ, там поне е отбелязано като дати. Била е от 21-23 юни

От днес има промоция на Vietjet от 0$.

en.jpg

1. Booking time: 20/07 - 22/07/2016 (12P.M – 2.PM. UTC+7)

 

2. Promotional fares: From VND 0/fare (excluding VAT, airport fees and other surcharges)

 

3. Number of available tickets: 1,000,000 tickets

 

4. Route: All domestic routes

 

5. Travel Period: 13/8/2016 – 31/12/2016 (excluding public holidays)

 

6. Booking channels:

- Website: www.vietjetair.com

- Mobile: m.vietjetair.com

7. Terms and Conditions:

- Name change: Not allowed

- Ticket refund: Not Allowed

- Flight/Date/Route change: Allowed with fee applicable under Promo ticket (if any)

8. Payment method:

Credit Cards (Visa & Master card/ AMEX/JCB) and ATM card registered Internet banking are all accepted (applied in Vietnam)

 

Редактирано от kalina0109
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Евгени Димитров

Хм, гледам им сайта, ама няма такава промоция от $0. На промо цена ми показва, че няма билети. На еко цена минимума е $26. Това е през приложението за телефон. През сайта им, промо цената е $22, но няма никъде $0. Да не би да е с някакъв промо код? Във Виетнам вече е 21 юли и трябва да е налична.

Редактирано от Евгени Димитров
Връзка към мнение
Евгени Димитров

В момента трябва да я има. В Ханой е 1:02 pm, е няма никаква цена от $0 както е обявено

Редактирано от Евгени Димитров
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.