Прескочи до съдържание

Дългосрочен престой в Палаван ,Филипини


cumalissa

Препоръчани мнения

Къде ако не тук и аз да питам. :) Приятелят ми заминава за 4 месеца на о-в Палаван по бизнес,та питането ми е за наемане на малка вила в какви сайтове да се ровя и дали хотелска стая в приличен хотел е по-добър вариант от гледна точка на условията там.Ако някой късметлия - магелан е живял за по-дълго време в тази красива страна ,моля да драсне 2-3 реда. Поздрави на всички!

Връзка към мнение

Airbnb е добра услуга точно за такава цел. Кажи какво те притеснява, да обясним до колко притеснението е оправдано :)

 

Може да драснеш едно съобщение на georgikehayov, мисля че той има опит с по-дългосрочно живеене там. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Къде ако не тук и аз да питам. :) Приятелят ми заминава за 4 месеца на о-в Палаван по бизнес,та питането ми е за наемане на малка вила в какви сайтове да се ровя и дали хотелска стая в приличен хотел е по-добър вариант от гледна точка на условията там.Ако някой късметлия - магелан е живял за по-дълго време в тази красива страна ,моля да драсне 2-3 реда. Поздрави на всички!

И къде по точно на Палауан?

Разстоянията там не са за подценяване и ако няма осигурен транспорт не е лошо да помисли и за това

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.