Прескочи до съдържание

Армения и Грузия


Препоръчани мнения

Боряна йовкова

Вече са на 2 часа от нас. С една приятелка ще ходим през октомври, и каним който желае да сподели това вълнуващо пътешествие с нас

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
Боряна йовкова

11-28.10.2016г. Голямо четене падна, поради липса на пътеводител. Най-общо, от Кутаиси тръгваме към Дугдиди в една широка дъга на северозапад, после Местия, ледник Ушгули. Оттам към Черно море, да го видим и от другата страна - Поти и Батуми. Следва южен Кавказ и Вардзия - античен каменен град. Оттам се прехвърляме в Армения и гледаме една седмица първите християнски черкви, ез. Севан и Ереван. Връщаме се в Грузия и гледаме Тбилиси, Кахетия, Казбеги, Гори Мцтеха и Кутаиси

Извинете, първия град е Зугдиди.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
  • 3 седмици по-късно ...

Много се извинявам за забавянето, но не можех да си влезна в профила си. Тръгването е на 11,10,2016 в 8,00 с Уиз Еър и в момента струва 40 лева отиване и връщане. Връщаме се на 29 ,10 в 6 часа сутринта, Кофти, но ще се справим. В момента сме Двете с приятелката ми от Шумен. Имаме гид Давид за Грузия и Мгер за Армения. Прилагам програмата. Не мога да разбера, как се пише на "лични"

ГРУ.docx

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Много благодаря за споделената информация. Имам въпроси за Грузия: Гидът предлага ли превоз, какъв и ако е с включен транспорт, какъв вид е и каква е цената?

Ние сме 15-22.10, но колите под наем са доста скъпи.

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Моля Ви не пишете на лични.

Давайте тук информацията,  много хора се интересуват от тази дестинация, ще сте ни полезни. Благодаря Ви!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Привет, по датите виждам, че доста от вас би трябвало да са се върнали вече :) Дали може да споделите инфо за хотелите в Тбилиси, Кутаиси и Ереван? Прегледала съм вече ситуацията в booking, но ми се иска от "първа ръка" да получа сведене (не ми допада много съотношението цена-качество:) За нощувка не ми се дава повече от 20-22 долара...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.