Прескочи до съдържание

А с какви обувки пътувате?


Препоръчани мнения

Тя промоцията я има от поне две седмици, аз лично вече напазарувах през уикенда, затова искам предварително да заявя невинност.

 

Ти си заявявай каквото искаш. :P  :)  Но, всъщност си предварително "виновен" - якетата са с едно по-малко и моя избор е по-ограничен. :lol:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И отново обрат - пазарувахме за жената. Аз яке на NF си имам перфектно и макар и да исках и аз да си взема (наистина са много добри цените), но нямах нужда от второ.

 

Май имаше и промоция на обувки - да го спомена, че да не съм съвсем офтопик :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

За Малдиви, особено ако сте на местен остров ви трябват само чифт маркови джапанки. 

И обувки за коралите - от тия морските. Знам аз - подготвил съм се. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И обувки за коралите - от тия морските. Знам аз - подготвил съм се. :)

Аз имам едни за корали и все още не съм ги ползвала. :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Тъй като обикновено ходим по градски туризъм, най-често съм с маратонки (имам едни New Balance отпреди 100 години, нямат скъсване, пущините! ), кецове или сандали, в зависимост от мястото и температурата. И чифт джапанки за хотела. Ако сме някъде за по-дълго, броят на обувките се увеличава, защото, както казва дъщеря ми "едно момиче винаги има нужда от още един чифт обувки" ;).

Догодина, обаче, замисляме ходене по "по-диви" места, та ще трябва да инвестирам в чифт туристически обувки и непромокаемо яке. Та, ще се възползвам от вашия опит, споделен в темата.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

За Малдиви, особено ако сте на местен остров ви трябват само чифт маркови джапанки. 

А защо точно маркови?

Връзка към мнение

Защото марковите са по-здрави и по-удобни. 

Аметитчеееее, аз тъкмо мислех да не си нося скъпите джапи, ми на място да си купя, да си кляпам там, че да ги подаря после на камериерката. :)  А ти  сега ме хвърли в триумения :( Ако ще ме връщат от летището, опретвам се да си купя найййй-маркови и ще си ги нося с етикетчето с цената. ;) ;) ;) ;)

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Аметитчеееее, аз тъкмо мислех да не си нося скъпите джапи, ми на място да си купя, да си кляпам там, че да ги подаря после на камериерката. :)  А ти  сега ме хвърли в триумения :( Ако ще ме връщат от летището, опретвам се да си купя найййй-маркови и ще си ги нося с етикетчето с цената. ;) ;) ;) ;)

Ами купи си оттук. Ако не са маркови, много важно. Аз си пиша моето мнение. Никой не е длъжен да се съобразява. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Защото марковите са по-здрави и по-удобни. 

 

Не е задължително. Най-здравите и удобни джапанки, които съм имал и все още ползвам вкъщи, са някакви румънски джапанки, които купих преди 100 години от Кауфланд за 7 лева :lol: Тези джапанки нямат скъсване, на всичкото отгоре са супер удобни. Само дето нямат никаква фаца и навън не ги нося ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ако ще ме връщат от летището, опретвам се да си купя найййй-маркови и ще си ги нося с етикетчето с цената. ;) ;) ;) ;)

 

Направо ги купи от Марково, че да са баш хептен най-маркови! :)

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Аметитчеееее, аз тъкмо мислех да не си нося скъпите джапи, ми на място да си купя, да си кляпам там, че да ги подаря после на камериерката. :)  

Камериерката може да се окаже мъж, така че не си купувай на цветя. Гледай да е нещо unisex. 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Направо ги купи от Марково, че да са баш хептен най-маркови! :)

Ми даааа,  най-марковите ги продават бааааш там. ;) ;) ;)

Камериерката може да се окаже мъж, така че не си купувай на цветя. Гледай да е нещо unisex. 

На китки може и да не са, ама ще са, я пембе, я тюркоаз, пък, ако ще ;) ;) ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аметитчеееее, аз тъкмо мислех да не си нося скъпите джапи, ми на място да си купя, да си кляпам там, че да ги подаря после на камериерката. :)  А ти  сега ме хвърли в триумения :( Ако ще ме връщат от летището, опретвам се да си купя найййй-маркови и ще си ги нося с етикетчето с цената. ;) ;) ;) ;)

AlexandraKo, Ето това  се продава, така че спокойно. Запазила съм ти 1 чифт. ;) ;) ;)

post-5188-0-39528200-1472311606.jpg

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Камериерката може да се окаже мъж, така че не си купувай на цветя. Гледай да е нещо unisex.

 

Кат се замислих, то май , моите плавници само на мъж ще станат.Че са 40+☺

AlexandraKo, Ето това  се продава, така че спокойно. Запазила съм ти 1 чифт. ;) ;) ;)

Гледай да са по-големшки :)))Иначе са супер, както стъпвам тежко, ще стават страхотни надписииии! :)))
  • Харесвам 6
Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

Много полезна тема. В нашето семейство също имаме голяма дилема с какви точно обувки да пътуваме, особено след последното ни посещение в Лондон, където поради неправилно подбрани обувки впоследствие имахме сериозни поражения.Записвам се да следя темата и се надявам да дадете идея какви точно обувки/маратонки/кецове да изберем за дълги, дългии градски разходки :)

Връзка към мнение

Аз сега за централна Европа си купих едни маратонки за тичане. От Декатлон. Има много модели, леки и удобни с хубава подметка и за неравен терен и градски разходки са перфектни. Най-евтините почват от 21 лв. Аз си взех по скъпи и не са мръднали, а ми свършиха перфектна работа и доста ги поносих. 

Връзка към мнение
Дани Магелани
На 8/25/2016 в 21:07, stanimir каза:

Рано или късно ще стигнем и до бельото.

 

П.С. Не се сдържах , извинете ме :)

 

Човече ти си пророк!

Вече се стигна. Коментира се в друга тема вълненото бельо.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.