Прескочи до съдържание

Размяна на пътеводители


Здравко Ангел

Препоръчани мнения

Здравко Ангел

Решихме, че ще е полезно да има една тема, в която всеки, който търси пътеводител за предстояща дестинация, а не иска да си купува нов, може да попита и друг да му предостави. Ние винаги си взимаме и хартиен, освен електронния. Сигурно има и други пътешественици, които обичат да разлистват страниците и така да съставят бъдещите си маршрути. Вкъщи има голям набор от пътеводители, така че сме готови да предоставяме :) На нас скоро ще ни е необходим за Бирма, та ако някой има и може да го отстъпи, да даде знак.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Здравко Ангел

Тази тема е била дълбоко забравена :) Нека си стои и новата, защото моята идея е за размяна на хартиени пътеводители, а пък в другата повечето предложения са за електронни.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Александра, мога ли да се кандидатирам /временно, само за пътуването, после ще го върна, за да го ползват и други/ за Японския пътеводител :) че колкото и да обикалям книжарниците не мога да намеря никакъв :( . 

Имам доста хартиени пътеводители и разговорници / Японският съм го обещал на Марии :) като се върнем/. 

Днес ще ги опиша, за да може да се ползват от магеланци, на които им трябват.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Александра, мога ли да се кандидатирам /временно, само за пътуването, после ще го върна, за да го ползват и други/ за Японския пътеводител :) че колкото и да обикалям книжарниците не мога да намеря никакъв :( . 

Имам доста хартиени пътеводители и разговорници / Японският съм го обещал на Марии :) като се върнем/. 

Днес ще ги опиша, за да може да се ползват от магеланци, на които им трябват.

Ама, с наааай-голямо удоволствие!

Давай адреса на ЛС и веднага ти го провождам. :) :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Тази тема е била дълбоко забравена :) Нека си стои и новата, защото моята идея е за размяна на хартиени пътеводители, а пък в другата повечето предложения са за електронни.

 

Всъщност идеята беше да се създаде нещо като библиотека и/или да се стимулира обменът на пътеводители между магеланците, но май на първо време не сработи добре, поради много фактори, поне не по начина от първоначалния замисъл. Да се надяваме, че един ден размяната на книжни тела между магеланците ще е рутинна дейност :)

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Здравко Ангел

Всъщност идеята беше да се създаде нещо като библиотека и/или да се стимулира обменът на пътеводители между магеланците, но май на първо време не сработи добре, поради много фактори, поне не по начина от първоначалния замисъл. Да се надяваме, че един ден размяната на книжни тела между магеланците ще е рутинна дейност :)

Като се върна в София и аз описвам какво имаме и почвам да раздавам.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 5 години по-късно ...
  • 1 година по-късно ...

Здравейте, търся хартиен пътеводител за Япония. Ако нямате, ще се радвам и на съвети откъде да си взема някакъв изгодно, защото това, което намирам с доставката, става доста сериозна сума. Благодаря!

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.